A tak vytvárame novu triedu ľudí, človeka bez štátu.

Pochodeň s olympským ohňom, ktorý zapália 21. apríla v starožitnej Olympii, bude na jednej z etáp štafety nesená utečencami z tábora Eleonas v Grécku – potvrdil to predseda MOV Thomas Bach.

Predseda Medzinárodného Olympijského Výboru, ktorý navštívil tábor Eleonas, povedal, že MOV rozhodol o tom, že na olympiáde v Rio de Janeiro bude súťažiť skupina tzv. bezštátnych pretekárov. „Nebude ich veľa, možno 5 alebo 10. Budú súťažiť pod vlajkou MOV. Týmto spôsobom chceme upozorniť na stále väčší problém s utečencami, ktorí vzhľadom na ohrozenie života museli odísť zo svojich štátov. Medzi nimi sú aj športovci, musíme im dať možnosť štartu na olympiáde“ podčiarkol Bach.

Táto na prvý pohľad bezvýznamná informácia môže znamenať začiatok niečoho nového. Myšlienkový prúd, ktorý ovládol riadiace orgány EU, si zaumienil vytvorenie nového európskeho národa, jedinca čo najviac odtrhnutého od svojich koreňov, dejín a žijúceho v neustálom pocite viny za činy svojich predkov. Neomarxistická eugenika.

MOV svojim rozhodnutím, ktorým umožňuje štart bezštátnym občanom vytvára precedens.

Takto na sa v našich očiach vytvára a legitimizuje nová trieda ľudí – bezštatni. Nikto sa nezamýšľa nad tým, že bezštátni sú výsledkom imperiálnej politiky USA a niektorých európskych štátov, ktoré posielajú svoje armády do rôznych kútov sveta a likvidujú viac alebo menej legitímne vlády len preto, že nie sú im povoľné. A tak tvoria davy ľudí, ktoré sa  dávajú do pohybu. Zároveň je tu šialená politika multikulturalizmu a prijímania utečencov, zosilnená rôznymi mimovládkami pre ktoré tzv. pomáhanie utečencom je zlatou baňou. To všetko v utečencoch vzbudzuje nadej, že podstupujúc nebezpečnú cestu do Európy, robia správne. Na rozdiel štátov Európy, USA ktoré sú hnacím motorom rozvracania im nepohodlných štátnych útvarov nenesú žiadnu zodpovednosť a ani žiadne následky.

A tak vytvárame novu triedu ľudí, človeka bez štátu, take pulp fiction, ktorý sa najpravdepodobnejšie stane tým nadradeným druhom nad tým, ktorý je priviazaným k svojej zemi a dejinám.

Sen boľševikov i internacionalizmu sa pomaly začína realizovať.

Dúfam, že sa mýlim.

Mariusz Malinowski

 

4 komentáre

  • Nie je to nič nové, olympijské hry zneužil aj Adolf Hitler v roku 1936, na propagáciu svojho režimu. Dnes sa deje to isté, iba už nie je v móde propagovať nacizmus, dnes je „in“ hlásiť sa k multi-kulti bludom a falošnému humanizmu, ktorý vedie európsku civilizáciu do záhuby.
    Rovnaké je to aj s udeľovaním Nobelových cien za mier. Svojho času na ňu boli nominovaní aj Hitler a Stalin. Súčasný režim to dotiahol ešte ďalej a udelil ju Obamovi, ktorý je zodpovedný za desaťtisíce mŕtvych a milióny pohnutých ľudských osudov.

  • opravené, ďakujeme…

  • je to dobry komentar na zamyslenie… ale ine sa chcem opytat: preco sa mi tento clanok neobjavi na titulnej strane medzicasu? keby som ho nenasla zdielany na FB, tak by som o nom ani nevedela… mali by ste si to tu nejako prerobit, aby bola moznost kliknut na „vsetky clanky“ … dakujem 🙂

Pridaj komentár