Bojovníčka, prezývaná kurdská Angelina Jolie, zahynula v boji s Islamským štátom.

foto: Kurdish Female Fighters/ YPJ, Wikipedia

Stalo sa tak pred niekoľkými dňami na manbijskom fronte.

Smrť krásneho dievčaťa, menom Viyan Enter, je motívom aj na naše zamyslenie.

Naše médiá, mimovládky a „eurohodnotoví“ politici nás poučujú a kárajú, ako máme chápať úbohých „utečencov“, ktorí zo svojej vlasti utekajú pred islamistami.

A to je práve ten problém, že tí mladí muži utekajú  a nechávajú miesto seba bojovať ženy.

Samozrejme, je jasné, že mnohí z migrantov Sýriu ani nevideli.

A ak utekajú, tak hlavne za ľahkým živobytím, za európskymi sociálnymi dávkami, prípadne prichádzajú s poslaním všetkými možnými prostriedkami islamizovať Európu.

 

zdroj :  Kurdish Female Fighters/ YPJ

11 komentárov

 • Tie ženy inú možnosť ani nemjú, ako bojovať. k ostnú doma, stanú sa ľahkou korisťou islamistov, ktorí si ich zotročia a budú ich permanentne znásilňovať, až ostanú s plienkami, lebo neudržia ani moč ani stolicu pre zranenia, ktoré im spôsobia. Ak sa vyberú do Európy, budú slúžiť ako sexuálne otrokyne zase putujúcim dezertérom a mužským moslimským utečencom. Tak im len ostáva hrdinsky zahynúť v boji za vlasť. Česť ich pamiatke a všetko najhoršie všetkým tým zbabelým mužom, čo ich mali chrániť a starať sa o ne!

 • Khalimov bol vycvičený americkými špeciálnymi jednotkami.

  Aby toho nebolo málo, Khalimov sa viackrát zúčastnil špeciálnych protiteroristických cvičení v USA, ktoré boli súčasťou Anti-teroristického programu USA pre pomoc zahraničným krajinám.

  Ako sa ukázalo, Amerika vycvičila obrovskú teroristickú hrozbu a dokonca Khalimova naučila všetky postupy v boji proti terorizmu.

  Khalimov prebehol k ISIS minulý rok. Jeho príchod sprevádzali v radoch islamistov veľké ovácie a to práve z dôvodu jeho znalosti amerických ozbrojených síl a spravodajských stratégii. Absolvovanie výcviku v radoch USA sa Khalimovi ohromne vyplatilo, pretože jeho znalosti mu zaručili rýchly postup v radoch ISIS. Za krátky čas bol povýšený až na veliteľa bojov vedených v Iraku.

  Khalimov bol špeciálne navrhnutý na boj proti globálnemu terorizmu ministerstvom zahraničných vecí. Jeho úlohou bolo dostať sa až k samotnému vodcovi teroristickej organizácie. No jeho priority sa s postupom času radikálne zmenili.
  http://www.hlavnespravy.sk/novy-velitel-isis-v-iraku-bol-trenovany-americkymi-specialnymi-jednotkami/831823

 • Dobré ráno, ja si s nimi cez FB píšem pomaly rok. Aj tým idiotom z výzy k ľudskosti som prilepil nejaké fotografie týchto dievčat. Od samého začiatku tvrdím, že všetci sýrčania, čo prúdia do EU sú dezertéri a zbabelci. Naše nešťastie je, že nás vedú totálni idioti, ktorí dovedú Európu do záhuby.

 • Tie ženy skutočne vybojúvajú ich postavenie v spoločnosti – s efektom pre celý svet. Moja úcta a česť ich pamiatkam.

  • Kurdové celému světu ukázali ,že lze bojovat proti zlu jako je IS či jiné zločinecké uskupení vycvičené,vyzbrojené a vedené režimy USA a Izraele.Všichni sledujeme statečný boj syrských vojáků např.v Aleppu.Zločinci by již byli dávno doslova vytřeni z povrchu země ,kdyby ta nebyli tzv.vzláštní speciální oddíly zabijáků z US ARMY a také izraelské komanda spolu z jiných států NATO .Režim USA v Sýrii okamžitě postavil několik základen bez povolení vlády Sýrie.Je to podobné jako jinde třeba v Srbském Kosovu.Když Jugoslávii přepadli američtí fašisti spolu se svými sluhy ze zemí NATO,tak během vraždění již začali navážet materiál k postavení obří základny v Srbském Kosovu.Mezitím také velice ochotně naváželi spolu s Tureckem a Saudskou Arabií do Bosny spousty islamských vrahů,kteří okamžitě začali řezat hlavy jak civilistům a také statečným srbským vojákům.Proč za každým vražedným převratem ve světě je režim USA a Izraele a ihned prosazují všude vládu islámu?

Pridaj komentár