Americkí vojaci začali povinne chodiť v lodičkách

Armádny program ROTC údajne nútil kadetov chodiť na vysokých podpätkoch

Politická korektnosť, multikulturalizmus apod sú jedom, ktorý rozkladá západnú spoločnosť. Prehnané nároky aktivistov, ustupovanie nátlakovým menšinových loby len kvôli tomu, aby sa ľudia nedostali do problémov, potlačovanie slobody slova sú len niektorými z príznakov, podľa ktorých je vidno ako ďaleko rozklad zašiel. Bohužiaľ nevyhol sa ani armáde, ktorá by mala byť najkonzervatívnejšou inštitúciou. Nie kvôli tomu, že konzervatívnosť je cnosť, ale kvôli tomu, že len striktne organizovaná armáda jednajúca podľa predpisov a nezávislá od politických tlakov vie vykonávať svoju funkciu.

Úmyslom tohto článku nie je zosmiešniť americkú armádu, ale poukázať na nebezpečenstvo neomarxizmu, ktorý likvidáciou „starého“ spôsobu života, relativizáciou morálky a kultúr chce dosiahnuť vykorenenie spoločnosti, aby na jej troskách založil nový „spravodlivý svet“. Aby povstal Nový svetový poriadok.

Kadeti ROTC (Kurz pre záložných dôstojníkov) sa v správach sťažujú, že boli pod nátlakom prinútení chodiť  na podujatí poriadanom 1.4 2015 v areáli Arizona State University (ASU) v ženských topánkach na vysokých podpätkoch, aby sa zvýšilo povedomie o sexuálnom násilí páchanom na ženách.

Temple_ROTC

Snímka facebookovej stránky Temple University pre výcvik armádnych dôstojníkov ROTC

 

Armáda v roku 2014 otvorene povzbudzovala k účasti na aprílovom podujatí „Walk A Mile v Her Shoes“ (Prejdi míľu v jej topánkach), ale teraz to vyzerá, že že kandidáti ROTC na ASU stáli pred účasťou na dobrovoľnej akcii, ktorá sa stala povinnou.

Účasť je povinná, a ak by sme sa nezúčastnili dostaneme negatívne hodnotenie a nezískali zaradenie do oblasti, ktorú chcem. Minul som 16 dolárov na dvojicu topánok s vysokými podpätkami ktoré som sprejom zafarbil na červeno a aby som ich neskôr hodil do koša po tom, čo asi 300 z nás zosmiešni americkú armádu,“ napísal jeden anonymný kadet na webovej stránke sociálneho média Imgr , ako informoval portál IJReview.

Vo vlákne Reddit na tému s názvom – „Dobre, kto to kadetom nariadil?“ – jeden užívateľ povedal, že tvrdenia boli pravdivé, a dodal: „Ja proste nechápem, prečo by velenie malo umožniť tak politicky kontroverzný čin, ako je tento. Nie je oprávnené žiadať aby sa armáda vyhýbala módnym politickým hnutiam a náboženským záležitostiam?

Iný užívateľ poukázal na Imgr poste, že ak tam všetci museli byť, mohli sa kadeti objaviť v normálnom občianskom odeve.

Armáda sa nepokúsila udalosť tajiť. Je podporovaná, rovnako ako podobné udalosti v roku 2014 na vlastných internetových stránkach, kde sa hovorí, „Walk Mile in Her Shoes je otvorená pre všetkých. Snažíme sa získať čo najväčšiu účasť, a aj v prípade, že tam niekto nemôže ísť, stále ich povzbudzujeme na darovanie príspevkov“

Dodatok z facebookovej stránky Univerzity :

  • Klikni na obrázok Temple_ROTC_2
  • Doporučujem diskusiu pod fotkami – Užívatelia si skutočne nedávajú servítku na ústa a odozva je zdrvujúca – výrazy ako vykopnúť ich z armády, porušenie armádnych predpisov o výstroji, hanba, otrasné, velenie by malo byť okamžite prepustené do výslužby, niet sa čo diviť, že americká armáda je každému na smiech apod. Wade Davis Carroll píše: „Ako štábny seržant vo výslužbe si myslím, že velenie by malo byť vymenené. Došlo k porušeniu predpisov o výstroji. Mám už toho dosť. Po 33 rokoch sa ukazuje, ako školíme svojich dôstojníkov

 

Zdroj

Pridaj komentár