Ďalšie šialené video z Nemecka

Tentoraz je to výpoveď očitého svedka, ktorú preložil Zdeněk Chytra a komentuje na svojom Facebook profile :

Hamburg stanica

 

Otrasná situácia v Hamburgu

Môj najlepší kamarát Klaus Muck, o ktorom som sa krátko zmienil aj vo svojom príhovore na Václavskom námestí, sa práve vrátil z Hamburgu do Berlína. Cestou domov mi krátko opísal situáciu okolo imigrantov v Hamburgu. Časť tohto rozhovoru som natočil a s Klausovým dovolením Vám ho preložený predkladám na pozeranie. Jedno je jasné, nabudúce idem s ním. Otrasné.

V diskusii sa objavil nasledujúci príspevok :

Môžem potvrdiť – kamarát, hoci o 25 rokov starší, z nášho mestečka zdrhol v 1968 do Nemecka a usídlil sa v Hamburgu. Po revolúcii k nám jazdil pravidelne, teraz už ako dôchodca. Spokojený, bez problémov.

Pred pár mesiacmi sa od známeho dozvedel, že neďaleké opustené kasárne budú prerobené pre utečencov. Ako bývalý skúsený Čech dal okamžite zavčasu dom na predaj a podarilo sa ho predať bez finančnej straty. Na 3 mesiace si prenajal byt, než mu u nás v našom meste prerobia kúpený domček. Po dvoch a pol mesiacoch normálne zdrhol k nám, už tam nie je možné žiť.

To, čo popisoval, sa tu nedeje ani v cigánskom gete. Všetci zatvárajú obchody, nemá zmysel nič prevádzkovať, keď sa tam nahrnie 30 Afgáncov a bez platenia si berú všetko čo chcú, ženská samotná si nie je istá ani vo dne, všade nasraté a kopy PET fliaš. Serú v parku a omývajú si zadky z fľašky, oni sú tak zvyknutí z domova.

Už teraz sa dožadujú domov a áut zadarmo, vraj im to Frau Merkel sľúbila. A to je prosím štvrť, kde bola v minulosti – ešte pred pol rokom – najväčšia kriminálna udalosť – prípad prevrhnutia popolnice jedným ožranom raz za rok…

 

2 komentáre

Pridaj komentár