Ako odhaliť a brániť sa pred fundamentalistickými moslimami

Každá ideológia, ktorá núti šíriť sa do okolia a násilím si ho prispôsobovať je zlá. Jedna z najnebezpečnejších v súčasnej dobe je islamský fundamentalizmus. Nielen kvôli samotnému princípu, kde šírenie ideológie je prikázané článkami ideológie, ale aj explicitným výzvam na smrtiace násilie, požiadavkami uchopiť moc za každú cenu a bohužiaľ, aj masívnej podpore v moslimskej komunite, kde len v Európe má fundamentalizmus podporu v desiatkach miliónov ľudí. Z takého to počtu potom nie je problém vytvoriť armádu extrémistov a teroristov.

Z hľadiska dnes už tisícok empirických dôkazov z celej Európy, je viac ako evidentné, že podpora islamskej ortodoxie by mala byť závažným negatívnym kritériom pri rozhodovaní o pridelení azylu, alebo dokonca občianstva krajiny. Ako však identifikovať fundamentalistického moslima? V princípe jednoducho – postavíte ho do situácie, kde podľa striktného výkladu islamského práva šarie nesmie cúvnuť.

Napríklad ho umiestnite do prostredia, kde množstvo komponentov bude mať nejaký súvis s bravčovinou – kožené kreslo, potraviny, kde sa explicitne uvádza, že sa používajú aj bravčové súčasti, kuchyňa, kde sa na jednom mieste pripravujú bravčové aj nebravčové pokrmy apod.

Kultúrny moslim, človek, ktorému ide o záchranu života a je hladný, bude akceptovať čokoľvek. Dokonca aj to, že šaria tieto veci zakazuje a nebude s tým mať žiadny problém. Fundamentalista však odmietne v takomto prostredí existovať a začne sa sťažovať…

Pre tých, ktorí chcú mať pokoj od podobných „mierumilovných“ ľudí, prináša inovatívny návod vodič kamiónu z Calais

Jednoducho obvešal kamión časťami bravčového a keďže väčšina násilných migrantov ohrozujúcich prepravu z Francúzska do Anglicka sú moslimovia, má pokoj. Svätý pokoj.

5 komentárov

Pridaj komentár