Ďalších pár šialeností na imigračnú tému

Vyhodenie z domu osemčlennej rodiny aby sa urobilo miesto pre imigrantov, doslova poľovačka a znásilňovanie blond dievčat imigrantami v Oslo, či vzbura imigrantov, lebo ich previezli do centra, ktoré im nevyhovovalo. To sú dnešné príbehy, ktoré majú spoločné jedno. Keby tu nebola benevolencia, keby sa nerozmohla pliaga multikulturalizmu a politickej korektnosti a keby sa imigrácia prísne selektovala, nestali by sa.

Practe sa z domu – vystriedajú vás imigranti

Rodina Hejhalových je v šoku. Na Turíce obdržali bez predchádzajúceho varovania výpoveď z nájmu domu. Teraz musí osemčlenná rodina rýchlo hľadať nové ubytovanie. Ich prenajímateľ – mesto Niederkassel – im vypovedalo nájom z dôvodu vlastnej potreby. V dome chce ubytovať 25 utečencov.

Rodina Hejvalovcov

Rodina Hejvalovcov

Otec rodiny Jörg Hejhal (47) je zúfalý: “Bývame tu už tri roky, všetko sme renovovali a všetko udržiavame v poriadku“.

Vodič z povolania nemôže pochopiť, že ich chcú teraz vyhodiť: “Dom je pre nás perfektný“, hovorí smutne. Dom o rozlohe 130 m2 má síce veľa skosených múrov, ale má 6 izieb. Dve z detí medzi štyrmi a dvadsiatich troch rokmi si delia izbu, ostatné majú svoje vlastné: “Trochu súkromia musí byť, inak by sa neustále hašterili.

Nájsť podobný dom – navyše aj s veľkou záhradou na hranie – je takmer nemožné: “Samozrejme sme sa pýtali obce, ako by sme mohli nájsť podobný objekt.“ Odpoveďou bolo odporúčanie na opustenie mestskej časti. “My sme tu ale bývali vždy, máme tu svoje korene. Škola, krúžky, priatelia – nechceme vytrhávať deti z ich prostredia. Navyše neviem, kde by som zohnal kauciu na nový dom.

Na otázku tlače zodpovedal Helmut Esch, radný mesta Niederkassel: “Ľutujeme súčasnú situáciu, ale bohužiaľ nemáme inú možnosť. Dotyčný dom bol spolu so susednou budovou pred 15 rokmi postavený a povolený ako prechodný dom pre utečencov. V čase, keď klesli počty žiadateľov o azyl, bol prenajímaný výhodne občanom. Teraz však nastala situácia, kedy sú tieto priestory pre utečencov opäť potrebné. Obec sa pokúša nájsť pre rodinu riešenie.

Právne nie je možné výpovedi nič vytknúť. Avšak Mirco Theiner zo združenia na ochranu nájomcov Bonn / Rhein-Sieg vysvetľuje: „Podľa môjho názoru Hejhalovci stále nemôžu byť vysťahovaní, pretože by to znamenalo zvláštne ťažkosti pre veľkú rodinu„. Jörg Hejhal sa bude teraz brániť, bol už za právnikom. „Samozrejme, že utečenci musia niekam prísť,“ hovorí. „Ale to nemôže byť takým spôsobom, že mesto nevidí žiadnu inú možnosť, ako nám zobrať domov.

 

Znásilňovacia epidémia v Oslo

Toto miesto sa nám nepáči, chceme bývať v meste

Sassari, imigranti okupujúci autobus v Palmadula

Sassari, imigranti okupujúci autobus v Palmadule

Sto ľudí prevezených z prijímacieho strediska Santa Maria La Palma protestuje, pretože nechcú, aby zostali ďaleko od populačných centier. Na mieste s nimi komunikuje prefektom, komisár a starosta Sassari

Večeru v pondelok 8 júna boli imigranti prevezení prijímacieho strediska Santa Maria La Palma v hoteli v kraji Palmadula. Žiadatelia o azyl nechcú vystúpiť z autobusu, kde strávili noc, pretože  odmietajú byť umiestnení v izolovanej oblasti a ďaleko od populačných centier.

Utečenci protestne zostávajú v autobuse

V horúcom počasí sa pokúšajú štátni úradníci presvedčiť imigrantov, aby ostali v súkromnom penzióne (farme), ktorú vybrala prefektúra. Väčšina imigrantov sa rozhodol nevystúpiť z dvoch autobusov a žiadajú, aby ich umiestnili bližšie k mestu.

Neuvedomujú si,“ – povedal hovorca polície, Paolo Meloni – „že tu by to mohlo byť lepšie, než miesto, kde boli predtým.“ Štyridsať z nich nakoniec kvôli hladu a teplu vystúpilo z autobusu, teraz bude treba presvedčiť ostatných.“

Migranti boli prevezení cez noc z hotela v Palmadule, predmestí hlavného mesta, ale akonáhle sa dostali do cieľa a zistil, že prišli do otvorenej krajine, začala vzbura.

V dvojpodlažnej farme, s deviatimi kúpeľňami a vo večerných hodinách – to bolo sľúbené pre imigrantov – bude umiestnená kuchyňa, ktorá budú k dispozícii pre imigrantov, s nainštalovaným televíznym a internetové pripojením. Je otázne, či sa ich podarí presvedčiť aby nakoniec prijali, to čo teraz odmietajú

[sociallocker][/sociallocker]

zdroj:

9 komentárov

 • Islam Forever

  Európa je už totálně v piči a to je fakt. Európska kultúra za niekoľko desiatok rokov zanikne a bude to tu plné islamistov …

 • Pingback: Imigranti oberajú občanov EU o byty | MEDZIČAS

 • Pingback: Podpora imigrácie je pre mnohých celoživotný biznis – výnosnejší než zločin… | MEDZIČAS

 • …my sme nepoucitelni… /alebo nasi politici? mam pocit, ze bezni ludia v tom maju uplne jasno…/ Migrantov treba nalozit na lod a odviezt tam odkial prisli… Frontex ma na mori chranit hranice EU a nie zachranovat migrantov… Teraz fakt neviem, naco sme vlastne budovali schengensku hranicu ? Na to, aby sme potom privazali vyletnikov z Afriky uz z okraja 12 milovej zony od africkeho pobrezia ? Videl niekto, aby napr. USA takto zaobchadzali s pristahovalcami z Mexika ? Toto, co sa deje … to nema ziadne logicke vysvetlenie… okrem toho, ze Europu a jej povodne obyvatelstvo sa rozhodli elity znicit… Verte, smradi, budeme sa branit… lebo nic ine nam nezostava ….!!!

 • kde su tie matky s detmi, dalsie videa a ja stale vidim len mladych schopnych cernochov vo veku od 20-40 rokov.. toto nech mi niekto vysvetli.. toto nie su ziadni utecenci.. utecenec ozajstny, vojnovy bude vdacny za pohodlie a strechu nad hlavou, havne za pokoj vo svojom okoli…

 • Vy nepochopíte, že sú nebezpeční kým vám neznásilnia dcéru a vás nepodrežú, že? Ak im chcete pomôcť, choďte do ich krajiny a pomáhajte, ale nevláčte nám ich sem, my ostatní nechceme trpieť kvôli vašej humanite!!!

  • Toto by si mal adresovať tej druhej strane. Tu na tejto stránke všetci vieme, do akých malérov nás chcú dostať p.Beňová a spol.!

 • A takto vznika zivna poda pre renesanciu Ku-Klux-Klanov… A je len otazkou casu, kedy naozaj niekto dostane napad nieco take zalozit. Az potom budu mat moslimovia opravneny pocit, ze ich Europania nenavidia. A mozno zaziju aj pocit doteraz nepoznany – skutocny strach.

  Bohuzial, Europa sa v takom pripade znizi k metodam povazovanym za davno prekonane a defacto sa ocitneme znova v stredoveku. Lenze to nie je najvacsi problem.

  Myslienky zalozene na nenavisti sa lahko zaseju, no ovela tazsie sa vykorenuju. Ak teda, ci uz dobrovolne, alebo z donutenia si „krestanski Europania“ osvoja myslienky nie tak vzdialene od nacizmu, dalsich 100 rokov sa ich nezbavime – a to ani za cenu velmi krvaveho kupela.

  Nasu buducnost vidim cierne. A bojim sa polozit otazku, ci este vobec mame cas ju zmenit…

  • Úplne si to vystihol PS: čas na zmenu budúcnosti je tu vo všeubecnosti vždy. No ja, ako ortodoxná realistka si myslím, že aj keby sa pár ľudí snažilo otočiť tento svet správnym smerom a ukázať mu cestu, hlúpa a nenávistná väčšina túto malú hŕstku ľudí rýchlo umlčí. 🙂

Pridaj komentár