Bratislavská kaviareň má médiá a ilúzie, celé Slovensko však žije v tvrdej realite

Otvorte si ľubovoľné noviny na Západe a prevažujúcou informáciou bude, ako hrozne sa ubližuje černoškom zo Sudánu a ako ich musíme všetkých zachrániť. Inteleguáni rozhadzujú nacistické a rasistické nálepky plnými hrsťami a médiá zo všetkých síl taja, čo aj tak každý vie. Nikto tu ekonomických imigrantov a ľudí túžiacich po západnej sociálke nechce. Takých je absolútna väčšina z tých, ktorí sa k nám plavia, bohužiaľ pri tomto odmietnutí trpia práve tí, ktorí by si azyl zaslúžili.

V diskusii s Michalom Havranom na tému „pravdoláskového“ protipochodu k demonštrácii za odmietnutie kvót, kvôli prítomnosti Kotlebovcov, som napísal :

„Skúsenosti zo zbierania petície v Česku, hovoria jednoznačne. Vyše 90% ľudí je proti kvótam a násilnému dovozu imigrantov. Každý, kto sa postaví, akože proti Kotlebovi, bude vnímaný ako obhajca kvót a všetkých negatív s tým spojenými. Kotleba nebude vnímaný ako extrémista, ale ako človek stojaci na „strane národa a absolútnej väčšiny“. A preto táto protidemonštrácia, akože proti ľudáckemu Fuhrerovi, naopak posunie Kotlebu do parlamentu. Vážení aktivisti, spravili ste to už v Bystrici, dokážete to opäť. Ste nepoučiteľní.“

Michalova odpoveď bola zaujímavá : „Juraj pravda je taká, že neonacistov legitimujete vy touto šialenou idiotskou hystériou.

Čo na to povedať. Priznám sa, že som zastal v údive a odpovedal som:

„Hystériou? Vám sa zdá, že plánovaný počet odhadom cca 20tisíc ročne, ktorí budú u nás vstupovať povinne do azylového procesu je hystéria? To je obyčajný pragmatizmus a odhad reality na základe známych čísel o ekonomike a schopnosti týchto ľudí buď vybaviť (a poslať naspäť) alebo absorbovať. Slovensko dnes nedokáže absorbovať desaťtisíce vlastných ľudí, nedokáže im dať prácu. To isté a v ďaleko väčšej miere sa bude týkať imigrantov, ktorí k nám dôjdu. Väčšina z nich ostane na dávkach. Michal – budeš ich platiť aj Ty. Obmedzí sa sloboda, resp. zvýšia sa náklady na justíciu a políciu pod zámienkou zvýšenia bezpečnosti. Opäť to budeme platiť všetci. atď, atď. Multikulti skrátka nefunguje a keď to už zistili v roku 2011 aj tak extrémne tolerantní ľudia ako Holanďania, niečo na tom bude.

Som proti kvótam a proti násilím nariadenej imigrácii a budem proti nim aj v tom prípade, ak na rovnakej strane barikády bude stáť Kotleba. Pretože ja Kotlebu nepodporujem, ale nemôžem ovplyvniť, aby mal na niektoré veci iný názor ako ja. Imigrácia v dnešnej dobe má byť selektívna. Ak chceme ľuďom pomáhať, musíme ich obrazne „naučiť chytať ryby“ u nich doma. A nie ich kŕmiť u nás. Miliardu Afričanov a Aziatov neuživíme…

[sociallocker][/sociallocker]

Známa postava Slovenska, Boris Kollár sa na túto tému v diskusii vyjadril

Boris Kollár

Boris Kollár

Juraj, absolútne s Tvojim názorom na kvóty súhlasím, lepšie by som to ani nevystihol , máš pravdu je to 20000 !!! A nie 700 !!!! A každý rok veď to je jedno mesto! Nemáme na to peniaze a už vôbec nehovorím, čo nastane s bezpečnosťou. Ja si plne uvedomujem čo nastane a len nevedomí intelektuáli čo majú v hlave len seba svoje ego liberalizmus a kvety si to ani nevedia predstaviť. Oni sa zobudia, keď im príde domov znásilnená žena alebo dcéra, okradnutý a zbitý syn ! Oni nebudú pre nás prínos, ale neúmerná záťaž, nedokážu sa v takom počte integrovať ! My sme dodnes nevyriešili rómsku otázku ! Nikto ! Žiadna ponovembrová vláda (už 25 rokov !!! to trvá) nespravila nič a myslíte si že zvládnu moslimov ? To nie sú inžinieri lekári programátori… To je a odpustite mi, luza, ktorá nám nijako nepomôže, budú sa grupovať vytvárať bandy, začnú lúpiť, znásilňovať. Majú to v povahe ,kresťanská žena im hovorí niečo také ako fena od psa! Nebudú mať ani len výčitky svedomia! Kľudne ma všetci ukameňujte, ja mám tento názor a nezmením ho, ani keby sa do mňa pustil sám prezident!!!

K tejto téme som už zverejnil dosť článkov, preto si myslím, že by som sa už opakoval. Jednoducho treba Bruselom nariadenú imigráciu odmietnuť a pomáhať tam, kde problém vzniká – t.j. v Afrike a na Blízkom Východe.

Predsa len by som dodal k celej absurdnosti situácie jeden obrázok, ako prebieha „záchrana imigrantov“ a ktorý dokonaluje ilustruje stratu Únie svojho zmyslu pre realitu

Zachrana imigrantov

Vidíte dobre, imigrantov už dokonca ani nezbierajú na šírom mori. Úplne stačí, keď nasadnú na hocijaký kus gumy alebo dreva, ktoré im umožní dostať za 12 míľovú hranicu a tam ich odchytávajú Angličania a posielajú do Európy. Človek má chuť sa opýtať, prečo im tie európske svine robia také problémy – nemôžu ich naloďovať priamo v prístave? A pre potenciálnych dovolenkárov v Líbyii by zrejme mal byť vydaný zákaz plavby za 12-míľovú hranicu. Čo keby ich náhodou „zachránili“ lode Frontexu a ocitli sa na Sicílii, či na  inom mieste Únie?

4 komentáre

Pridaj komentár