Atentát s odrezanou hlavou vo Francúzsku

Podľa správy z novín Blesk zaútočili v továrni na plyn vo francúzskom Lyone útočníci. Zomrel jeden človek a po atentáte ostalo niekoľko zranených. Mŕtvmu mužovi odrezali útočníci hlavu a napichli na kôl, pričom držali islamskú vlajku. Telo sa našlo niekoľko metrov od hlavy.

Atentát začal príchodom dvoch teroristov vo voze. najskôr vonku odpálili jednu výbušninu, potom niekoľko ďalších vo vnútri továrne.

Jeden terorista bol zatknutý, druhý bol zastrelený.

Vo vnútri továrne terorista odrezal hlavu jednej obeti a napichol ju na kôl plotu.

Telo sa našlo cca 10 metrov od hlavy.

Na mieste utrpelo zranenia niekoľko ďalších ľudí.

[sociallocker][/sociallocker]

 

Zdroj:

http://www.blesk.cz/galerie/zpravy-svet/423119/?foto=0

5 komentárov

  • nesi.kiara@gmail.com

    je mi z toho zle..tak my sme fašisti ked ich tu nechceme..a čo su oni ked dokažu pachať na človeku také svinstvá??..kto z nás bielych, normálnych ľudí by bol schopný len tak bez príčiny niekomu uťať hlavu???..

  • nechceme žiadnych našich azylantov. a nech mi nikto nehovorí, že som rasistka a fašistka, lebo ho rozšlapem. roky jem a nakupujem u číňanov a vietnamcov, učili ma angličtinu cudzinci, mám rada pani z poľska čo predáva u nás v obchode, v živote mi nevadili ukrajinci ani litovci čo tu žijú, ani maďari. ale nechcem tu skupinu čo by o pár rokov žiadala právo šaria a sťažovala sa, že ju urážajú minisukne, vianoce a psi

  • „Jedným z útočiacich teroristov v Lyone bol aj Yásir Hamíbí ktorý prišiel v roku 2006 do Francúzska ako azylant“(teraz TA3)
    Takže je len dúfam že „naši“ budúci azylanti ako prvým odrežú hlavy všetkým tým miestnym havloidným pošukom a vlastizradcom čo sa ich tak vehementne zastávajú!

  • Pingback: Atentáty ako súčasť stratégie? | MEDZIČAS

  • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Atentát s odrezanou hlavou vo Francúzsku

Pridaj komentár