Cigánsky aktivista Marek Baláž sa rozhodol podporiť Mariána Kotlebu

Musím priznať, že ma zarazil jeho postreh, v ktorom sa vyjadril, že tieto voľby sú doslova posledné, v ktorých Slovensko bude rozhodovať samé o sebe. Myslím, že mať množstvo škôl a titulov neznamená nič, ak Vám chýba politický inštinkt. Marek Baláž nemusí mať perfektnú gramatika, ale presne vyjadril, čo sa tu deje. A tiež musím priznať, že túto myšlienku som nebol schopný dať na papier ja sám. Možno by som sa k nej časom dopracoval, ale vidíte, že stačí sedliacky rozum, aby ste vedeli, kde je skutočný problém. Marek Baláž ho má a presne poukázal, že jediným a skutočným nepriateľom Slovenska a Slovákov dnes je Európska Únia so svojimi reguláciami, centralistickým diktátom, rozpútanou vojnou na východe a násilnými imigračnými kvótami, ktoré sú však opäť len následkom politiky hlavných štátov Únie v Afrike a na Blízkom Východe.

Myslite na to v ďalších voľbách a posudzujte politikov podľa činov a postojov aj v tejto veci.

Citujem z jeho Facebookového vyznania ( text bez gramatických úprav je pripojený na konci).

Marek Baláž

Mgr.Marián Kotleba nám už vyrástol do dospelého človeka s veľkým srdcom pre Slovensko a Slovákov.

Marián Kotleba už nie je ten Kotleba, na ktorého som ja osobne podával niekoľko trestných oznámení pre jeho vyslovené myšlienky o nás Rómoch a riešení problémov s nami.

Marián Kotleba je už vyhranený národný politik, ktorí nie je vôbec rasistom a potvrdili sa moje slová spred 15 rokov, že je iba mladý a hlúpy fracek, ktorý potrebuje od života dostať iba pár faciek, aby dorástol do múdreho, rozvážneho, národne orientovaného politika.

Pre Slovensko a skutočných Slovákov je v danej situácii pred poslednými parlamentnými voľbami v r.2016, lebo potom už nikdy žiadne parlamentné voľby nebudú, Marián Kotleba jediná, ale aj posledná šanca na to, aby Slováci a Slovensko boli vôbec zachované ako národ a aj ako štát.

Ja CIGÁN prehlasujem, že mu plne verím srdcom a aj pre nás Rómov žijúcich tu v SR je lepšou alternatívou, ako celá vskutku FAŠISTICKÁ EURÓPA .

[sociallocker][/sociallocker]

Mailová komunikácia Baláža s Kotlebom

——– Preposlaná správa — Forwarded Message ——–
Dátum: Wed, 3 Jun 2015 22:15:23 +0200
Od: Marek Balaz <marek.balaz06@gmail.com>
Pre: slovenský vysielač <studio@slobodnyvysielac.sk>
Otázka
Pán Kotleba ak by ste vyhrali voľby v r. 2016 a stali by ste sa premiérom SR, súhlasili by ste so zmenou zastupiteľskej demokracie na priamu demokraciu ? A spolupracovali by ste s EU za stavu aký v súčasnosti je ?
Marek Baláž

Odpoveď od M. Kotlebu:

1. Do politického systému SR by som určite presadzoval prvky priamej demokracie, najmä záväznosť výsledkov referenda pre vládu, a imperatívny mandát poslancov NR SR.

2. S EU by sme spolupracovali na úrovni rovnocenných partnerov a nie ako dnes, keď vláda len slepo zavádza všetky EU rozhodnutia, bez ohľadu na zničujúci dopad na SR.

S pozdravom

M. Kotleba

Text bez úprav

Marek Baláž
Mgr.Mariján Kotleba nám už vyrástol do dospelého človeka s veľkým srdcom pre Slovensko a Slovokov.
Marán Kotleba už nieje ten Kotleba na ktorého som ja osobne podával niekoľko trestných oznámení pre jeho vyslovené myšlienky o nás Rómoch a riešení problémov s nami.
Marián Kotleba je už vyhranený národný politik, ktorí nieje vôbec rasistom a potvrdili sa moje slová spred 15 rokov, že je iba mladý a hlúpy fracek, ktorý potrebuje od života dostať iba pár faciek, aby dorástol do múdreho, rozvážneho, národne orientovaného politika.
Pre Slovensko a skutočných Slovákov je v danej situácii pred poslednými parlamentnými voľbami v r.2016, lebo potom už nikdy žiadne parlamentné voľby nebudú Marián Kotleba jediná ale aj posledná šanca na to, aby Slováci a Slovensko boli vôbec zachované ako n árod a aj ako štát.
Ja CIGÁN prehlasujem, že mu plne verím srdcom a aj pre nás Rómov žijúcich tu v SR je lepšou alternatívou ako celá v skutku FAŠISTICKÁ EURÓPA .

——– Preposlaná správa — Forwarded Message ——–
Dátum: Wed, 3 Jun 2015 22:15:23 +0200
Od: Marek Balaz <marek.balaz06@gmail.com>
Pre: slovenský vysielač <studio@slobodnyvysielac.sk>
Otázka
Pán Kotleba ak by ste vyhrali voľby v r. 2016 a stali by ste sa premierom SR súhlasili by ste so zmenou zastupiteľskej demokracie na priamu demokraciu ? A spolupracovali by ste s EU za stavu aký v súčasnosti je ?
Marek Baláž……

Odpoveď od M. Kotlebu:

1. Do politickeho systemu SR by som urcite presadzoval prvky priamej demokracie, najma zavaznost vysledkov referenda pre vladu, a imperativny mandat poslancov NR SR.

2. S EU by sme spolupracovali na urovni rovnocennych pratnerov, a nie ako dnes, ked vlada len slepo zavadza vsetky EU rozhodnutia, bez ohladu na znicujuci dopad na SR.

S pozdravom

M. Kotleba

14 komentárov

 • Vážený pán Baláž náhodou som našiel vaše videa na YouTube vypočul som si niektoré z nich a som unesený aká obrovská studnica vedomosti sa nachádza vo vašom tele . Veľmi si vás vážim ste jeden úžastny človek ktorý mi dal viac ako celá spoločnosť vysvetlili ste mi mnoho nezrozumitelných otázok . Ďakujem

 • ak cigán koketuje s neonacistom, kto je z nich dvoch chorý !???

  • Aj som ako rasista uvažoval, nad tvojou otázkou! Ked som si pozrel všetky Balážové videa na YT, musím uznať, že v tomto prípade tu, si chorý ty, Ferko!

 • Pingback: FAQ | Kotleba-Ľudová strana Naše Slovensko

 • No, mne sa nezdá, že by bol prvý článok gramatický upravený 🙂 V jednotnom čísle v slove ( ktorý) píšeme Y ( ypsilon) v množnom čísle sa píše I ( mäkké i) ktorí . :))))

 • LSNS– Ten cigáň má pravdu !!! Ale Ostaňme na zemi ,a Nikoho , ne odcudzujme , Každý kto chce byť Slovákom ,nech je Slovákom .A nemôžme to brať všetko jedného vrecia ( len preto že je čierny , či vie po Maďarský !!!!!! alebo inák .! Tak ako Vraví Ing. Marian Kotleba na každého rovnaké zákony — No aj NA ::::: SUDCOV , AJ NA Politikov , aj Prokurátorov , a aj na tých ktorý robia zákony proti Slovenskému národu .

 • No, ako sledujem vývoj vo svete a hlavne vývoj na UA a v ekonomike, tak si začínam myslieť, že v roku 2016 nebudú naše posledné voľby. V roku 2016 nebudú žiadne voľby ak to takto pôjde ďalej.

  UA – prehnitý západ našiel perfektný spôsob ako zahnať Rusko do kúta. UA a Moldavsko fakticky začali s blokádou Podnesterska a podľa rôznych info sa pripravuje útok pod falošnou vlajkou. Ak sa im to podarí, tak Rusko nebude mať inú šancu len vojensky zakročiť a každý vie ako to skončí.

  Ekonomika – EÚ tlačí na štáty a vyhráža sa im aby do konca augusta zaviedli vnútorný výkup bánk. Prečo asi? Čo sa deje? Grécko, kde boli podmienky nastavené tak aby táto krajina krachla a zároveň poslúžila aby cez EUROVAL pevne zviazali krajiny eurozóny kde slúžia Nemecku, Francúzsku, Holandsku, no proste tým bohatým. Dlhopisy v EU zóne padajú a ECB stráca kontrolu nad europskými finančnými trhmi. O situácii v USA ani nehovorím.

  Lenže najjasnejším signálom, že sa niečo deje, že sa niečo chystá je to, že sa už otvorene hovorí o vojne. „Hlavné“ presstitútky, tzv. osobnosti a „bratislavská kaviarenská jelita“ už otvorene hovorí a fakticky aj pripravuje obyvateľstvo na prípadný vojenský konflikt. Masírovanie mozgov, príprava a určenie nepriateľa už beží na plné obrátky.

  V tejto situácii sa veľmi ľahko môže stať, že posledné voľby už boli.

 • Ja som to vedel to som uy napisal pred dvoma tyzdnami, ze cigani nas oslobodia od imigrantov 🙂 Lebo oni miluju zivot viac ako my.

  • je to paradox ak by nam prave romovia pomohli aby sme boli zachraneni pred imigrantami
   ale na druhej strane to urcitu logiku ma, romovia nechcu konkurenciu 😉

   v kazdom pripade zaujimavy clanok

 • To bola skôr rečnícka otázka, súhlasím s Vami, že má celkom triezve názory, až na počudovanie.

 • Tak teraz som zvedavý akú mu dá liberálný taliban nálepku lebo v jeho prípade väčšina nálepiek by vyznela ako oxymorón. 🙂

 • Hmmm, čítam článok, aj premýšľam, aj sa mi chce smiať (bez urážky)…Kto je Marek Baláž ? A ku gramatike….ten horný článok je vami upravený? Tak potom.. MK .je už vyhranený národný politik, ktorý….s „y“ a nie ktorí…..

Pridaj komentár