AMERICAN THINKER: Európske konzervatívne strany nie sú „krajná pravica“

Stále čítam v európskych mediálnych prúdoch na falošné správy (fakestream médiách), že nový vzostup konzervatívnych demokratických strán v Európe všetci hodnotia ako nástup fašistov a paleo-nacistov. Nie sú – rovnako, ako republikáni nie sú fašisti a nacisti.

Euro-konzervatívci znejú rovnako ako vy, ja a Donald Trump. Hovoria o slobode a demokracii. Hovoria o tolerancii pre demokratické strany, ale nie pre totalitných zabijakov. Hovorí o znovu prevzatí kontroly nad hranicami. Ich areály univerzít boli zdemolované a obrátené hore nohami, rovnako ako boli naše. Ich policajné sily sa často obracajú proti normálnym ľuďom v mene vražedných barbarov, rovnako ako sú naši policajti tlačení k tomu istému.

Ale normálni ľudia v Európe konečne zhromaždili odvahu označiť nepriateľa menom.

Médiá v Európe neustále osočujú demokratických konzervatívcov ako „krajná pravica“ alebo „fašisti„. To je brutálna lož, ako môžete počuť sami na vlastné uši, keď si vypočujete videá prejavov na webe európskych konzervatívcov.

Ak sa vám nepošťastilo rozumieť ich jazykom, môžete si vypočuť Nigel Faraga, ktorý znie ako Trump .

Ale všimnite si, že fakestream v Európe nikdy nemôže dovoliť konzervatívcom hovoriť, nie bez ich pošpinenia v rovnakej vete. Trump je podľa mediálnych elít v Európe šialenec. Ale keď budete počúvať médiá establišmentu, potom ich vlastní demokratickí populisti sú tiež pripravení stať sa novým Hitlerom.

Práve som počúval jednu z hrdinských osobností odporu, Geerta Wildersa, ktorý  bol dvakrát zatknutý a odsúdený za „nenávistné prejavy“ neo-fašistickým establišmentom v Holandsku. Aj tam „mainstreamové médiá“ stratili všetku dôveryhodnosť, rovnako ako Washington Post a New York Times. Aj tam sú normálni ľudia chorí a unavení – a vystrašení – z hromady klamstiev, ktoré musia počúvať každý deň. Neveria im už ani slovo.

Pred zvolením Trumpa mali európski konzervatívci zakázané hovoriť nahlas a boli obviňovaní z nacizmu a rasizmu. V súčasnej dobe nachádzajú svoje skutočné hlasy.

Demokratický konzervativizmus sa stal medzinárodným – nie ako centralizovaná ideológia, ale ako vzbura zdravého rozumu obyčajných ľudí za ich normálne slobody. Vlastenectvo sa rovnako vracia aj tam a nie, neznamená to návrat k cisárskemu militarizmu v Nemecku, či napoleonskej vznešenosti vo Francúzsku. Znamená to návrat k normálu.

Keď euro-konzervatívci vystupujú s prejavmi, Donald Trump dostáva obrovský pochvalu. Trumpove víťazstvo v USA dodalo odvahu desiatkam miliónov Európanov, ktorí sa báli prehovoriť. Niektorí boli uväznení a všetky boli ohováraní vo verejnoprávnych médiách. Ale nebudú to už nikdy akceptovať.

Nikdy, nikdy v živote si toto neprečítate v New York Times. Alebo vo Washongton Post. Alebo vo vysoko koncentrovanom karteli televíznych kanálov na „NOVINKY“, ktorý určuje, čo bude väčšina Američanov počuť.

Marxisticko-džihádistický globalizmus je vždy rovnaký, rovnako v Amerike, ako aj Európe. A rovnako ako tu, obyčajní ľudia sú pobúrení a sú pripravení vyjsť do ulíc. Nie sú fašisti a určite nie sú nacisti. Nie sú totalitaristami akéhokoľvek druhu vôbec. Sú to skutoční demokrati s malým d.

Ide o obyčajný, zdravý patriotizmus. Ide o rozumnú reč. Príchod šialeného fašizmu možno počuť prichádzať len zo strany totalitnej ľavice, rovnako ako v našej krajine.

Zradné establišmenty v Európe sú blízki spojenci s korupčnými silami džihádu a Sorosovej ľavice. Mladým, ešte hlúpym deťom sú do hláv natláčané ich predstavy, rovnako ako to robia u nás. Vyškolení provokatéri, ktorí vyvolávajú nepokoje v čiernych maskách sa stavajú na stranu džihádu rovnako tam, ako tu.

Bežní Európania sú veľmi boja, pretože ich vlády ich už nechránia pred hrdlorezmi a násilníkmi. Ženy sa boja ukázať svoje blond vlasy (alebo akúkoľvek inú farbu vlasov, keď už na to príde).

Rovnaké fašistické taktiky na očiernenie aké vidíme v Berkeley, sú dnes používané v Európe. A niet divu: Zdroje politického jedu je rovnaká ľavicovo-džihádistická „Os zla,“ akú vidíme v tejto krajine. Sú to ľudia, ktorí ovplyvnení Saulom Alinskym, typy ako Obama a Hillary, ktorí hovoria, že americká stredná trieda je „nepriateľ„. A dnes, keď sa rozbehli Orgány Propagandy, prázdne hlavy na vysokých školách po celej krajine sú presviedčané, že ich rodičia a starí rodičia, normálni Američania, sú v skutočnosti ich nepriatelia.

Obama je Alinského expert na vyvolávanie nepokojov. Namiesto pojmu „komunitný organizátor“ by malo byť radšej použité „komunistický agitátor,“ keďže komunisti sa nebáli byť správne označovaní a agitácia, propaganda je presne to, čo robia. Anti-Trumpovské nepokoje sú organizované neo-stalinistami, ktorí nikdy nevzdali svoje úsilie o dosiahnutie totálnej moci. Netaja sa tým.

Americké médiá sú teraz úplne skorumpované, zjednotené pri svojom cieli zničiť Donalda Trumpa. Euro-média sú úplne rovnaké. Ale normálni ľudia nehovoria jednotným hlasom. Hovoria mnohými hlasmi. Demokracia je nepredvídateľná a kulty moci po celom svete začínajú byť konečne viditeľné.

Zdroj : American Thinker

Autor: James Lewis

Pridaj komentár