Bandy běženců celé dny a noci profesionálně loupí. A nedá se s tím nic dělat. Zoufalý německý policista promluvil úplně o všem

Na dopadení pachatelů spolupracují všechny bezpečnostní složky státu. Oběťi však zpravidla nedostanou nic nazpět. K útokům dochází na regionálních tratích, často třeba mezi Münsterem a Essenem, ale také třeba v rychlíku z Düsseldorfu do Dortmundu. Zde jsou, především v nočních vlacích, oblíbeným cílem spící cestující.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bandy-bezencu-cele-dny-a-noci-profesionalne-loupi-A-neda-se-s-tim-nic-delat-Zoufaly-nemecky-policista-promluvil-uplne-o-vsem-419646

One comment

  • Knieza Myskin

    Je málo originálne opakovať ten starý vzorec proimigračnej propagandy: Musíš súhlasiť so pomocou imigrantom, nech je navrhované čokoľvek, či už ide o kvóty, vzdanie sa ochrany hraníc, prijímanie nedintefilovateľných osôb bez dokladov, či tolerovanie kriminálneho správania. Ak nesúhlasíš, si xenofób, rasista, spiatočník, nehumánny egoista.

    Upozorňovanie na riziká spojené s nekontrolovanou imigráciu bolo dlhodobo zosmiešňované a spochybňované, dokonca sme sa dozvedeli, že imigantov veľmi súrne “potrebujeme”, lebo demografické trendy v Európe sú negatívne. Trh práce asi potrebuje náhodný počet nových pracovných síl s náhodným vzdelaním, ale nad touto sofistikovanou politikou zamestnanosti sa teraz nezamýšľajme.
    https://clovekmysliaci.wordpress.com/2016/01/09/ucta-k-zenam-je-prezitok-proimigracne-sialenstvo-pokracuje/

    Je úsmevné, ako sú podľa ľavicovo liberálnych médií Slováci xenofóbni, katolíci spiatočníci, ale pri moslimoch je neprijateľné zovšeobecňovať. Čerešnička na torte je, že práve moslimovia sú v priemere podstatne konzervatívnejší (horší spiatočníci) ako hard core katolíci. A ani popravy v Saudskej Arábii nevzbudia toľko rozhorčenia ako nejaká maďarská kameramanka, ktorá potkne imigranta ilegálne prekračujúceho hranice. Aby som to skrátil, toto sa volá dvojitý meter. Druhá zábavná vec je, keď moralizuje redakcia, ktorá držala v zásuvke spis Gorila, lebo bolo nepohodlné ho zverejniť (človeku môže chýbať odvaha, ale mal by potom mať aspoň trochu pokory).

Pridaj komentár