Brutálna poprava tehotnej ženy!

Tentokrát páchatelia neboli z  moslimského ISIL.

Napriek prímeriu sú v Donbasse na povstaleckom území činné diverzné skupiny ukrajinských síl. Jedna z nich si pripísala nedávno úspech, keď po prepade kontrolného bodu povstaleckej armády odvliekla do zajatia dvoch povstaleckých vojakov s ruským štátnym občianstvom (tzv. interbrigadistov).

Dalo sa očakávať, že povstalecké jednotky následne urobia všetko preto, aby znemožnili činnosť ukrajinských diverzných skupín na povstaleckom  území.

Povstalecký vojak sa díva na pozostratky ukrajinského gardistu u DRG foto_prokuratúra LNR

Povstalecký vojak sa díva na pozostratky ukrajinského gardistu u DRG foto: Tlačová služba generálnej prokuratúry LNR

 

Prokuratúra Luganskej ľudovej republiky zverejnila na svojej stránke správu o zničení trojčlennej ukrajinskej diverznej skupiny. Jeden gardista (nešlo o ukrajinskú

Zabitý ukrajinský gardista z diverzno rozviednej skupiny foto: prokuratúra LNR

Zabitý ukrajinský gardista z diverzno rozviednej skupiny foto:

armádu ale ukrajinský freiwillige batalión Donbass) bol pri prestrelke zabitý, 2ja sa vzdali.

Dôvodom prečo do veci vstúpila miesto armády prokuratúra je video nájdené v mobilnom telefóne u ukrajinského gardistu. Zachytáva popravu povstaleckého vojaka spolu s tehotnou ženou, predpokladá sa, že ide o jeho manželku.

Video je tu, ale naozaj si rozmyslite (18+), či ho chcete vidieť.

Je predpoklad, že tí dvaja gardisti sa dostanú pred súd, a dozvieme sa iste časom oveľa viac. Nádej, že video nie je pravé, je asi pohybom po príliš tenkom ľade. Tentokrát to nie je správa z neznámeho či neoveriteľného zdroja, zdrojom je v tomto prípade oficiálna správa prokuratúry.

Objavujú sa tiež hlasy, že video síce vzniklo na ukrajinskej strane ale aj tak nie je reálne, je hrané, malo slúžiť na nejaké zastrašenie alebo niečo také. Každopádne aj v tom prípade majú tí dvaja čo prokuratúre vysvetľovať a majú zrejme šťastie, že povstaleckí vojaci buď neprezreli tie mobily hneď alebo odolali pokušeniu riešiť to hneď na mieste. Myslím, že čoskoro sa dozvieme viac.

Ako to u týchto správ býva, všetko je horúce (zatiaľ neubehlo ani 24 hodín) a mení sa s časom. Podľa iných zdrojov tých 2 členov DRG zatiaľ nemajú, stále ich naháňajú. Správa o dvoch zajatých vznikla asi nesprávnou interpretáciou správy GP. Nakoniec ten telefón zobrali mŕtvemu a ten im už nič nepovie a či tých dvoch chytia, to je vo hviezdach.

Každopádne budeme stránku Generálnej prokuratúry LNR naďalej pozorne sledovať.

7 komentárov

 • Hodně slaboučkej fake ! Líp by to natočili amatérští ochotníci v každé vesnici. Je to prokazatelně nahraná scéna ale uvěří tomu kdokoli, kdo nemá žaludek si to pustit několikrát po sobě a hledat nesrovnalosti. Takhle neprobíhá v žádném případě smrt udušením na provaze vážení !!!

 • Je to z dokumentu Nedostatečná síla

 • Zabudli ste na 3. moznost – video je falosne a natocili ho v Luhansku. Prokuratura totiz tvrdi, ze identity obesenych ludi pozna, no neprezradi. Nebol by to prvy pripad, ked fabulovali obete.

  • obete sa tam občas fabulovali, ale zatiaľ som nezachytil, že by sa toho zúčastňovala až samotná prokuratúra. Prokuratúra má ten prípad 24 hodín. Ak ešte nechce povedať nič záväzné, viem to pochopiť, možno poznajú, ale preverujú stále, či je to naozaj tak. Pretože asi nemajú mága, čo by pred vyšetrovateľa obete zo záhrobia vyvolal, musia preveriť všetko, nie že v záhrobí sú iní a tí o ktorých si myslia, že sú na tom videu, budú kdesi v Rusku kočíkovať.
   Každopádne prípad vyvolal veľký záujem a predpokladám, že prokuratúra bude tlačená k tomu aby oboznámila verejnosť.
   A asi nie po roku a potom zase po roku a nakoniec na svatého dindy,ako to robí jeden veľký vyšetrovací tým v Holandsku…

 • Prave ze tym zvysnym dvom sa podarilo ujst … video z popravy nasli u toho jedneho mrtveho.

Pridaj komentár