Ako Martin Poliačik na Borisa Kollára narazil

Martin Poliačik foto: Youtube

Známa to postavička SaS Martin Poliačik dnes sa rozhodol to „ukázať“ Borisovi Kollárovi.

Martin Poliačik je „osobnosť“, ktorá predstavuje veľký prínos voličských hlasov pre stranu, presnejšie povedané pre stranu Mariana Kotlebu. Teda aspoň, pár ľudí v mojom okolí by v marci volili SaS za predpokladu, že by M. Poliačik nebol na kandidátke. Keďže bol, volili potom hlavne ľudovcov.

Miso

Myslí si to aj Mišo, čo má rád jogurt a 7 ďalších, čo na to dalo páči sa mi…aj keď u nich neviem, neviem koho potom v marci volili

 

 

Poliacik1

dve verzie statusu Martina Poliačika

O 4 hodiny Boris Kollár kontroval…

Boris1

Možno už aj volal, a Martin Poliačik upravil svoj status. Časovo to sedí…

 

Poliacik2

Martin Poliačik sa hrá na urazeného

Následne sa na stránke Martina Poliačika rozbehla miestami úsmevná diskusia medzi „eurohodnotovými“ a opačne ladenými občanmi.

A tak „eurohodnotový“ Martin Poliačik si prečítal aj toto:

MajkyA ak to číta niekde Richard Sulík, ten si po výkone svojho poslanca už po x-tý krát môže pripadať ako ten generál, čo bol na inšpekcii u jednotky černých baronú majore Halušky…

Boris2

Celú tú tragikomédiu môžete vidieť, prípadne aj svojou troškou prispieť na FB profile Martina Poliačika

30 komentárov

 • Poliacek – to je ten pán čo demonštroval pred ruskou ambasadou za oslobodenie šialených dievčat, ktoré v St. Peterburgu nakreslili na zdvíhací most penis, súložili v múzeu a zneužívali babetká pri nenahlásených demonštráciach? Dievčata nedostali ani americké víza, ved vystrájať v centrálnom chráme nie je rockenrol, ale choroba… a tento pán je ešte v parlamente?

  • Inak znovu obnovený chrám Krista Spasiteľa , ktorý barbarsky zdemolovali boľševici je ústrednym symbolom uzdravenia Ruského národa tak isto ja úcta k Bohorodičke (na FB fičala skupina niečo ako Kiež by Mária potratila) To čo vyčítajú komunistom a fašistom sami robia s ešte väčšou chuťou….Fakt že Pussi Riot by za také to vystupenia v mešite prišli o hlavy nevadí 😀

 • UZ sa tesim ked tupelo poliacik sklapne nafurt a odide z verejneho priestoru. Nebude to dlho a slnieckari sa budu pratat.

 • …Poliacik je dnes zjavne mlynskym kamenom na krku R.Sulika… ale treba povedat, ze tych kamenov tam visi trochu viac… Ich vymenovanie by zabralo asi dost casu… Takze skusme, kto dnes este stoji po boku R.Sulika ? … mozno Galko ? Fakt neviem… SaS sa rozklada zvnutra cez roznych aktivistov LGBTI a inych zvrhlosti … a zvonku usilovne pracuje Igorko… Zatahuje SaS do nekonecnych miniprotestov v parlamente i mimo neho… Zacina to vyzerat tak, ze jedinym programom je anarchia… Zatial to stiha prekryvat R.Sulik zavanmi pragmatizmu… ale v slabej chvili nikdy neodola volaniu jednej i druhej skupiny… Ono to zacalo byt viacmenej jasne, ked si obliekol to divne tricko s dehonestujucim napisom…

 • „Prečo nás tak urážajú, keď poberajú platy aj z daní LGBTI ľudí?“ pýta sa jedna z organizátoriek akcie Romana Schlesinger“.
  Niekoľko klamstiev v jednej vete 🙂 Roamana spolu s Petrom W. a Hanou F. sami verejne podnecujú nenavisť voči krestanom a katolickej Cirkvi oni neplatia dane?

  http://www.aktuality.sk/clanok/359257/neznasaju-boha-a-miluju-rozvrat-aj-kotleba-sa-chysta-na-duhovy-pochod/

 • Keby Sulík nemal v strane tých neomarxistických gender multikulti antislovenských sväzákov ako Poliačik,Nikolsonová a pod či pacientov s obsedantno rusofobnou poruchou osobnosti ako Osuský,Dostál tak by SaS mali reálný výtlak vo volbách 35%.

  • a co galko, / minister za SAS/ ktory predal 90 000 gulometov za 11,- eur / ich hodnota na trhu je 300,-/ nastrcenym firmam a tie potom zasobili syrsku“opoziciu“??? De facto odzbrojil slovenskych zalozakov??

 • Spojenie konzervatívneho libertarianizmu a kultúrneho neomarxizmu sa nekoná ,žial to by ani matka Tereza ,ani Ghándi nedokázali spojiť dokopy.
  Kedy to Sulíkovi dojde ? To už skorej fakt začnem veriť ,že moslimovia sú za práva gayov .

 • Je dobré že Sulík má v strane ľudí ako Poliačik. Napriek populizme Sulíka je dobré mať pred očami jeho skutočné hodnoty, totožné s tým čo hlása Poliačik. V duchu hesla „vrana k vrane sadá“.

  • A napadlo vas, ze to, co spaja Osuskeho, Sulika, Galka a Poliacika je nechut rozkradat verejne zdroje? Pretoze prave to rozkradanie je najvacsi problem Slovenska. Potom chybaju peniaze, bezni ludia ziju od vyplaty k vyplate a nie malo z nich je prave z toho dovodu donutenych zapredat svoju cest za par grosov navyse…

   Alebo naozaj verite tomu, ze „aktivisti“ z mimovladok by tu pracu robili aj zadarmo? Mozno par nadsencov…

   • Ani nahodou nas to nenapadlo 😉

    Stacila galkova cena 11 EUR za utocnu pusku sa vz 58

    • U Galka je to pochopiteľné, on je z Kauflandu zvyknutý predávať až kým regále nezostanú prázdne. Škoda že mu niekto nepovedal, že ozbrojené sily sa nemôžu riadiť ako supermarket.
     A pokiaľ ide o Osuského a ďalších pacientov… zrejme nemá zmysel vyjadrovať sa k týmto kreatúram, každý vie, čo sú zač…

     • Tak len upresnenie par informacii o Galkovi.

      Galko ma vystudovany MatFyz, co je odbor, o ktorom vy mozete len snivat, a v Kauflande robil riaditela hypermarketu, co je pozicia, ktora ma od predavaca ci dokladaca tovaru na mile daleko. 🙂

      A okrem toho, v Kauflande pracoval v rokoch 2001-2003, medzi rokmi 2003-2009 robil aj v inych spolocnostiach, ani v jednej z nich nebol radovy zamestnanec 🙂 Vlastne, co sa tu namaham s faktami, Galkov zivotopis je verejne dostupny a hocikto, kto si potrpi na fakty, si ho moze dohladat… 😉

     • Ja posudzujem Galka podľa jeho činov. A tie boli vo funkcii ministra obrany viac než diletantské, podľa mňa by ho mali trestne stíhať minimálne za zneužívanie právomocí verejného činiteľa.
      Ako ty môžeš vedieť o čom ja môžem snívať? Ak je pre teba MatFyz strop tvojich ľudských možností a zároveň nedosiahnuteľnou métou, ktorú považuješ za svoju modlu a príklad hodný nasledovania, potom si riadne obmedzený, napokon dokazujú to aj tvoje predsudky, s ktorými si úplne mimo reality.

    • mat4
     Cenu ťažko stanovil Galko, ale to je samozrejme nepodstatné, že áno? Ak niečo leží na skladoch (tipujem že NZ), pár desaťročí, tak výsledná cena sa mohla blížiť k udávanej. Viem, že „útočná puška“ je cool pomenovanie, ale načo, ak je to samopal vz.58?
     Miroslav
     Máte nejaké info, že Galko riadil MO ako supermarket? Ja som skôr zachytil, že mal problém s rabovaním. Napr. vo vojenskom spravodajstve, alebo Mokys (za čo ho KSSmer a SDKU v dojemnej zhode „zostrelili“)
     A na základe akého jeho rozhodnutia, kroku by ste chceli prišiť mu „zneužívanie právomoci ver. činiteľa“?
     Vyštudovať MatFyz je predsa len iná úroveň štúdia, ako vyštudovať sociálnu prácu, právo či masmediálnu komunikáciu, teda u absolventa MatFyz, sa dá dôvodne predpokladať vyššia schopnosť použitia myslenia ako býva priemer.

     Ináč ak by mimovládky, neziskovky a všetky tie organizácie čo obsadili verejný priestor, mali povinnosť zverejniť zdroj financovania, pravdepodobne by to ukázalo „kto koho, za koľko, názor šíri“, ale obávam sa, že v poznaní legaslatívnej tvorby našich kolesíkov, by prípadný zákon dopadol tak ako zákon o financovaní politických strán. Veľa hluku a málo relevantných informácii o finančných tokoch.

     • thovth: argument „lebo SDKU“ alebo „lebo SMER“ zaberá možno v diskusiách na SME alebo na sociálnych sieťach pod profilmi politikov SaS. No rozhodne neospravedlňuje diletantizmus exministra obrany za SaS.
      Vieš aká je skutočná suma, za akú si môžu kúpiť Sa. vz. 58 bežní ľudia, ktorí splnia byrokratickú buzeráciu štátu? Je to okolo 350 eur. Galko sa toho zbavoval za 11 eur, pritom ide o jednu z najlepších vojenských útočných pušiek, aké sú v súčasnosti zaradené do výzbroje armád.
      Nehovoriac o likvidácii rakiet NEVA, ktoré boli stále schopné plniť úlohy pri ochrane vzdušného priestoru, napríklad v Srbsku zostrelili američanom neviditeľný bombardér. Galko ich dal zlikvidovať iba preto, aby nemusel zatvoriť opravárenský podnik, na takýto krok treba mať v hlave skutočne nasraté.
      A to som ešte nespomenul rušenie tankového vojska „lebo nie sú prachy na jeho udržanie“, ale tie sa našli na odmeny pre vojakov a jeho najbližších spolupracovníkov, samozrejme v súhrnnej výške, ktorá by stačila na udržanie tankového vojska.
      Galko je skrátka diletant.

     • Miroslav
      Problém s chápaním písaného textu?
      Nepíšem lebo SDKU, lebo S\mer, lebo…. píšem o tom ako pri vyťahovaní kšeftov okolo Mokys sa spojil Smer a SDKU, aby odstavili min. obrany. Snaha odstaviť ho nebola preto, že „lebo Smer, lebo SDKU“, ale pri dôslednom prešetrení tejto srandy, by možno pár hráčov z pozadia štand. strán, malo vážny problém.

      Určenie ceny pri odpredaji. Ak tú cenu stanovil sám Galko, uznám, že pôsobil ako diletant a škodil. Ale som ochotný sa staviť, že cenu určoval niekto iný.
      „za akú si môžu kúpiť Sa. vz. 58 bežní ľudia, “ to ako vážne? Prídem do arma shopu a kupím si sapík?
      Ale povedzme, že cena 350 jednotlivo kus je bežná.(keď šli rusi z Jelšavy, tak boli ochotný streliť sapík za 500 vtedy korún československých). Cena vojenských prebytočných zásob pri takom objeme sa ale určí ináč. (a vôbec netvrdím, že na tomto obchode sa nenapakoval „šikovný“ priekupník)

      „A to som ešte nespomenul rušenie tankového vojska “lebo nie sú prachy na jeho udržanie”, ale tie sa našli na odmeny pre vojakov a jeho najbližších spolupracovníkov, samozrejme v súhrnnej výške, ktorá by stačila na udržanie tankového vojska.
      Galko je skrátka diletant.“
      Máte na mysli odmeny za rok, či odmeny za celú dobu jeho pôsobenia na ministerstve? A akú dobu udržania TV máte na mysli? Tiež rok, či celú dobu pôsobenia?
      Skôr by som teda tipol, že myslíte tak týždeň maximálne, ak nie potom, škoda slov.
      Minister v konečnom dôsledku je ten čo rozhodnutie podpíše, ale každý minister, snáď pri rozhodnutí berie ohľad na odborný názor poradného zboru.

     • Problém tu máš skôr ty, volá sa to ideologická, selektívna slepota. Škodlivý vplyv a škodlivé pôsobenie Galka v kresle ministra obrany sa nielenže nedá poprieť ale ani nijako a ničím ospravedlniť, zbytočne robíš od jeho prešľapov odbočku na mokys, čo je v tomto prípade v podstate argumentácia „lebo fico“ a „lebo dzurinda“.
      Áno, predstav si, že aj civilné obyvateľstvo si skutočne môže kúpiť Sa vz. 58. A nie, ty by si si ho v „arma shope“ učite kúpiť nemohol, pretože by si zrejme neprešiel psychotestami pri získavaní zbrojného preukazu, kedže celkom zjavne trpíš poruchou vnímania reality.
      Je jedno kto a ako určil cenu, zodpovedný za rezort a dianie v ňom bol v tom čase Galko. Detaily jeho káuz si zisti sám ja tu nebudem strácať čas niečím, čo je na prvý pohľad jasná vec a v minulosti sa už o tom popísalo mnoho.

     • Miroslav
      Vaše videnie škodlivosti, je váš problém.
      Mokys nie je odbočka. Ak vám to ušlo, je to bizarný kšeft MO, ktorý zožral viac peňazí ako Galkove odmeny a výsledok je…? (teda nie argument „lebo fico, lebo dzurinda“, ale „lebo zlodeji“)
      Vďaka za odborný pohľad, ušetrím u psychológa.
      Nie je jedno kto určí cenu, ale takou taľafatkou sa načo zaoberať, však áno?
      Mimochodom, pre neznalého, nemali by ste nejaký link, kde sa dá naštudovať výška odmien s porovnaním zafinancovania tankového vojska, v našich podmienkach. Lebo to vaše priradenie, mne fakt rozum neberie (teda aj s ohľadom na vami určený výsledok psychotestu)
      Takže pravdepodobne snaha ministra, prerušiť finančné toky z MO do vrecák Istotárov, vyrobila aj detaily jeho káuz s ktorými samozrejme nemáte čas strácať čas, lebo je to na prvý pohľad jasné.
      Fajn. Na prvý pohľad aj vaša reakcia stála za oponovanie, reku budú argumenty. No čo postačí mi „jasný pohľad“ a neúspešný psychotest.

     • Keby ti šlo o argumenty, tvoje príspevky by vyzerali inak. Ty si sem prišiel nekriticky obhajovať SaS a menovite Galka.

     • Miloslav
      Správne, podľa seba súdim teba, platí už pridlho a stále to uniká.
      Ak si všimnete článok, je Kollárr vz. Poliačik.
      Váš prvý argument „hodnotí“ Sulíka.
      Nasleduje iný „argument“
      „U Galka je to pochopiteľné, on je z Kauflandu zvyknutý predávať až kým regále nezostanú prázdne.“
      Potom sa blafne niečo o minutí peňazí na odmeny, ako dôvod zrušenie tankánov.
      No proste úžasný svet.
      Ja som neprišiel „nekriticky obhajovať“ toho či oného, len ma trocha dokáže naserkať ak nieto má tu drzosť (či hlúposť) kritizovať iného zosmiešňovaním.
      Teda ak je vaša kritika argumentačná, kde je to porovnanie výšky odmien a potreby zdrojov na tankistov?

     • Takže si bol „naserkaný“ tým, že si nejaký občan dovolil kritizovať parazita Galka, ktorého musí živiť zo svojich daní? O tom to je, vitaj v demokracii. I keď chápem, že vám, sympatizantom SaS by viac vyhovoval feudalizmus, prípadne jeho iná perverzná forma, v ktorej má pán vždy pravdu a poddaní musia držať hubu a krok a vaše modly a najmä názory a ideológie by boli nekritizovateľné.

      Prácne hľadať zdroje niekomu, kto sem prišiel Galka napriek prešľapom nekriticky obhajovať, je ako hádzať perly sviniam (nie je za tým nič osobné). Svoj čas viem využiť aj produktívnejšie ako kŕmiť profesionálneho trolla SaS, čo je zrejmé najmä z tvojho „hodnotenia“ faktu, že na odmeny (čiže na zbytočnosť) Galko prachy našiel, ale na udržanie tankového vojska nie. Ja za to na rozdiel od teba nie som platený.

     • Miloslav
      A jeje, opakujúci sa problém s chápaním textu?
      Nepíšem, že ma serie kritika, ale zosmiešňovanie, ktoré následne autor vyhlási za kritiku. Rozumieme sa?
      „profesionálneho trolla SaS,“ ďalšia vaša nedokázateľná ale hlavne nepravdivá stupidita
      “ “hodnotenia” faktu, že na odmeny (čiže na zbytočnosť) Galko prachy našiel, ale na udržanie tankového vojska nie.“ Vy ste tvrdili, že tie hodnoty boli v sume rovnajúcej sa sume potrebnej na udržanie tankových vojsk. Ja som si len dovolil (isto mi to nezazlievate) len opýtať sa na zdroj tohto osvieteného poznania. Snáď uznáte, že výška odmien pracovníkom MO a výška nákladov na hoc len tankovú rotu sú diametrálne odlišné.
      „a za to na rozdiel od teba nie som platený.“ dokážte. Samozrejme, že nemáte šancu, lebo toto môžem tvrdiť aj ja o vás, a bude to mať rovnakú vypovedaciu hodnotu. Ale vás netrápi pár nepresnosti, maličkostí či stupidít. Hlavne ak dokážete presvedčiť sám seba, že máte pravdu. Ale toto už fakt nie je problém hodný verejne rozoberať.

     • Toto sú zase len také tvoje mylné úsudky, ktoré ty považuješ za realitu a podsúvaš ich ako fakt, na ktorom staviaš svoju oponentúru. Nešlo o odmeny iba pre Galkových spolupracovníkov, ale pre celé OSSR, najvyššie odmeny dostali samozrejme Galkovi nohsledi a ostatní len aby sa nepovedalo… Miesto fabulácií si zisti radšej skutočné fakty, inak umrieš hlúpy. :-)) Naozaj ti nebudem robiť sekretárku a hľadať zdroje len preto, že si to praje nejaký troll.

     • Miroslav
      „Naozaj ti nebudem robiť sekretárku a hľadať zdroje len preto,“
      No ako sekretárka by ste sa neuživili. A zdroje argumentov som (ja tupec) predpokladal, že máte po ruke, keď nimi argumentujete.

      Ale z celej debaty s vami mám neskutočné ponaučenie. Jednoducho vaša jasnozrivosť, dedukcia či aké to neskutočné kvality určili:
      „že som troll, ktorý neprejde psychotestom a zomrie hlúpy“
      už len za tento poznatok vám budem teda neskutočne vďačný a na znak toho sa rozlúčim len stručne.
      Bez pozdravu aj.

     • :-)) si si z mojich komentárov o diletantstve Galka zobral iba okrajovú kritiku tvojho trollovania, potom naozaj nemá význam strácať tebou čas.

   • No nemyslím si že toto je dôvod, prečo vznikla táto skupina. A Vás nenapadlo, že motívom by mohlo byť práve možnosť dostať sa k týmto zdrojom?

 • p.Juris skoda ze neunavam soc.siete ( okrem linkedin i ked to nie je soc siet v pravom slova zmysle ) a teda nemozem reagovat na FB, myslite si ze moj zamestnanec a poslanec NRSR Poliacik cita Medzicas? 😀

 • preco ma novsi prispevok menej likes?

Pridaj komentár