Denník N prikázal vymazať blog o islame

Marcel Burkert je bloger, ktorý si zrejme zaumienil, že bude kaziť jednotvárnosť blogového priestoru Denníka N a píše kritické články o Islame. Posledný blog bol pre administrátorov už nad ich schopnosť znášať odlišný názor, tak blogera požiadali o stiahnutie

Tu je kópia

Hitparáda slniečkárskych fráz a múdrostí používaných po islamských teroristických útokoch

Najprv vysvetlenie pojmu ?slniečkári?: Ide o predstaviteľov jedine cítiacich bytosti; aspoň oni si to myslia. Podľa nich je každý človek, čo nesúhlasí s imigračnou politikou otvorených dverí, a islam označuje za nebezpečnú ideológiu, je buď fašistom, alebo ich napomáhačom, nemá v sebe ani toľko citu, aby chápal čo i len elementárnu, rozumej slniečkársku ľudskosť. Tretia skupina, ktorá by chápala, že spoločnosť sa nedelí len na dve skupiny: slniečkari ? fašisti a ich napomáhači /takzvaná lúza…/, podľa slniečkárov neexistuje. Slniečkárov rozčuľuje a hnevá, že ľudia sú natoľko necítiaci, že si sami nepýtajú migrantov. Podľa nich teraz nastala tá správna chvíľa na uplatnenie flexibilnej solidarity? migranti sú predsa ľudské bytosti, nie čísla? Že imigranti sú aj, alebo prevažne nositeľmi nebezpečnej ideológie maskujúcej sa sa mierumilovné náboženstvo, ich samozrejme nezaujíma. A už vôbec ich nezaujíma to, aké následky bude mať mať priamy stret európskych hodnôt s islamom, ak o pár rokov narazia na pravdepodobne silný odpor tých, ktorí nimi pohŕdajú, lebo ich ?náboženstvo? ich tak učí, a ktorých percentuálny podiel na populácii, zatiaľ len v západnej Európe, rýchlo rastie (aj) vďaka politike otvorených dverí. Slniečkári si nikdy nepoložia otázku, kto umožnil a vytvoril ideálne podmienky ku krvavým festivalom islamského terorizmu a utečeneckého extrémizmu v Európe. Viac k pojmu „slniečkár“ tu: http://malinova.blog.pravda.sk/2017/01/13/definicia-slnieckara/

Ale poďme k hitparáde: Na prvé miesto by som jednoznačne nominoval vetu, ktorú nikto z múdrych po islamských teroristických útokoch síce nevysloví, ale je ju cítiť pri každom ich slove, alebo prejave:

1.Útok nie je spojený s ničím. A už vôbec nie s ideami náboženstva mieru ? islamom!

A ak už náhodou vyjde najavo, že páchateľ bol moslim, lebo pri jeho čine sa nedalo prepočuť známe slová ?Alláhu akbar? (Alah je najvyšší zo všetkých bohov) nasleduje fráza:

2. Islamskí teroristi to sú len hŕstky bláznov medzi mierumilovnými moslimami?

Nepoznám ani jeden prípad, kedy by nejaké väčšie mienkotvorné noviny alebo médium otvorili otázku, či praví moslimovia sú, alebo nie sú nositeľmi nebezpečnej ideológie, pod maskovacím názvom ?mierumilovné náboženstvo?, resp. islam, ktorej v podstate ide o to, o čo išlo fašizmu.

Samozrejme, nikto z týchto novinárov sa ani len nedotkne toho, že aj väčšina Nemcov bola pred 2. sv. vojnou umiernená. Svetovládu neplánovala. Dokonca ani radoví členovia NSDAP ju neplánovali. Väčšina Nemcov v tom čase bola umiernená. Len sotva chcela vojnu. Ale napriek svojej umiernenosti dala moc nacistom, ktorí následne stihli za pár rokov vyvraždiť, alebo nechať vyvraždiť, 60 miliónov ľudí.

Radoví Nemci tiež ?len? uverili. Problém bol ?len? v tom, že uverili ideológii a jej predstaviteľom. Inak žili úplne normálnym životom. To ale nemení nič na tom, že to, čomu u/verili, a tým pádom aj podporovali, minimálne ?morálne?, malo na svedomí desiatky miliónov mŕtvych.

Takže nepriamej zodpovednosti za to, čo sa deje v súlade s Koránom (likvidácia neveriacich) sa nemôže zbaviť žiaden moslim, ktorý vyznáva nenávistné články Koránu ako čisté slovo božie.

To, že väčšina podporovateľov tej alebo onej ideológie vedie normálny, alebo takmer normálny život, nemení na ohavnosti ideológie, ktorej veria, absolútne nič.

Na začiatku je vždy len ideológia. Potom táto získava prívržencov a neraz dostáva aj demokratickú zelenú, keďže dokáže byť veľmi dobre maskovaná. Keď príde čas na to, že si môže dovoliť svoju masku konečne odhodiť, vtedy už je tak silná, že zastaviť ju už nie je možné; iba ak za cenu veľkých strát.

3. Aj medzi kresťanmi je mnoho fanatikov…

Koľkých z nich dokázalo zmanipulovať učenie a životný príklad Ježiša Krista k páchaniu teroru? Žiadneho. Lebo jeho životný príklad a učenie je pravým opakom toho, čo vyžaduje od pravých moslimov silne pokrivené islamské učenie proroka Mohameda a islamský životopis proroka plný zvráteností a krvi.

Už počujem: A čo Breivik?!… Nuž on nevraždil preto, lebo mu to prikazuje Ježišove učenie. Neprikazuje. Prikazuje mu pravý opak. Ak sa bude likvidácia neveriacich realizovať na základe nejakých, mne neznámych článkov Starého zákona, budem medzi prvými kto bude žiadať aby sa postavili mimo zákon. Ak tam také články existujú. Minimálne v učení Ježiša, z ktorého vychádza kresťanstvo, však likvidácia inovercom oporu nemá. Naopak.

Okrem toho, ak by aj niekto tvrdil, že vraždí v mene Ježiša Krista, tak to ešte zďaleka neznamená, že jeho učenie je násilné. Učenia Mohameda a jeho životný príklad tak ako ho zachytil islam, však násilné preukázateľne sú. A to extrémne.

4. Rodina páchateľa ani jeho (moslimské) okolie si nič podozrivé nevšimli. Nemohli tomu zabrániť?

5. Bol to tichý a slušný chlapec, vždy pozdravil, zradikalizoval sa iba v poslednom čase vinou internetu?

6. Páchateľ bol frustrovaný, trpel psychickými problémami. (Koľko kresťanov, alebo židov s psychickými problémami sa odpaľuje v moslimských krajinách berúc si základ svojho činu slová Hospodina?).

7. V podstate to ani nebol moslim, lebo pravý moslim má rád mier a pomáha neveriacim (aj keď učenie Koránu a islamský životopis proroka mu káže zabíjať neveriacich úplne všade).

8. Zabíjalo auto, nôž, kamión?

9. Páchateľ bol síce v nejakej databáze radikálov u tajných služieb, ale nepomohlo to.

10. Páchateľ mal byť vyhostený, ale nešlo to, lebo nemal doklady.

Zhruba týždeň až dva po teroristických útokoch sa slniečkári začínajú osmeľovať aj takýmito múdrosťami:

11. Na cestách ročne v Európe zomrie ďaleko viac ľudí než zabijú teroristi! tak už s tým konečne prestaňte strašiť!!!

Pýtam sa: koľkých ľudí musia v mene Alaha alebo Koránu islamskí teroristi v Európe ročne zavraždiť, aby poukazovanie na ideový zdroj islamského terorizmu, ktorým je ?mierumilovné náboženstvo? ? islam, sa prestalo konečne označovať za strašenie? Ďalej sa pýtam, môžu mať vôbec bežní ľudia čo i len strach, ak už nie hrôzu z islamizácie Európy spôsobenej politikou otvorených dverí, alebo by bolo najlepšie im ten strach zakázať?

12. Slováci a Česi žijúci v dotyčnej krajine potvrdzujú, že sa v podstate nič nestalo, život ide ďalej.

Islamskí radikáli nám Európu na svoj obraz nepremenia. (Možno nie až tak títo radikáli ako rozmáhajúci sa islam. Jeho nositelia už Európu na svoj obraz postupne ale iste menia. Vidieť to v prvom rade vo štvrtiach veľkomiest západnej Európy s početnou moslimskou populáciou).

Doplnené o 22:25 hod. dňa 2.9.2017: Z názvu článku som práve vypustil slovo „novinárskych„, lebo, minimálne v tejto chvíli, neviem podložiť svoje tvrdenie. Rovnako som zmenil vetu: „Pri tomto je priam zakázané mienkotvorným novinárom čo i len otvoriť otázku, či…“ na vetu: „Nepoznám ani jeden prípad, kedy by nejaké väčšie mienkotvorné noviny alebo médium otvorili otázku, či…„.

Súvisiaci článok, v ktorého diskusii som na tento článok dostal tip, resp. jeho prvý diel, je tu:

http://marcelburkert.blog.pravda.sk/2017/08/19/hitparada-najoblubenejsich-politickych-fraz-po-islamskych-teroristickych-utokoch/

9 komentárov

Pridaj komentár