Ako jedna „Mutti“ zhypnotizovala celú Európu

Je len málo politikov a významných osobností, ktorí sa natrvalo zapíšu do histórie a ich pamiatka pretrvá stáročia. Pamätáme si mená ako Xerxés, Alexander Macedónsky, Džingischán, alebo z novšej histórie, Napoleon, Hitler alebo Stalin. Väčšinou išlo o ľudí spätých s nesmiernym utrpením, vznikom vojen, dobývania a chaosu. Môže sa takouto osobou stať súčasná nemecká kancelárka Angela Merkel? Pozrite si video z facebookovej stránky WeAreHereAtHome, nakročené k tomu má veľmi dobre.

Video je paródiou známej glóbusovej scény paródie Charlie Chaplina „The Great Dictator“, ktorú Chaplin natočil ako varovanie pred nacizmom.  Za pozornosť stojí prerábka znaku na čele miestnosti, kde Führerin Merkel tancuje s glóbusom pod znakom pripomínajúcim logo Európskej Únie

9 komentárov

 • Na Bugára prišli stovky ľudí. Presviedčal ich, že utečenci nie sú problémom
  To sa naozaj bojíme 180 ľudí? Videli ste už niekedy migrantov v Nitre? Na Bugárove otázky ľudia potleskom neodpovedali.

  http://www.aktuality.sk/clanok/313601/na-bugara-prisli-stovky-ludi-presviedcal-ich-ze-utecenci-nie-su-problemom/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality_koktejl&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2#

 • Super článok. Ešte super video k tejto téme multikulturalizmus

 • Objektívnosť podľa DenníkaN
  Od ľudí v Denníku N nečakám nič dobré, lebo som si dovolil v otázke migrantov mať iný názor.

  Sulik pise
  https://dennikn.sk/blog/objektivnost-podla-dennikan/

  Z novinárov, ktorí si tak strašne potrpeli na svoju nezávislosť, že odišli zo SME a založili DenníkN, aby mohli písať maximálne objektívne sa stali manipulátori verejnej mienky.

  Najprv len taká malá drobnosť, pozmenená tlačová správa, avšak naďalej vedená ako tlačová správa TASR, čo je prinajmenšom neprofesionálne. A čuduj sa svete, zmena spočíva v tom, že vyhodili práve pasáž, kde sa píše, že „Publikum svojimi argumentmi najviac presvedčil Sulík, ktorý získal najviac hlasov.“. Ale dobre, prinajmenšom sa dá trénovať potláčanie vlastného ega.

 • 😀 pastier wisestar : Vidím Tvoju /Vašu/ jednocestnosť, trebárs Tvojim /Vašim/ jednouhlovým vyjadrením. Keď človek raz po ceste kráča, tak nemôže tým niekoho sedlať – ak tak urobí, potom niečo/niekoho/ na to využije. Tvoj /Váš/ názor, ukázal na Tvoj /Váš/ výber v dnešnej spoločnosti, ako voziča sa na niečom … Ak sedláš /te/ ovce, raz Ťa /Vás/ za to ofiká „nejaký tvrdohlavý baran“…, pretože Tvoja /Vaša/ cesta je závislá na tej ovci. Ak zdochne, zrejme na Tvojej /Vašej/ ceste budeš /te/ musieť osedlať niekoho iného… a to už robia myslím, že paraziti…. ?! Poďme sa teda vrátiť k človečine. Pastier Wisestar, mohol /li/ by si /ste/ prosím vyznačiť tu prítomným ovciam, Tebou /Vami/ spomínanú správnu cestu ? Nechceli by sme, aby si /ste/ od nás odpozoroval /li/ len bééékanie ? 🙂

  • Cestu vyznacim, pokial nepozadujeste aby som ju vyznacil ako psik.

   • Pedro Baladares

    Heh.Ak ste ju absolvovali a vratili ste sa po nej, urcite by ste ostatnych nenazyvali ovcami… ?!Povysenectvo patri stavbarom babylonskej vezi, ktori prd vedeli o zakladoch v byti, a tak ju postavili na hlinenych pilieroch zitia – prezivania.Ako dlho stala,viete urcite sam(a)!? 🙂

 • Lisabonská zmluva = putá na ruky + sodomaso guľka do diery pod nosom. Už Vás bolia rite od toho papierového znásilňovania EU ? Kľuče od dverí tohoto bordelu v Bruseli má Mutti v jednej ruke a v druhej ruke práve tu dobrovoľne podpísanú zmluvu a súhlase nechať si obrábať „kakaovú dierku“ dvojnohými, ktorí sa v spoločnosti nechávajú nazývať veličinami. Pravidlá sme podpísali…. aléééé, čo keď ten „bordel“ má aj exit východ ? Toto som našiel náhodou, treba to preklepnúť a overiť: Možno sme ešte stále čechoslováci…., vlastne CSFR ? 😉 Ak by to bola pravda, Lisabonská zmluva by tým bola pre slovákov aj čechov toaletný papier na otretie si „zvyškov veličín“ z našich zadkov, nejak to odbolieť, zabudnúť a mať novú možnosť začať spoločne ukázať svetu našu úroveň Československú ?! Učme sa z chýb, aj náhodných 😉

  Deklarácia Slovenskej národnej rady o zvrchovanosti Slovenskej republiky je uznesenie Slovenskej národnej rady zo 17. júla 1992, v ktorom poslanci národnej rady požadovali samostatnosť Slovenska. Deklarácia bola súčasťou procesu, ktorého vyvrcholením bol rozpad ČSFR a vznik samostatnej Slovenskej republiky
  1. januára 1993.
  Celý text deklarácie bol nasledovný:
  My, demokraticky zvolená Slovenská národná rada,slávnostne vyhlasujeme,
  že tisícročné úsilie slovenského národa o svojbytnosť sa naplnilo.
  V tejto historickej chvíli deklarujeme prirodzené právo slovenského národa na sebaurčenie tak, ako to zakotvujú aj všetky medzinárodné dohody a zmluvy o práve národov na sebaurčenie.
  Uznávajúc právo národov na sebaurčenie, vyhlasujeme, že aj my si chceme slobodne utvárať spôsob a formu národného a štátneho života, pričom budeme rešpektovať práva všetkých, každého občana, národov, národnostných menšín a etnických skupín, demokratické a humanistické odkazy Európy a sveta.
  Touto deklaráciou Slovenská národná rada vyhlasuje zvrchovanosť Slovenskej republiky ako základ suverénneho štátu slovenského národa.
  Bratislava 17. júl 1992
  Zo 147 prítomných poslancov hlasovalo za až 113 poslancov, najmä poslanci strán Hnutie za demokratické Slovensko, Slovenské národné strany a väčšina Strany demokratickej ľavice, medzi nimi aj Robert Fico. Proti hlasovalo 24 poslancov a 10 sa ich zdržalo hlasovania.

  Prečo to sem dávam? Nuž preto, že 113 poslancov SNR sa rozhodlo rozdeliť FEDERATÍVNY /Česi i Slováci mali svoje vlády koordinované NR, takže v podstate bol trojkomorový parlament/ štát a to aj napriek tomu, že podľa vtedy platného zákona č. 327/1991 Sb. spoločný štát mohol byť rozdelený LEN na základe referenda a jediný, kto mohol vyhlásiť referendum bol prezident. Vtedajší prezident Havel, než by mal vyhlásiť toto referendum radšej 20.júla 1992 v polovičke svojho volebného obdobia odstúpil.

  Nie bez zaujímavosti je, kto podpísal zákon o referende v roku 1991 na základe ktorého sa môže rozdeliť štát, a ktorý dovtedy v ústave absentoval. Bol to Havel, Čalfa a Dubček. Čalfa odstúpil z vlády 2. júla 1992, Havel 20. júla 1992 a Dubček zahynul pri autohavárii 7. novembra 1992. 1. januára 1993 bola vyhlásená samostatná Slovenská republika.

  Nezanedbateľnou skutočnosťou je aj fakt, že dňa 1. septembra 1992 SNR prijala Ústavu SR a to aj napriek tomu, že ešte vždy sme tvorili spoločný štát a dovtedajšiu ústavu nikto nezrušil. Novú ústavu, ktorá platí dodnes podpísal Gašparovič a Mečiar a už vtedy tam boli zakotvené body o EÚ, o nadradenosti zákonov EÚ nad slovenskými a vstupe do NATO.
  Takže keď to zhrniem, Slovenská republika vznikla podvodom, čiže NEZÁKONNE a hlavnými organizátormi sú Gašparovič, Mečiar, v nemalej miere aj Fico, SMK ich hlasy na poslednú chvíľu podpísania Lisabonskej zmluvy ukázali lobby možného budúceho vydierania SK v ich prospech cez EU….

  Tak čo priatelia, ešte vždy veríte, že voľby či referendum zmení daný stav? Ešte vždy veríte, že prácu megalomanov môže poraziť mierumilovná vôľa ľudu a že to dovolia teraz, keď za nimi stojí ,,oficiálne,, EÚ a NATO? 🙂 Hľadajte, skúmajte, neplačte, chaoz je pred dverami ale to ešte neznamená, že sa dostane cez dvere… ?!

  • ČSFR – návrat do minulosti? Načo. Stačí ísť správnou cestou do budúcnosti. A nie tou, ktorou idete všetci teraz. Ale že by to niekoho trápilo… to ťažko. Žiadne čsfr nebude. Buď presedláte na správnu cestu a dostanete sa do cieľa, ktorý NIE JE ČSFR, alebo ostanete na terajšej ceste a ČSFR bude to posledné, čo vás bude trápiť. Ovce. Ovca.

Pridaj komentár