Blok proti Islamu je nádejou pre Česko

Dlhé roky sledujem a zároveň spolupracujem s ľuďmi okolo iniciatívy Islam v Českej republike nechceme. Rovnako ako oni aj ja si myslím, že v dnešnej dobe bude podstatne lepšie, keď na naše územie príde menej moslimov. Nie kvôli tomu, že by som im chcel zakazovať ich vyznanie. Hájim právo každého človeka slobodne veriť v čo chce. Problém je slabosť našej spoločnosti, ktorá si neváži samú seba a ustupuje pred akoukoľvek nátlakovou skupinou. Skupina islamu je nielen najakčnejšou, ale aj najagresívnejšou, nedemokratickou a vzhľadom na prepojenie náboženskej a svetskej moci tvorí ideológiu s cieľmi, ktoré končia až pri totálnom ovládnutí spoločnosti.

Preto vítam založenie formálnej skupiny Blok proti Islamu počas tohto víkendu v Českej republike, ktorá možno má potenciál urobiť hrádzu voči nebezpečenstvám, ktorým je Česká republika vystavená vplyvom nedemokratických tendencií Európskej Únie. Tlak nadnárodných organizácií v mene relativizácie nebezpečenstva extrémistických ideológií, spolu s politickou korektnosťou, ktorá bráni pomenovať javy a príčiny, či dokonca ich kritizovať, vytvára nebezpečnú zápalnú zmes, ktorú islamisti ochotne využili a naďalej využívajú na ovládnutie spoločnosti.

Odcitujem slová prvého predsedu hnutia Martina Konvičku :

Foto: Lucie Bartoš Popis: Martin Konvička informuje o vzniku spolku "Blok proti islamu" na ustanovujúcom sneme v Prahe. Po jeho ľavej ruke Artur Fišer, exmuslimka Pavlína Bitarová, Jana Volfová z České suverenity a ďalší.

Foto: Lucie Bartoš
Popis: Martin Konvička informuje o vzniku spolku „Blok proti islamu“ na ustanovujúcom sneme v Prahe. Po jeho ľavej ruke Artur Fišer, exmuslimka Pavlína Bitarová, Jana Volfová z České suverenity a ďalší.

„Nechceme zostať anonymnými anarchistami. Ale otvoriť sa verejnosti. Téma bude totiž čím ďalej, tým viac hýbať verejnosťou,“ uviedol v úvodnom prejave Martin Konvička, kde oznámil ustanovenie spolku Blok proti islamu.

Martin Konvička sa vyjadril aj k cieľom a smerovaním iniciatívy

„Máme poslednú šancu ako islamskú expanziu zastaviť demokraticky a nenásilne. Šírenie a propagácia islamu musí byť postavená mimo zákon, rovnako ako propagácia nacizmu. Je potrebné presadiť novelu zákona o cirkvách, novelu Trestného zákona, školského zákona, zákona o väzenstve a ďalších, ktoré môžu pomôcť zastaviť ďalšie šírenie nenávistnej moslimskej ideológie. Všetky agresívne prejavy islamu treba otvorene kritizovať a meniť úplne chybný pohľad na islam, ako na jedno z mnohých náboženstiev. Islam nie je náboženstvo, islam je inštitucionalizované zlo. Preto je potrebné šíriť nulovú toleranciu k islamu. Aby tieto ciele Blok proti islamu dosiahol, mal by sa stať masovou organizáciou prítomnou v každom meste, mestečku a dedine. Ak sa vláda nezačne správať ako vláda občanov Českej republiky, ale ako vláda protektorátna, zahájime kroky vedúce k vystúpenie z Európskej únie.“

Priebeh akcie si môžete prečítať v článku, ktorý napísali Parlamentní listy. V priebehu zasadania vystúpil aj dánsky psychológ Nicolai Sennels, známy podrobnými štúdiami kriminality založenej na islamskom pozadí. Rozhovor s ním sme zverejnili na stránkach Medzičasu.

Je príznačné, že ak samotní občania vidia pôvod nebezpečenstvo v Bruseli, okamžite proti nim vytiahli noviny establishmentu a môžeme sa dočítať aj takéto perly

… Vystoupení antiislamistů se podle kritiků začínají nápadně shodovat s podobně zaměřenou kremelskou propagandou.

Pokud sledujete celoevropské aktivity prokremelských sil, je téma islamizace a imigrace jedním z nástrojů pro pokusy destabilizovat Evropu a EU,

Čo dodať? Ísť proti elitám sa neodpúšťa a toto je len začiatok. Napriek tomu podpora tohto hnutia bude ďalej rásť, keďže je nadpolitické, národné a protestné voči centralizmu, diktátu Únie. Ľudí, ktorých sa to bytostne dotýka je stále viac a začínajú byť silou, s ktorou politici budú musieť začať rátať. A tiež je tu slabá nádej, že podobné aktivity sa podľa príkladu z Česka objavia aj na Slovensku. Budeme to potrebovať

[sociallocker][/sociallocker]

Zdroj:

3 komentáre

 • AKY JE TREST ZA VLASTIZRADU ???

 • Môj názor.Písané pre denník Pravda.
  Asi s opozdením, ale až teraz som sa dostala k Vášmu číslu zo dňa 19.5.2015. Chcela by som sa vyjadriť k článku Petra Weisenbachera z inštitútu ľudských práv „Proti imigrácii od začiatku“.
  Dotyčný autor tvrdí, že aj Slovensko je povinné prijať kvoty imigrantov, lebo sa pričinilo o to vývozom a predajom zbraní do afrických štátov. Tak sa ho chcem opýtať konkrétne, ktoré osoby sa o to pričinili, kto im dal mandát na tento vývoz, kto mal z toho osoh a kto si ten 1,4 miliona eur pripísal na účet? Ja ani ostaní slušní a obyčajní ľudia určite nie!!! Ani sa nás nikto na to neopýtal. Ja som a ani iní slušní ľudia, ktorí chcú mier a pokoj, nedala mandát našim politikom a oligarchom, aby takto konali. Ale teraz z našich daní chce štát „pomáhať“ imigrantom , ktorí podľa fotografií a videi na webe, nie sú ženy a deti, ale silní muži, ktorí mali na prevoz aj 5 a viac tisíc dolárov a čo tu chcú robiť? Nikto neskúma, čo sú to za ľudia. Dnes ľudia nie sú odtrhnutí od reality, majú možnosť na webe vidieť, čo tí imigranti (muslimovia) v Europskych štátoch- Francii, Belgii, V. Británii, Švédsku, Nemecku robia. Ale naše média o tom mlčia. Vo Vašom denníku dávate možnosť takýmto autorom tvrdiť, že Slováci sú za to zodpovední a sú niečo povinní. A proti tomu ja rozhodne a mnohí iní ľudia protestujem. Kto to tam spôsobil, kto na tom zbrojení zarábal, ten je povinní to napraviť.
  Žiadna iná profesia okrem našich členov parlamentu, nemala možnosť si navrhnúť a odsúhlasiť plat. Sú tiež platení z našich daní, tak bolo povinnosťou našich europoslancov, poslancov a vlády, sa národa opýtať, či si majú také platy a iné pôžitky udeliť. Či majú mandát na to, aby v našom mene zapredali záujmy Slovenska. Po voľbách si myslia, že už majú právo robiť čokoľvek, bez ohľadu na prospech národa. Ja som celý život platila poctivo dane, ale nikdy sa nás po voľbách zvolení politici nepýtali, ako ich majú pre ľudí a ich blaho použiť. Rozpredali majetok štátu, ktorý sme tu 40 rokov budovali, zahraničným spoločnostiam a korporáciam pod cenu, dali im dokonca daňové prázdniny, pripustili , aby všetky zisky z takto nadobudnutého majetku vyviezli do zahraničia. Prečo nezaviazali zmluvne tieto spoločnosti na to, aby zisky investovali na Slovensku, že ľudí majú slušne zaplatiť tak, ako platia v západných štátoch ? A nie urobiť z nich bezprávnych otrokov platených za almužnu.
  A teraz mi niekto bude tvrdiť, že Slováci sú ďalej povinní držať jazyk za zubami a poslušne sa starať o nápravu toho, čo iní spôsobili, ďalej si uťahovať opasky a ísť do rizika, čo tu tí imigranti spôsobia. Naši politici, vláda a milionári budú mať dosť prostriedkov, aby seba ochránili, majú svoje bezpeč-nostné služby tak oni to ustoja. Doplatia zasa na to obyčajní slušní ľudia.
  A ešte som zvedavá, či môj príspevok uverejníte. Lebo sa iste nebudú mnohým moje slová páčiť.

Pridaj komentár