Biznis s imigrantami zaraďuje vyššiu rýchlosť

Je známe, že tzv. mimo(ň)vládky sú organizáciami presadzajúce agendu, ktorou ovplyvňujú verejnú mienku, získavajú obrovskú, nikým neautorizovanú moc a naviac často za naše vlastné peniaze. Samozrejme proti vôli a mienke väčšiny spoločnosti.

To je aj prípad imigrantov. Členovia týchto organizácií cítia neodolateľnú vôňu peňazí, je to potenciálne obrovský zdroj príjmov a preto zúrivo útočia na všetko, čo masový príliv prišelcov ohrozuje alebo nebodaj brzdí.

Romana Schlesinger sa rozhodla „nespolupracovať“ so SaS, pretože vraj „nesúhlasí“ s navrhovanými riešeniami strany. V skutočnosti pudovo, ale aj vedome cíti, že viac imigrantov je viac peňazí, viac moci a vplyvu pre každého, kto sa v tomto kšefte pohybuje. Dôkaz, že jej nejde o dobro ľudí ale len o „špinavé prachy“ je jednoduchý – ako lesbička je úplne mimo, keďže 90% imigrantov sú moslimovia, ktorí podľa práva šaria homosexuálov popravujú.

V Medzičase sme už spomínali, že v Česku aktivisti previedli prieskum, koľko peňazí už dnes do tohto priemyslu prúdi. Pripomíname, že číslo je neuveriteľné. Pri organizáciách, kde sa podarilo dohľadať zdroje od štátu, prišli k číslu 555 miliónov českých korún. A to ešte imigrácia do Česka ani nezačala…

Taktiež prišli na zaujímavosť, že na rovnakých adresách ako majú neziskovky sídlia aj komerčné poradenské sro, občas nejaká likvidácia a bankrot. Podľa nich prepojenia a štruktúry javia znaky mafiánskej organizácie!

Nie je dôvod predpokladať iné konanie ani na Slovensku, takže je zrejmé, že volanie po prílive imigrantov zo strany aktivistiek ako je R.Schlesinger nemá iný dôvod ako finančný a mocenský profit, ktorý sa týka celej siete vzájomne prepojených štruktúr firiem, advokátov, organizácií ale aj politických strán a hnutí. Bez ohľadu na záujem Slovenska a Slovákov. Úprimne povedané je to naopak protislovenské konanie.

Podpora neobmedzenej, neriadenej, neselektovanej imigrácie je fakticky korupčným zločineckým konaním. A tak sa treba k týmto ľuďom stavať…

[sociallocker][/sociallocker]

Zdroj:

5 komentárov

Pridaj komentár