Dôkazy viny Ruska v tragédii zostrelenia MH-17 môžu byť podľa vyšetrovacej komisie sfalšované

Holandskí experti, skúmajúci dôvody tragédie Boeingu 777 letu MH-17, si zrazu začali klásť otázky: „Sú všetky dôkazy, ktoré predložila ukrajinská strana, dôveryhodné alebo sa jedná o podvrhy?„. A zrazu si začali uvedomovať, že ukrajinská SBU (tajná služba), ktorá dodala „dôkazy“, je sama osebe nedôveryhodná a skorumpovaná inštitúcia.

Čítajte viac: Warning of corruption in Flight MH17 criminal case
http://www.irishtimes.com/news/world/europe/warning-of-corruption-in-flight-mh17-criminal-case-1.2468911

Zdá sa, že dochádza k postupnej zmene orientácie Západu od bezpodmienečnej podpory Ukrajiny a démonizovania Ruska. Ak to takto pôjde ďalej, začne salámová metóda pribúdania rôznych spochybnení a obvinení a na úlohu obetného baránka v zostrelení MH17 bude nakoniec Západom určená Ukrajina.

Dôležité je to z toho hľadiska, že začiatok sektorových sankcií voči Rusku má priamy súvis s letom MH-17. Ak sa zmení vinník, alebo spochybní (zatiaľ podľa západných médií) 100% vina Ruska, potom sa spochybní celý proces sankčnej vojny a bude sa môcť prikročiť k ich odvolaniu.

7 komentárov

  • Nikto zo západu nehodí Ukrajinu cez palubu. V roku 2016 skončí platnosť Minských dohôd, CIA vyvolá zápletku pod cudzou vlajkou na Ukrajine a opäť otvorí sa druhý front – teraz na Ukrajine. Posilnená ukrajinská armáda o západných žoldnierov zo Sýrie a novo-naverbovaných, plus doplnená o techniku zo západu, navyše reorganizovaná bude postupovať rýchlejšie a bez otvorenej pomoci Ruska sa východ Ukrajiny nezaobíde. Nakoniec západu to bude jedno, lebo už teraz NATO otvorene podporuje Ukrajinskú armádu. Toto nie je boj o Ukrajinu, ale začal sa boj o Rusko a hlavne boj o udržanie tohto systému, ktorý teraz vládne vo svete. Pravdepodobne si to mnoho ľudí neuvedomuje, ale 3sv. vojna sa už začala!

    • Blbost. Z Ukrajiny ostal iba zhnity zapad okolo Kijeva (obrazne). Vsetko o co bol najvacsi zaujem je prec. Nerastne suroviny v Donbase a Krym.

  • OK ale ak je to podvod na Rusoch tak kto ich odškodní a kto zaplati všetky tie ekonomicke straty???
    Zatial z celej tej frašky rižuju len Amici!!!
    Ich export do Ruska sa zvyšil o 30% a EU-firmy su v prdeli

  • Jasne, ze hodia Ukrajinu cez palubu. Doverihodnost Ukrajiny, ako zdroja informacii, bola slaba uz aj predtym. Ja tusim, ze tu neslo o hladanie pravdy, a ani nepojde. O Ukrajinu tu islo len okrajovo. Sankcie proti Rusku sa neskoncia, aj keby sa hned nasiel jasny vsetko vysvetlujuci dokaz. Na Rusko si nasliapli a budu skusat co sa da. Tak ma napada, ak uz kaslu na Ukrajinu, aky to ma suvis s tym, co sa deje prave v tomto case na Podnesteersku.

  • pri tej prilezitosti stoji za pozornost, ako uz aspon 2 mesiace zmlkli media o tomto zostreleni – predtym rok mleli dokola. sice je pravda, ze Syria sa dostala do popredia, ale mlcanie je naozaj napadne ohlusujuce

Pridaj komentár