Českí odporcovia migrácie vyhlásili „votrelcom“ otvorenú vojnu

Videá Zdeňka Chytru z nemecky hovoriacich oblastí s českým prekladom sme už na Medzičase uvádzali. Dnes zvolil tento „propagátor multikulti“ iný postup. Pozval do Berlína dvoch návštevníkov z Česka aby sa na vlastné oči presvedčili o rozsahu, v ktorom je mesto doslova okupované nepôvodným obyvateľstvom

Jiří Jiskra a Michaela Homolková navštívili postupne tri mestské štvrte obývané vo veľkej miere moslimskými imigrantami a centrum Berlína. Spracovanú reportáž, ktorá ukazuje úplne inú realitu, než nám predkladajú multikultúrne médiá, zavesili na Youtube.

Obrazy, ktoré na videu vidíme neukazujú integrovaných spisovateľov, inžinierov či lekárov. Pripomínajú skôr výjavy z pekla než z centra civilizovanej krajiny. Po temných, nie príliš lákavo vyzerajúcich uliciach sa preháňajú zástupy migrantov, ktorým sa so strachom v očiach vyhýbajú miestni obyvatelia. Neexistuje nič, čo by zabránilo migrantov páchať násilie, predávať drogy, alebo len šíriť nepokoj. Polícia sa tvári, že nič nevidí a drzosť privandrovalcov je stále väčšia. Nemcom už mesto nepatrí, obsadila ho vlna migrácie, ktorá s pôvodnou kultúrou nemá nič spoločné.

Jiří Jiskra to jednoducho komentuje: „Po tom, čo som tu videl, im prestávam hovoriť migranti, sú to proste votrelci. Chovajú sa, ako by im to tu patrilo.“

Jeho názor Michaela Homolková pritvrdila a cez video zanechala migrantom odkaz, ktorý znamená vyhlásenie vojny migrácii v Česku : „Všetkým migrantom chcem odkázať jednu vec. My sa vás nebojíme, my vás tu nechceme a ak už ste tu, tak jednoducho odíďte. Buď po dobrom alebo po zlom.“

Videa popisujúce situáciu na berlínskom Kottbusser Tor:

3 komentáre

  • na tento program je riešenie – jednoduché: celé jadro akéhokoľvek skutku bez zamyslenia sa nad dôsledkami ich viery je na žolíku za ktorého sa všetko zašije.. Stačí ho postaviť opačne. Nakonvertovať dočasne 200-300 vojakov na islam, a v mene žolíka nepozerajúc sa na dôsledky vykonať „poriadok“ – akej koľvek formy/je to umožnené a vlastne aj príkazom naprogramované do ich HDD na krkoch/. Ak sa niekto bude hnevať, a šiť na to nejaké rasové/ružové/ tričko, argumentom bude, že si to všetko prial tak „žolík“?! Po poriadku je možné znovu sa vrátiť k sučasnej viere. Komu nejde vysvetliť rozdiel medzi pričinou a dôsledkom, musí mu byť nastavené zrkadlo.Takto sa dajú riešiť aj ostatné výhovorky na niečo imaginárne, a je ich tu teraz omieľaných v systémoch neurekom?!

    • každý človek má strach – je to prirodzená vlastnosť. Dovolím si tvrdiť, že oni väčší ako domorodci. Len ich presvedčenie ho drží v potlačenom stave – alebo si ho upravujú chemicky ako tak pozerám na tie „potrénované dierky“ veľkých nosov. Aj politik, ktorý vie – resp. si myslí, že je meter pod oblakmi, a že tak na neho nikto nedočiahne, robí čo chce. Do určitého momentu „prekvapenia“… 🙂 Oni zvolili presne tú alternatívu – prekvapenie. Preto zatiaľ európske obyvateľstvo pokyvuje hlavami, kým nedôjde k defenzive skutočnej. Raz to strelí, a nebude takého práva, ktoré to zastaví. Pud sebazáchovy je silnejší ako morálka systému. Jeden moment spustí celé to napätie tak, že ten expand do okolia bude rýchlejší ako to budú stihať média kaleidoskopovať. Defenzíva v stratégii je vždy výhodnejšia ako útok – obzvlášť keď si útočník myslí, že pozná terén – sám veľký Sun-c to opísal v knihe Umenie vojny, z ktorej dokonca aj dnes transformujú strategie do bussinesu niektore americke korporacie.

      • Mám tuš, že to ich rozhádzanie po krajinách je stratégia – niekto vie, že nesmú byť po hromade, a že to tak či tak vybuchne. Takto by to krajiny rýchlejšie pacifikovali, ako dav 300 tis. mravcov valiaci sa mestom. Nemci si zrejme veria ?! Tam to je na dlhý lakeť. Obzvlášť mesto je nepríjemným miestom – veľa rohov, veľa ľudí, veľa rukojemníkov… Nuž uvidíme…? Ale nieje mi veľmi do smiechu. Toto nieje vôbec dobre rozohraná partia !!!

Pridaj komentár