Azylová pasca zaklapla, ostáva už len jediná možnosť – ukončiť spoluprácu s bláznami.

V minulých článkoch som Vám ukázal, že na pôde najvyšších miest únie sa už dlho diskutuje o prepojení arabských krajín Stredomoria a Európskej Únie. Konečným cieľom bolo vytvoriť spoločný ekonomický priestor viac-menej kopírujúci bývalú Rímsku ríšu. Pre to sa pripravovala aj zmena azylovej politiky na rok 2015, o ktorej som písal ešte v roku 2013. Dnes sme v štádiu realizácie a všetko je inak, ako si zrejme tvorcovia týchto vízií predstavovali

V časoch, keď projekt Stredomorskej spolupráce pripravoval, islam nebol vnímaný ako nebezpečná ideológia, preto zo strany sociálnych inžinierov nehrozili žiadne prekážky. Keď sa však začalo ukazovať, že integrácia neprebieha podľa plánu, začali manipulácie verejnej mienky a utajovanie, ktoré však kvôli rozvoju internetu majú stále menšiu účinnosť.

Je jedno, či exodus utečencov niekto naplánoval alebo nie – ako sa to na konšpiračných weboch spomína. V skutočnosti zmena azylovej politiky s kvótnym systémom a prerozdeľovaním imigrantov aj na územie Slovenska by prišla za akýchkoľvek podmienok. V roku 2013 sa totiž pripravil na pôde  Únie plán BUK: Budovanie kapacít na úrovni miestnej územnej samosprávy v oblasti integračnej politiky. V ňom sa v roku 2014 vybralo sedem miest na Slovensku, ktoré sa mali v rámci počiatočnej fázy, pilotného projektu prichystať na príliv imigrantov, vyškoliť ľudí a naučiť obyvateľstvo milovať nových spoluobčanov, ktorých príchod sa plánoval od roku 2015.  Išlo o Sninu, Svidník, Michalovce, Dolný Kubín, Banskú Bystricu, Prievidzu a Senec.

Pôvodne som chcel tento článok napísať v zmysle, že som na 100% presvedčený, že k prerozdeľovaniu dôjde, pretože o tom už bolo dávno rozhodnuté a že Fico bude hľadať len spôsob ako to oznámiť ľuďom, aby to nevyzeralo, že je to jeho zodpovednosť.

Dnes nadránom sme sa však dozvedeli, že prerozdeľovanie imigrantov bude. Takže to, čo sa naši malí páprdovia pred slovenskými kamerami dušovali, že nikoho neprijmú, už neplatí, po tom, čo im v Bruseli vymenili názory. Len sa to nebude volať kvóta, ale dobrovoľný súhlas. Orwellovský newspeak.

Včera som sa dozvedel, že mestské zastupiteľstvo v Snine aj na základe mojich informácií odmietlo účasť v projekte a podľa všetkého vypadol aj Senec. Ostáva teda päť miest na ktoré sa sústredí počiatočný nápor.

Edit : Potvrdené je aj odmietnutie Senca

 

Čo to pre nás znamená? Už viete, že väčšina príchodzích sem ide len preto aby sa im žilo lepšie. Iný motív tam nie je. Už viete, že väčšina imigrantov vyznáva islam, ktorý je vo svojom fundamentalistickom a v Európe bohužiaľ väčšinovom, vyznení extrémne nedemokratickou a nebezpečnou ideológiou. V článku o dánskom psychológovi, ktorý roky pozoroval, ako neprispôsobiví moslimovia ničia jeho krajinu bolo povedané, že nemáme súhlasiť s týmto postupom, že to zabije aj nás. Dnes posiela Nicolai Sennels obrazový odkaz organizácii „Islam v České Republice nechceme“ a v ňom ešte raz nalieha, prosí a varuje – zastavte to všetkými prostriedkami. Vy ste ešte slobodní, nie ste obmotaní reťami politickej korektnosti, islam ešte u Vás nevládne. A na záver vysiela prosbu – vysloboďte nás!

Takže proces sa spustil a po prvých 785 azylantoch nám sem začnú prúdiť tisícky a neskôr desiatky tisíc ľudí. So všetkými negatívami.

Z pilotných projektov sa stane norma, na úkor chudobných Slovákov budeme stavať príbytky pre azylantov a ich rodiny, zistíme čo to znamená zvýšená kriminalita, vytváranie geta, znásilňovanie, neznáme choroby, povinné prispôsobovanie sa našej kultúre dobyvateľovi. Pretože to islam robí , najvyššou povinnosťou každého pravoverného moslima je šíriť nadvládu islamu do celého sveta všetkými prostriedkami.

Existuje už len jediné možné riešenie.

Vystúpiť z tohto spolku šialencov, vystúpiť z Európskej Únie 

[sociallocker][/sociallocker]

Zdroj:

 

9 komentárov

 • zatial som vzdy volila iba MK a LSNS, niet dovodu stratit konzistentnost, prave naopak

 • Knieza Myskin

  je to cele planovane vopred

  http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/projekt-euromed

  Před lety byl v tichosti zahájen proces známý pod zkratkou EUROMED (Euro-Mediterranean Partnership) či spíše barcelonský proces, který v sobě kromě posilování kulturního, ekonomického a politického partnerství mezi členskými státy EU a středomořskými sousedy, ukrývá doplnění počtu obyvatel starého kontinentu metodou přesidlování. Smyslem projektu, který se původně vyvinul z dohody o volném obchodě mezi EU a zeměmi v oblasti Středozemního moře (EU – MEFTA) je posílení spolupráce v oblasti správy cílené migrace mezi partnerskými státy. Kromě států Evropské unie sem patří Alžírsko, Egypt, Izrael, Jordánsko, Libanon, Sýrie, Maroko, Tunisko a Palestina. Deklarovanými cíly jsou propagace možnosti legální migrace, vysvětlování výhod migrace vzhledem k trvale udržitelnému rozvoji, boj proti nelegálnímu obchodu a ilegální migraci. Za projektem stojí Evropská komise a DG EurpeAid, které jej i financují.

  Program počítá s přistěhováním 56 miliónů muslimů do zemí sedmadvacítky mezi lety 2010 – 2050. K této číslici dospěl statistický úřad EU Eurostat. Předběžný odhad 56 miliónů či dokonce 80 miliónů migrantů, jak uvádí Salim Murad z New york University in Prague, má vyrovnat demografický úbytek v celé Evropě.

 • mam v tom jasno…marian kotleba.!!

 • ja som rozhodnutý…..marian kotleba……dúfam že sa nedá kúpiť ako všetci ostatný hajzlíci

 • Ján Borovička

  Toto chce plebiscit a rýchlo. Vystúpiť z Únie. Doposiaľ nás z kaše ťahalo Rusko, ZSSR. Len tam je záchrana Slovákov a vždy bola.

 • 100 percentný súhlas s poslednou vetou. A aj preto budem voliť ĽS-NS, ktorá to má ako jediná v programe.

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Azylová pasca zaklapla, ostáva už len jediná možnosť – ukončiť spoluprácu s bláznami.

Pridaj komentár