Dnes ľudia píšu Je suis Paris, čo budú pisať zajtra? Je suis London? Je suis Madrid?

Sýrsky pas, ktorý bol nájdený pri pozostatkoch útočníka v Paríži, patril k imigrantovi, ktorý sa do Európy dostal cez Grécko – potvrdzuje to vláda v Aténach. Grécky minister obrany Nikos Toskas, povedal, že pas nájdený v Bataclan, patril imigrantovi zaregistrovanému na Gréckom ostrove Lesbos 3. októbra. Podľa ANT1, teroristi sa dostali do Francúzka v dave imigrantov, ktoré priplávali na Grécke ostrovy.

Toľko stručná sprava.

Predpokladám, že po útokoch nič sa nezmení, naďalej budeme masírovaní teóriami o úbohých imigrantoch, ktorí utekajú pred vojnou a ktorým mame povinnosť pomáhať. A bože chráň ich ničím nemáme provokovať.

Na FB si ľudia prefarbujú svoje profilové fotky na farby francúzskej zástavy. Zabitých ľudí je každému úprimné ľúto. Ale Francúzi majú mať žiaľ predovšetkým zo samých seba. To ich lietadlá bombardovali krajinu Muammara Kaddáfiho, ktorý strážil Európu pred islamom. To Francúzi podporujú teroristické či ak to niekto chce „povstalecké“ armády v Sýrii, ktoré útočia na legitímne zvolenú vládu. To Francúzke bomby a politika nahnala do Európy tých, ktorí dnes zabíjajú v Paríži.

Dnes ľudia píšu Je suis Paris, čo budú pišať zajtra? Je suis London? Je suis Madrid?

Americký prezident poslal uprimnú kondolenciu a zároveň zvoláva bezbečnostnú radu. Kam pošle tentoraz americkú armádu? Na akú návštevu sa mame tentoraz tešiť? Koho vyženie z domovov?

Kedy konečne pochopíme, že byť Európanom neznamená len čakať na smrť?

Nie, Európa odpovie na terorizmus s plným nasadením! Použijeme haštagy, lajky, ľudské reťaze, srdcia, výzvy k ľudskosti, demá a apely intelektuálov, použijeme každú dostupnú zbraň a naša odpoveď zničí… nás samých.

Mariusz Malinowski

11 komentárov

 • Pingback: Kedy konečne pochopíme, že byť Európanom neznamená len čakať na smrť? | AntiIlluminati.net - Informace bez cenzury

 • začala vojna , biely ľudia musia byť pripravení chrániť svoje rodiny a preto by sa mali čím skôr vyzbrojiť a cvičiť streľbu

 • Vyhnať všetkých preč tam odkiaľ prišli, veď to je jedna krv a jeden proti druhému nepôjdu! Nech si robia doma poriadok a my si ho tiež robme doma . Neviem načo sa tam miešajú cudzie vojská ,ved nech tam bojujú medzi sebou koľko chcú. Viem ,že jednoducho sa to píše, ale aj Amerika a Rusko nech pochopia, že tým, že sa tam miešajú nedocielia nič , len vlastné straty , ak im na ľuďoch vôbec záleží. Samozrejme, že ide o veľké peniaze, ale načo potom sa zhromažďujú a čo riešia hlavy týchto štátov, keď nie sú schopní dohodnúť sa na mierovom riešení? Čo je pre nich dôležitejšie, ak nie mier a životy ľudí, znečisťovanie ovzdušia atď. A najhoršie na tom je ,že celý svet bez ohľadu na to či s tým má niečo spoločné alebo nie je ohrozovaný, ľudia žijú v napätí a stresoch. A to len pre hrstku šialencov, ziskuchtivých ľudí a nimi vycvičených a zaplatených teroristov. Ktorý normálny človek by šiel do vojny a riskoval svoj vlastný život? Ja si myslím, že len ten ktorý si život neváži alebo ten kto si myslí , že si tam zarobí aj za predpokladu, že tie peniaze nikdy neuvidí… Ľudí v Paríži škoda, ale čo tomu predchádzalo? Muselo sa to stať? Sami sme si na vine, nedovoľme , aby s nami niekto manipuloval a už konečne pochopme,že treba urobiť zmeny aj vo vlastných radoch, to sa týka aj EÚ a je otázne či ideme správnou cestou s NATO.

 • Knieza Myskin

  Všichni slavní redaktoři, politici a analytici při svém žvanění v ČT i jinde vůbec nepochopili, že v Paříži neproběhl standardní teroristický útok. Jednalo se pouze o islamistický test schopnosti francouzských silových složek zasáhnout a zvládnout situaci při teroristickém útoku rozprostřeném na několik míst v městské aglomeraci. Zároveň se jednalo o test reakce evropských politiků a občanů. Přesně řečeno, zda evropští politici dokážou i v krizové situaci prosazovat politiku islamizace proti vůli většiny občanů. Proto žádné požadavky. Ty už dávno zadala osa zla a jejich slouhové v Evropě, počínaje Merkelovou je nadšeně plní.
  http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/14785-vojensky-analytik-koller-politici-a-analytici-pri-svem-zvaneni-v-ct-i-jinde-vubec-nepochopili-ze-v-parizi-neprobehl-standardni-teroristicky-utok.aspx

 • Prefarbiť fotku na Fb vo farbách Francúzska…….??? Tieto stádovité reakcie sú vážne na smiech ! Nehnevajte sa, aj v tomto prípade. Mne je tiež ľuto nevinných ľudí……lenže toto nie sú prví, bolo ich mnoho viac ……..

 • Knieza Myskin

  Moc tomu nerozumím: před pár dny sundali muslimové z oblohy ruské letadlo a prokázaně zabili 244 lidí. Nejsem si vědom, že by si někdo přebarvil obličej na facebooku ruskými barvami a nějak si ani nepamatuji vlnu nebo spíš ani vlnku nějaké solidarity. Není totiž mrtvý jako mrtvý. Ani v případě 217 mladých studentů křesťanské školy v Keni, které popravili muslimové letos v dubnu, se žádné velké informační a solidární vlnobití nekonalo. Inu není mrtvý, jako mrtvý.

  Poté, co muslimové vystříleli Charlie Hebdo se ovšem smečka evropských mocných politiků pochytala za ruce, a jako odvetu za ty mrtvé statečně pochodovala pařížským bulvárem chráněným těžkooděnci. A už je to tu zase, na ulici leží mrtvoly obyčejných lidí zabitých muslimy. A ti mocní, kteří nesou přímou zodpovědnost za jejich smrt, předhání se v soutěži o ještě trapnější soustrasný blábol. Nikde ani náznak rázné reakce, nic, co by mohlo dát lidem signál, že se mocní pokusí výrazně snížit možnost, aby se to opakovalo.

  http://jurutka.blog.idnes.cz/c/484019/pariz-neni-mrtvy-jako-mrtvy.html?ref=viacrubrika

  zaujimave ked zabili Rusov tak ziaden taky prejav ucasti ako v pripade francuzov nebol

  • Možno máte pravdu,pokiaľ niektorí svoju sústrasť myslia len ako alibizmus, aby boli IN,poviem Vám niečo, včera som si tiež prefarbil moju fotku na FB ale nie preto,že cítim len s Francúzskom lež so všetkými obeťami tejto nezmyselnej vojny – a to mi môžete veriť – už pekne dlho toto sledujem, čo islámsky štát dokazuje a ako nečinne, reps. ignorantsky sa predstavitelia vlád k tomu chovajú. Som bývalý vojak z povolania a odišiel som z armády, lebo som nesúhlasil s vtedajšou ideológiou (a dosť často som bol za to trestaný, hlavne pokiaľ som ešte bol v armáde) a preto lebo som nedokázal si predstaviť to, čo robí vojaka vojakom – vedieť zabíjať. Dnes i keď nie som pri tak plnej sile ale zrelšom vedomí si uvedomujem niektoré rozdiely – niekedy je nutnosť zlého človeka zničiť aj zabitím, no vždy je lepšie nájsť také riešenia, ktoré takúto odplatu dokážu oveľa účinnejšie vyriešiť, napr. presvedčiť davy, aby dali svojím vládam najavo nesúhlas pri ich špatnej politike. Totiž naštartovaním násilia ako odvety sa fyzicky začne vojna prakticky na celom svete

 • Jana Ludvigova

  Presne tak! Európa je zdegenerovaná, nedokáze sa bránit uz ani pred vlastnou hlúpostou a najivitou, konzum nás úplne otrávil a osprostel. Potrebujeme poriadný úder do brucha, aby sme sa prebrali a vrátili k morálnym a etickým hodnotám nasich predkov, ale nie cez nábozenstvá, tie zlýhali na celej ciare pocas celých tisícrocí. Musí to byt prerod zvnútra, nie strachom z pekla a vidinou blazenosti zvonku!

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Dnes ľudia píšu Je suis Paris, čo budú pisať zajtra? Je suis London? Je suis Madrid?

 • „slniečka“ z radov kaviarenských povaľačov, ktorí vítali vrahov a teroristov chlebom a soľou v EU sú dnes prekvapivo ticho… zaliezli do dier, kde prečkajú krupobitie, aby o pár týždňov či mesiacov opäť vyliezli na svetlo božie a posilnení sorosovými dolármi budú opäť pokračovať vo svojej kampani za zničenie európskych národov

Pridaj komentár