Comming soon – multikultúrne obohatenie prichádza.

30 ročnú matku 6 detí zavraždil v Nemecku manžel – azylant, zatiaľ čo deti boli v byte. Odrezal jej hlavu a telo rozsekal na viac kusov. Hlavu a všetky kusy tela s pokrikom Allah Akbar vyhodil z balkónu na ulicu.

https://www.youtube.com/watch?v=jCy6_-YYiJ4

Takto sa podľa multikulti riešia dlhotrvajúce manželské nezhody…

Ďalší prípad: Moslimský azylant z Pakistanu zamordoval svoju 92 ročnú domácu.

https://www.youtube.com/watch?v=3QiOKYviqBk

fa07175baec8a055b7e21ccaf1d3ecd4_w670Starší prípad hovorí, že moslimskí mladíci dostali dvojmesačný trest za bitie ženy kovovou reťazou do obličaja.

Niet sa čo diviť, že domáci obyvatelia z tohto multikultúrneho pekla utekajú. Medzi cudzincami, azylantami a utečencami je stále menej pôvodných obyvateľov.

Otázka reportéra žene z Iraku v jednom západonemeckom meste: „Máte tu veľa kontaktov s Vašimi nemeckými susedmi?“ „Nie, pretože tu nie je moc nemeckých rodín. Skoro všetci sú cudzinci.“ – znie úprimná odpoveď.

9 komentárov

 • Knieza Myskin

  Rodilí Švédi či Němci se stávají lovnou zvěří muslimských mladíků. Tito přistěhovalci často vytvářejí organizované bandy, které vyrážejí do center měst a své oběti fyzicky napadají, okrádají a těší se z jejich ponížení.
  http://hodik.blog.idnes.cz/c/481455/imigranti-povazuji-evropany-za-podlidi-a-poradaji-na-ne-hony.html
  zdroj
  Známá novinářka Petra Akesson se rozhodla prolomit tabu a provedla rozsáhlý sociologický průzkum mezi mladými muslimy žijícími ve Švédsku. Její zjištění jsou naprosto šokující. Muslimové si o Švédech, kteří je přijali ve své zemi a projevují k nim nekonečnou toleranci a štědrost v podobě sociálních podpor, nemyslí nic dobrého a naopak jimi hluboce opovrhují. Novinářka se ptala muslimů na ulici, proč páchají kriminalitu. Je třeba podotknout, že téměř 90% krádeží je pácháno gangy a prakticky všichni členové gangů jsou barevní cizinci. Muslimové odpovídali, že tím vedou „válku proti Švédům“. Tento výrok byl opakován mnohokrát různými muslimy. Další muslim sdělil: „Mít moc pro mě znamená, že Švéd se na mě podívá, lehne si na zem a políbí mé nohy“. Další muslim řekl : „Okrást Švédy je tak snadné, tak snadné. Švédové nic nedělají, prostě nám všechno odevzdají, jsou tak slabí.“ *

  * http://www.brusselsjournal.com/node/938

 • https://www.youtube.com/watch?v=AJEUi9uDHGs Video : slovenský historik a v 5 statoch znamy univerzitny Prof. Milan S. Ďurica. Hovori : Europa je v obrovskom nebezpecenstve !! (Islamizacia)

 • a čo keď tá 92 ročná žena bola stará lichvárka a úžerníčka a Pakistanec práve dočítal Zločin a trest a cítil sa ako mladý Raskolnikov, há? To Vás nenapadlo 🙂

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Comming soon – multikultúrne obohatenie prichádza.

 • Nemci vykapú aspon na západe určite

  • Pochybujem. Nemci už na tom boli mnohokrát horšie ako dnes a vždy sa našiel niekto, kto ich na poslednú chvíľu vytrhol z pazúrov zločineckej internacionály, ktorá im diktovala rôzne cudzie a škodlivé ideológie.
   Som presvedčený, že germánsky živel sa nedá ničím spútať a opäť raz príde deň, kedy sa s ním vysporiadajú…

   • A ten den bude vsetkych mrziet…

   • blbost, kto zil vnemecku ako ja par rokov berline vie ze z germanov su slabosi ako neboli nikdy v historii, ze germansky zivel sa neda sputat, ludia vy kde zijete cely zapad je strateny im tak vymyli slnieckari mozgy ze nevedia vobec kde je sever … tu v kanade je viac ludi so zdravym rozumom nez v nemecku ci svedsku ….

Pridaj komentár