Anglicko: viac ako 50% z integrovaných moslimov chce zakázať homosexualitu

Viac ako polovica britských (teda plne integrovaných – MM) moslimov zastáva názor, že homosexualita by mala byť postavená mimo zákon, a len jedna tretina by poinformovala políciu o podozrivých aktivitách spojených s terorizmom, ukazuje report.

Vo výskume prevedeným cez ICM na žiadosť Channel 4,52% moslimov nesúhlasí s legálnou homosexualitou v Anglicku, a 47 % nechce aby homosexuáli učili v školách.

Moslimovia z vybranej vzorky 1000 osôb, priznali tiež, že len 1/3 z nich informuje políciu keď bude vedieť, že niekto z ich známych je angažovaný do podpory terorizmu v Sýrii, aj keď len 4% deklarujú podporu samovražedným útočníkom.

Takmer 40% z nich zastáva názor, že ženy musia vždy počúvať svojich mužov. A takmer 1/4 chce zavedenie šarie.

Mariusz Malinowski

Zdroj: http://news.sky.com/story/1676189/poll-half-of-muslims-want-homosexuality-banned

11 komentárov

 • Ja len takú všeobecnú poznámku ku gayom:
  Doba sa mení a v dneštnej dobe a mladá generácia chalanov (vo veku 21 rokov a menej) tak starajú o svoj zovňajšok, že sú v priemere krajší ako dievčatá. Potom logicky aj tá homosexualita je viac aktuálna téma. Keby mali v tom referende hlasovať len mladá generácia, ta výsledky by boli úplne iné.
  A jedna moja známa je učiteľka na základnej škole a hovorí, že sa chalani medzi sebou často správajú dosť bisexuálne – cez prestávku vyvádzajú všeliake hlúposti a pomali to začína zachádzať do „erotiky“.

 • Slovo ARAB je StaroHebrejské slovo a zanamená „Miešanec“ alebo ako my Kresťania nazývame “ Bastard“. V Ruštine ARAP znamená černoch.
  Rasa je to najcennnejšie čo Európa má a preto tá háveď degenerovaných moslimskych parazitov prišla na pozvánku EU zničiť to čo je ešte čisté a Bohom stvorené. Naši praotcovia túto špínu napichovali na koly a my to tu máme zadarmo živiť, aby mohli znásilňovať naše deti-sestry-matky ??? Tisíce Kresťanských dievčat, ešte len deti v Anglicku bolo nútených k prostitúcii a znásilňovaných. Polícia mala príkaz to zakrývať a ešte šla proti dievčatám, ktoré podávali trestné oznámenia, tak sa to robí dnes po celej Europe, kde policia zakrýva toto sviňstvo. Žiadna integrácia, ale hnať toto degenerované stádo späť odkiaľ prišli z vidlami v chrbte aj s tou SATANSKOU čvargou z EU !!!

  http://www.dailymail.co.uk/new

 • V tomto prípade nemám problém súhlasiť s mohamedánmi, všetky tie obscénne dúhové pochody a ich propagátori zo zahraničných mimovládok by mali byť postavení mimo zákon.

 • Průser je, že za to Evropské elity nemohou, všechno je to podporováno US a i Ruskem :).

  Ještě větší průser je, že nikdo z vedení EU neví, co se káže v mešitách – ani se o to nezajímají – proč taky, na platě jim nikdo nepřidá a něco říct se nevyplácí. Ale dělat nebo udělat by něco mohli, za to jim nikdo koule neutrhne …

  • europske elity za to mozu!!! co su slepi??? alebo sa len tak tvaria??? ak to podporuje usa nech si to podporuju v usa a nie v eu a preto by tie elity eu mali voci tomu konat a zasiahnut napr.upravou zakona a pod!!!!!!!!

 • Paci sa mi ako maju EU politici vzdy na sviatok svetych Cyrila a Metoda (patronov Europy) plnu hobu krestanskych hodnot. Nie som krestansky fanatik, ale moslimizacia spolocnosti urcite ku krestanskym hodnotam nepatri. A moslimizacia tu naplno frci s odobrenim EU politickych elit. Do jakeho HOVNA sme to zase vstupili preboha. Dokedy sa tu este budu ludom vymyvat mozgy s nebezpecnym Ruskom, mierumilovnou napadnutou Ukrajinou, trpiacimi vojnovymi utecencami a podobnymi hovadinami??????
  Ale co cakame od ludi, ktori si podavali/podavaju ruky s ludmi z Kosovskej vlady, ktori boli dokazatelne zapojeni do nelegalneho obchodu s ludskymi organmi. Myslim, ze to hovori za vsetko a ocakavat od takychto, ze kopu pre nas (maximalne tak hroby), by bolo mierne povedane Sci-fi.

Pridaj komentár