Barcelona: feministky protestujú proti dojeniu kráv – tvrdia, že je to šovinizmus.

Feministky v Barcelone protestovali proti porušovaniu (ľudských?) práv hovädzieho dobytku.

Skupina feministiek zorganizovala v Barcelone protest na obranu práv kráv. Feministky „dojemným“ spôsobom predstavili proces dojenia mlieka zo ženských prs, ktorý mal pripomínať, že kravy sú tiež matky. Skupina žien – ako to feministky majú vo zvyku – sa obliekla veľmi skromne a na prsia si upevnili hadice, imitujúce stroje na dojenie. Spodnú časť brucha si natreli niečím, čo asi malo imitovať krv. „NIE mliečnym výrobkom, NIE využívaniu žien, konzumpcia mliečnych produktov je šovinizmus, kravy sú našimi kamarátmi“, „Nikto o kravách neuvažuje ako o matkách“, „Nikto o kravy nevníma ako našich priateľov“ – takéto heslá zneli počas demonštrácie.

Pred nejakým časom som v rádiu počul rozhovor s človekom, ktorý si založil združenie či neziskovku  (rozumej – žil z toho) ktorá bojovala za to, aby každý zubár na Slovensku musel ošetriť pacienta, ktorý je nositeľom vírusu HIV. Vtedy som pochopil, že stačí si vymyslieť akékoľvek utopické „ľudské“ právo, následne obviniť nejakú skupinu ľudí z jeho porušovania a následne je možné celkom slušne profitovať z boja za toto právo.

Môžeme aj na Slovensku očakávať vznik neziskových organizácii, ktoré budú bojovať za práva matiek-kráv? Má EU granty aj na také nezmysly?

Mariusz Malinowski

Zdroj: http://www.semanariolacomarca.com/2016/07/animalistas-protestan-en-barcelona.html

21 komentárov

 • Ved nech idu bujaka podojit. Mozno bude aj rad

 • tieto tupe feministky iba dokazuju jedno pekne porekadlo, ktore ktosi povedal –

  byt hlupy, je ako byt mrtvy.

  ty o tom nevies a vsetci okolo su nestastny a trpia.

  to plati aj na tych par degene v parlamentoch EU, aj u nas.

 • Tři krávy na obrázku……

 • Ja si myslím, že choroba šialených kráv nikdy nezmizla. Tieto …. (pohlavný orgán na štyri) sú statočnými pokračovateľkami tejto diagnózy.

 • Feministky majú pravdu, kravy sú skutočne ich kamarátkami ako to tvrdia… vrana k vrane sadá.

  • pravdou je, ze ak, tak skutocna krava by si k tejto Feministickej krave urcite nesadla.

   a ta skutocna, rohata krava je, na rozdiel od jej dvojnohej degenerovanej podobizne, skutocne k verejnemu uzitku.

 • Výsledok nedostatku lásky pevného mužského objatia a hlavne porádneho klacka 🙂

 • Knieza Myskin

  Vtedy som pochopil, že stačí si vymyslieť akékoľvek utopické “ľudské” právo, následne obviniť nejakú skupinu ľudí z jeho porušovania a následne je možné celkom slušne profitovať z boja za toto právo.

  celkom zaujimavy sposob riesenia nezamestnanosti

 • „…kravy sú našimi kamarátmi”. – tvrdia feministky. Nie náhodou sestrami?

 • Ak odhliadneme od extremnehej prezentacie, tak maju pravdu. velkochov hovedzieho dobytka a masovi potravinarsky priemysel celkovo je jedno hrozne miesto, kde sa so zvieratami zaobchadza tak, ako keby to neboli zive a citiace bytosti.

  Mozno tym ze ludia su uz tak apaticky voci nasiliu ktore sa stalo ich kazdodennou sucastou, ze potrebuju taketo extremne vyjavy aby ich trosku popohnali sa zamysliet, ci by to neslo aj inak, bez nasilia.

 • Na Videá ako výčinajú pred Argentinskou katedrálou je roky informačné embargo.

 • Navrhujem založiť neziskovku za práva detí, ktoré nechcú, aby ich matky boli také kravy ako sú tieto tri na fotografii a podobné…

 • Z uvedeného vyplýva, že 1. medzinárodný kapitál je bez kontroly
  2. štáty majú bábkovitý charakter
  3. každý, kto má peniaze stojí nad zákonom, respetíve ho vytvára, ruší, modifikuje
  4. ludia spravujúci kapitál nemajú identitu, pretože cez štát by sa mohlo týmto
  machináciám zabrániť, postihujú totiž aj ich okolie
  5. naši oligarchovia (európsky) nás považujú za ovce a kto nás lepšie ošklbe a využije
  je schopnejší oligarcha v tejto ich „hre na superoligarchu“
  6. žiadna tajná služba nemá dosah na Sorosa, Rockefelera a spol.
  7. Každý cicavec, zviera sa snaží nájsť v ekosystéme určitú rovnováhu, je súčasťou
  určitých uzavretých regulácii, ktoré nedovolia aby sa premnožilo, respektíve nemá
  moc nad vlastným druhom ako takým. Výnimkami sú kobylky, vírusy, baktérie. Tieto
  druhy po premnožení v pôvodnom habitáte expandujú a široko ďaleko likvidujú a
  transformujú všetko živé na kobylky. Podobne je to aj s peniazmi. Ak im niekto
  prepadne, všetko čo nie je pod jeho kontrolou sa snaží premeniť na peniaze, ktoré
  pod jeho kontrolou sú. Súčastná situácia je len dôkazom, že chýbajú nadnárodné
  regulácie pre pohyb kapitálu.
  http://www.nwoo.org/2016/08/19/tajemstvi-strycka-sorose-jak-americky-byznysmen-ovlivnuje-ukrajinskou-vladu/

  Toto jednanie je už neprijatelné a ak Goring, Speer, Himmler a spol. skončili pred medzinárodným súdnym dvorom, tak o pôvodcoch Irackej, Sýrskej a Ukrajinskej krízy ani nehovorím. Problém je v tom, že víťaz určuje pravidlá a ako dôkaz úvádzam, že ani Churchil za Drážďany nešiel sedieť. Ak nevytvoríme kontrolu zdola nad vládnou mocou a kapitálom, tak títo „závisláci na peniazoch a kapitálovej hre “ nás budú stáť veľa. Asi s vysokou pravdepodobnosťou dopadneme tak, ako keby sme zo závisláka na automatoch spravili ministra financií.

 • Mimochodom, feministky by sa možno mohli radšej zaujímať o situáciu žien vo Švédsku a mieru znásilnení zo strany moslimských imigrantov. Preberám z inej diskusie:
  —————————–
  Spektator Čumilovič Puk | 21.09.2016

  Štípu se a štípu a ne a ne se z toho zlého snu probudit.
  Takže cca 53z roku 2010 a dnes asi více než 55 hlášených znásilnění na 100 tisíc obyvatel?
  Tedy hlubší rozbor:
  Při údajné 11-25% ohlašovanosti, jak jsem kdesi četl, ve Švédsku, to máme cca v průměru 350 obohacených žen z cca 50 000 žen / rok. Dle té statistiky, za předpokladu, že číslo již neporoste, to máme při průměrné délce života žen ve Švédsku cca 80 let…- tak to odpovídá tomu, že cca každá druhá švédská feministka se může těšit na to, že bude takto obohacen její život! To je úplná tragédie!
  A to ještě nic není.
  Pokud budeme indukovat a dedukovat, že rodilí Švédi se ke svým ženám chovají asi tak jak tomu bylo před 40 roky – tedy cca 500 hlášených případů / rok což je cca 5 případů na 100 000 obyvatel a toto číslo odečteme z té statistiky, tak zjistíme že těch zbylých více než 90 % případů spáchá cca 10-15% mužů imigrantského původu. Při předpokládaném čísle řekněme 700 000 mužů imigrantského původu a při počtu řekněme 4 300 000 švédských žen, z nichž 1/2 patrně čeká znásilnění (řekněme 2 000 000 a zaokrouhlujme hrubě dolu) a 90% toho udělají neŠvédi (tedy 1 800 000 případů) docházím k objevu, že v průměru každý imigrant ve Švédsku mininálně 1x ale spíše 2x a možná až 3x či 4x (dle toho jestli budeme vycházet z 11% či 25% ohlašovanosti…) ve svém životě znásilní nějakou tamní ženu. A to je tedy fakt nářez! Věru, být já Švédka, už tam nežiji.

  ——————
  Ja som to skúsil prerátať iným spôsobom a vyšlo mi, že priemerná Švédka má pri tomto trende cca 70% pravdepodobnosť, že bude aspoň 1x za život znásilnená, pričom s 90% pravdepodobnosťou to bude zo strany „chránených“ imigrantov…

  • Presne zarubal si do živého. Feminizmus a Multikulturalizmus spolu úzko súvisia je to tá istá ľavicová agenda tak sa nedá očakáva z ich strany podpora „obohateným“ ženám. Ved o tom sa tu už pisalo ohľadne reakcie na incident v Kolíne

 • Vôbec by ma neprekvapilo, ak by aj za týmto boli v pozadí Sorosove peniaze. Z prevalených dokumentov od DC Leaks vychádza, že Soros financoval skutočne veľmi širokú a rôznorodú paletu spoločensky deštruktívnych hnutí a mimovládok:

  Napríklad:
  – podpora LGBT hnutí
  – podpora feministických hnutí
  – podporovanie tzv. antirasitických hnutí, vyvolávajúcich v krajine entické napätie (v USA hnutie Black Lives Matter, na Slovesnku mimovládky podporujúce Rómov, na Západe skupiny vítačov a ochrancov moslimov)
  – stojí za financovaním súčasnej migračnej vlny do EU
  – podieľal sa na financovaní ukrajinského Majdanu
  – platí mnohých európskych, slovenských a ukrajinských mainstreamových novinárov
  – angažoval sa pri organizovaní prevratov vo vých. európe v roku 1989 a v množstve ďalších farebných revolúcií po roku 1990
  – angažuje sa v podpore mimovládok bojujúcich v rusku proti ruským tradičným hodnotám
  – spolu s ukrajinskými oligarchmi je jeden z najväčších spozorov volebnej kampane Hillary Clinton
  atď atď

  Vybraté z dlhého článku sumarizujúceho zistenia z uniknutých Sorosových dokumentov: https://diskuter.wordpress.com/2016/09/14/sorosove-dokumenty-1-cast/

Pridaj komentár