A je to tu – migranti vyviedli výtržnosť na Slovensku

V posledných dňoch sa objavuje čoraz viac náznakov toho, že správanie poniektorých migrantov nebude také, ako nám ho vykresľovali naše mimovládky a médiá.

Tentokrát už nejde o ukradnutý bicykel, ale o pomerne značnú výtržnosť v záchytnom tábore v Sečovciach. Pre zvládnutie situácie bol nutný zásah polície. Podľa dostupných informácií došlo aj k ničeniu ubytovacieho zariadenia.

Policajná hovorkyňa Denisa Baloghová uviedla pre Topky:

„Dnes v predpoludňajších hodinách niekoľko cudzincov porušilo vnútorný poriadok zariadenia Útvaru policajného zaistenia pre cudzincov v Sečovciach. Voči konfliktom vyvolaným medzi sebou policajti zasiahli v súlade so zákonom o PZ. Okamžite zabránili pokračovaniu konfliktu a iniciátorov oddelili od ostatných ubytovaných,“

[sociallocker][/sociallocker]

10 komentárov

  • Prídu sem načierno cez hranicu – bez dokladov (tie zahodia, aby naše úrady dlho zisťovali ich identitu), a medzitým ich musíme živiť, napr. v Dánsku uchádzači o azyl dostávajú 1600 € mesačne! Značná časť z nich, možno väčšina, bude žiť len zo sociálnych dávok atď. NElegálnych migrantov tu nechceme !!!

  • No a uz ste ich mali poslat do prdele ked nicia majetok a nevedia sa chovat.naladovat ich znovu do lodi a dovi dopo….

  • Navrhujem všetkých migrantov – výtržníkov pod rúškom noci vyviesť na Sibír a Saharu a povyhadzovať ich na padákoch do stredu najväčšieho nič. Široko, ďaleko od civilizácie.

  • To budú tí Hvoretzkeho literáti režiséri umelci a lekári 🙂

  • A Cakal niekto ,nieco ine?Hlavna vec ,ze Fico tvrdil nieco ine,co po referende Kalinak….no podla mna uplne zabil/inak sa cudujem,ze pred volbamy,si dovolila nasa vlada,resp,minisrerstvo vnutra,takto zareagovat…ved ich mozu poslat aj inde ,ja n apriklad by som ich poslal na UK/Ukrajinu/

  • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo A je to tu – migranti vyviedli výtržnosť na Slovensku

  • Čo ste čakali mierumilovných, vďačných moslimov? Stále hovoríme o rozdielných kultúrach a mentalite a chapani zákonov. Vyplýva z toho jediné, že ich niekto účelovo riadi a ide tu o rozvrat Europy toto zrejme pochopí aj blbec. Myslím a skôr som presvedčená, že politici o tom vedia a je to úmyselne.

  • Treba im tam hodiť špinavú fľandru Beňovú, ktorá za to hlasovala. A treba jej dať zaplatiť zákrok polície a zničené zariadenie.

Pridaj komentár