Donecko zastavilo dodávky uhlia na Ukrajinu

Zdá sa, že vojna s Ukrajinou pokračuje ďalej na ekonomickom fronte. Donecká ľudová republika bez udania dôvodu zastavila akékoľvek dodávky uhlia na Ukrajinu.

Je viac ako zrejmé, že tento krok súvisí s poslednou akciou Ukrajiny, ktorou chce zlikvidovať Krym prerušením elektriny a tiež s fyzickou blokádou poloostrova

Vyzerá, že je to až príliš veľa náhod spolu.

Atentát na ruské dopravné lietadlo, náhle obnovenie ostrých bojov všade na východe Ukrajiny, teroristický útok na elektrické vedenie smerom na Krym, úplná blokáda Krymu, zostrelenie ruského lietadla tureckou armádou.

Veľa rôznych činov, ktoré majú len jedného spoločného menovateľa. Obeťou sú Rusi a ruskojazyční obyvatelia.

Je to skutočne náhoda?

Zdroj:

http://expert.ru/2015/11/24/dnr-polnostyu-priostanavlivaet-postavki-uglya-na-ukrainu/

One comment

 • Knieza Myskin

  zaujimava pikoska
  http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=35476

  Spojené státy již od roku 1959 uznávají samostatný Donbas
  uvedl dost šokující informaci kanadský server Global Research

  Usnesení, také známé jako Public Law 86-90 ze dne 17. července 1959 se potvrzuje každoročně posledních 56 let. Jeho text zní: „imperialistická politika komunistického Ruska v čele s přímou a nepřímou agresi, si podrobila národní nezávislost Polska, Maďarska, Litvy, Ukrajiny, Československo … Kozáků“.
  Cossackia (Kozákie) je americký geopolitický termín, který popisuje oblasti, kde kozáci žili v bývalém SSSR a Rusko. Platí to tedy i pro aktuální zákony USA.
  Takže v dokumentu jsou Ukrajina a „Don“ popsány jako samostatné státy a národy. Přičemž pod tzv. Kozákii spadá odtržené území Doněcké a Luhanské lidové republiky a samostatnost předjímá i Záporožské republice, poznamenal server. „Podle amerického usnesení a právních předpisů mají oba národy právo na existenci,“ tvrdí Global Research.

  zdroj: http://www.globalresearch.ca/us-congress-and-president-obama-officially-recognize-donbass-public-law-86-90-1959/5467942

Pridaj komentár