Dnes je výročie 17. novembra

Asi to nebude náhoda, že 17. novembra je výročie 17. novembra.  Na druhej strane v novembri sa svojho času slávila Októbrová revolúcia, takže dátum nie je ako dátum.

Čo sme od roku 1989 dosiahli?  Veľké sklamanie všetkých, ktorí v roku 1989 verili v lepšie časy.

Dnes tu prinášam preslov Mariána Kotlebu  k dnešnému výročiu. Prečo ho prinášam,  je iste kontroverzný.

Iné médiá o ňom nepísali, aspoň som si nevšimol ani zmienku, preto ho prinášam, vlastne je to akýsi disent už pomaly.

Lebo za tie roky sme vlastne, vedení našou elitou spackali vlastne snáď úplne všetko.

Si pamätám na kolegu, ktorý v rokoch po revolúcii hovoril, hej je ťažšie, ale máme slobodu, nemusím si stále dávať pozor na hubu čo poviem…

Medzitým pribudli všetky tie § okolo „hanobenia“, „rasizmu“ či podania mimovládiek…

Uvidíme, či udalosti v Paríži aspoň zastavia prípravy európskej legislatívy, ktorá mala uzákoniť trestnosť kritiky islamu ako aj kritiky migrácie.

Dnes nemáme ani tie socialistické „istoty“ a na „hubu“ si musíme pomaly dávať pozor viac než vtedy.

To sme dopracovali…

Takže už dosť mojich pocitov z dnešného dňa, tu je to sľúbené „kontroverzné“ video s Mgr. Ing. Marianom Kotlebom.

8 komentárov

 • Nie je koho voliť. A preto svoj hlas odovzdám Kotlebovi. Radšej jemu, akoby mal môj hlas dostať nejaký zlodej a idiot zo „štandardného“ politického spektra, ktoré sa za 25 rokov vládnutia neosvedčilo a zradilo záujmy drvivej väčšiny svojich voličov.

 • Nuž a čo,mýlil sa v niečom?Mal kúsok nepravdy?

 • Cakal som vacsiu hlbku myslienok, nieco pozitivne v style Stura Stefanika a Hlinku
  Toto bolo len prazdne stereotypne nadavanie na NATO Brusel atd bez rozlisovania suvislosti a dopadov. A bol na moj vkus malo narodny (nadavanie nie je priznak lasky k vlasti) – napriklad ani nespomenul ze v dosledku roku -89 sme sa mohli realizovat ako narod
  ani nenaznacil o co z minulosti sa mozeme opriet a kam ako narod mame smerovat – bol len negativny a to je trocha malo
  A pritom tolko krasnych myslienok sa dalo povedat v smere a linii ktoru on zastava – nic z toho nevyuzil (ten chlap by mal asi viac citat napriklad medzicas a ine hodnotne weby)

  Na priklad mohol spomewnut ze nov-89 bol nenaplneny a ze napriklad by bolo dobre sfunkcnit referendum, ze treba sprehladnit financovanie mimovladok(kto je v pozadi) a sprehladnit financovanie medii, mohol sa opriet o Camerona co sa tyka postoju k EU, mohol citovat Klausa co sa tyka ekonomiky EU, mohol spomenut viziu Slovenska medzi dvomi mlynskymi kamenmi (uz zasa) Putinom a Obamom, mohol nacrtnut spolupracu so susedmi s ktorymi mame spolocnu minulost v RVHP a teraz prirodzene podpobne nielen smerovanie ale aj myslenie
  mohol toho naozaj vela, ale nic z toho neurobil , skoda, mysli privelmi ciernobielo

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Dnes je výročie 17. novembra

 • Hlavne je vidno, že napriek dvom titulom je to xenofóbny náckovský blbec, ktorý sa nikdy nemal dostať tam kde momentálne je.

  • Mozem len suhlasit. Bohuzial dokumentuje to biedu nasej politickej sceny, ktora umoznila jeho zvolenie. Ludia nevolili Kotlebu, volili hocikoho ineho ako bol zlodej zo starej politickej strany.

  • Xenofóbne a náckovské sú najmä tvoje dve maďarské strany (SMK a Híd), ku ktorým máš, súdiac podľa prezývky blízko.
   Ja chápem, že s odchodom ficovho „vreca zemiakov“ to už s kradnutím v BB župe nemáte také jednoduché, ale treba si zvykať, že spoločnosť sa už konečne prebúdza a vidí kto je kto.

 • Je vidno, ze to cita z nejakej plochy.

Pridaj komentár