Drastické odhalenie – vymenil život syna za zuby…

Pravda o tom, prečo zomrel maličký sýrsky chlapček!

Dieťatko zomrelo, pretože jeho otec „CHCEL nové zuby!“

Rodina opustila Sýriu v roku 2012 a usídlila sa v Turecku, kde žili v bezpečí 3 roky. Otec rodiny mal prácu, domov a celá rodina žila relatívnom dostatku.

Dôvod, prečo sa rodina vydala na cestu loďou do Európy bol ten, že otec si chcel dať spraviť nové zuby. Tento rozhovor s jeho sestrou v Kanade všetko vysvetľuje

(klikni na video)

Po celé roky BBC, CNN ale aj slovenské televízne kanály prikrášľujú, upravujú a rozmazávajú správy, ktoré vysielajú a dnes sa dostali na úroveň emocionálneho vydierania. Chudák chlapec sa utopil kvôli hlúpemu otcovi, ktorý opustil bezpečie Turecka potom, čo mu bol odmietnutý azyl v Kanade.

Rovnako ako migranti v Maďarsku, ktorí nemajú nárok na legálnu cestu do iných krajín, aj sýrska rodina mala byť riešená a poslušná zákonov krajiny, kde sa nachádzali. Mali ostať v Turecku ako bezpečnej krajine a odtiaľ mali žiadať o legálnu emigráciu do nimi zvolenej krajiny. Evidentne Kanadu nepresvedčili, tak to skúšali porušením zákonov Európskej Únie.

Ukazuje sa, že tí, ktorí požadovali aby sme okrem žiaľu nad tragédiou, cítili aj vinu, boli obyčajní vydierači. Ukazuje sa, že utečenecký príbeh je falošný od základu. Ukazuje sa, že zlyhala, alebo nás zapredala celá bruselská soldateska a tzv. intelektuálna elita vrátane masmediálnej reprezentácie. Ukazuje sa, že sme v Európe rezignovali na základné funkcie štátov, keď nevieme a dokonca už ani nechceme zabrániť, aby nám sem mohol vstúpiť ktokoľvek.

Vina nie je v nás obyčajných voličoch, nie je ani v ľuďoch, ktorí sa k nám za každú cenu pokúšajú dostať, keď vidia nasu slabošskú nemohúcnosť, dokonca ani v pašerákoch a mafii, ktorí neodolali aby zneužili dokorán otvorené dvere.,

Vina je v pohraničných krajinách, ktoré odmietajú plniť základnú úlohu Schengenu a púšťajú každého, vina je v krajinách ako Nemecko, Švédsko či Nórsko, ktoré udeľujú azyl každému, hoci prichádza evidentne z bezpečných krajín, vina je v politických reprezentáciách, ktorí si pomýlili výkon verejnej funkcie, kde sa majú striktne držať zákonov v prospech obyvateľov s privátnymi sociálno-inžinierskymi cieľmi. Vinné sú mimovládne organizácie, ktoré v mene rozširovania svojej moci a navyšovania grantov pretláčajú politickú agendu a pozývajú, či dokonca vozia stále väčšie počty utečencov.

Ale úplne na začiatku je vina krajín ako USA, Saudská Arábia, Katar, Turecko, Anglicko či Francúzsko, ktoré terorizujú okolitý svet a podporou terorizmu nechávajú za sebou len spúšť a chaos a ktoré podporou radikálov a fanatických extrémistov vytvárajú utečeneckú tsunami. A je príznačné, že práve Amerika, Saudská Arábia, Katar odmietajú akúkoľvek účasť na riešení tohto exodu – teda nejaká účasť tam je, treba pritvrdiť, utečencov a obetí tohto novodobého sťahovania národov je zrejme stále málo.

Odpočívaj v pokoji maličký

34 komentárov

 • Všetkým slniečkárkam želám z celého srdca čo najviac imigrantov z polmesiačika. Ono ich to nadšenie veľmi skoro prejde, až im zarazia vychádzky z domu, net a odrežú klitoris. My muži sa nemáme čoho báť, stačí si kúpiť turban a 5denne stráviť pár minút v predklone a niečo si mumlať pod fúzy, rovnako ako to robíme v kostoloch.
  Refuges welcome, či tak nejako…

 • Pingback: Pokračovanie vydieračskej tragédie pravdoláskarov – otec Aylana bol v skutočnosti pašerák ľudí | MEDZIČAS

  • Nejake info je nepravdive. Mali namierene do europy, nie do kanady. O kanadske viza sestra ziedala pre (rodinu) ich dalsieho brata, nie otca utopeneho dietata

  • Zaujimavy clanok. Skoda ze nespravny v niekolkych „detailoch“ co vazne znizuje doveryhodnost zvysku.
   Otec utopeneho chlapca abdulah kurdi nikdy o kanadske viza nepoziadal ani tam nesmeroval. Isiel do europy (pravdepodobne nemecka). Tam uz bol jeho brat, ktory ziadal o utecenecke viza v kanade (ktore nedostal, zrejme aj preto ze je v nemecku).
   Rodina utopeneho chlapca zila 3 roky v turecku, sestra z vancouveru im platila prenajom a neboli nijak ohrozeni. Urcite nie dost na to aby nasadli na 4nasobne pretazeny gumovy cln bez zachrannej vesty a isli plavat 5 km proti jedenapol metrovym vlnam.
   Schvane, kolko z vas tu by islo na cln s dietatom bez vesty?

   http://www.theglobeandmail.com/news/national/family-of-drowned-child-did-not-apply-for-asylum-in-canada-ottawa/article26213820/

 • v Čechách prebieha taká istá mediálna masáž o prisťahovalectve ako u nas. To nemá nič s tým že je alebo nie je Čech. To skôr cítiť nórskymi fondami. Ak by som rozumel maďarsky, určite by som sa dočítal podobnú záplavu slniečkových článkov.

  Tu to pekne vystihol jeden český diskutér tahle propaganda různých parazitických ziskových agentur mi připadá jako chování sexuálního násilníka který nechápe prosté, jasné a jednoduché NE, ale myslí si, že když žena říká ne myslí tím vlastně ano.

  Nejdříve to zkouší po dobrém: „podívejte se, jak jsou imigranti potřební, jací jsou chudáci“, zkouší to přes různé HLP.

  Po odmítnutí a jasném NE začnou přitvrzovat. „Jste zápecničtí čecháčci, xenofobové, rasisti, vůbec tomu nerozumíte, ale za to my, kteří se necháme vámi vyživovat vám ukážeme správnou cestu…“

  A když i poté zazní jasné NE tak dojde ke znásilnění. „My, ti vyvolení, osvícení, z vašich peněz placení, je stejně dovezeme ať se vám to líbí nebo ne. Vy držte hubu a plaťte.“

  Stejně jako je třeba se bránit sexuálním násilníkům kteří nechápou jasné NE, je třeba se bránit i těmhle parazitům ze ziskových agentur a říct jim jednoduché, rázné a důrazné NE.

  Začátkem může být, že podobné pijavice nebudou placeny z veřejných peněz….a dodam hlavne nevolit vo volbach tych ktori prijimaju utecencov a to su vsetky „standardne“ cervenomodrobiele strany.

 • dilino rythnus

  100% suhlas !!!

 • Slavomir Ryska

  Ano suhlasim, ale treba povedat aj to, ze v prvom rade by sa mali postarat tie krajny, ktore kolonizovali a vykoristovali tieto krajiny od 17 storocia,
  z ktorych teraz ludia utekaju. Ked brali to im bolo dobre a ked maju dat , tak to vsetci sa poskladajte. Tak to teda NIE!!!!!!!!!!!

 • Pán Poláček,
  prečo nemal ten malý chlapec vestu, ale ju mal jeho otec? Preto, že asi tá vesta mala určitú veľkosť…

  • Ja nevim…len tak nezainteresovane, bez moralizovania, reakcia na otazku, nie na fenomen….synovi by som tu vestu obviazal aj vlastnymi trenkami aby na nom drzala

  • nie v zlom ale zrejme nemate deti a hoci ani ja nemam ale keby som mal tak nech ma ta vesta akukolvek velkost dam ju synovy to za prve ale v neposlednej rade vziadnom pripade by som s nim nesiel na taku nebezpecnu cestu lodou ked je moznost ist aj po susi .. lenze lodou sa lahsie vydiera „prijmite ma ved majte srdce …“

 • V prvom rade ide o to, že sa to dáva nám za vinu. Čo je najvačší problém. Ide o to, že nik sa nemôže brániť takému obvineniu. To je presne ako ked NSDAP povedalo vy ste žid. A čo tam s tým človek môže urobiť. Nič. To je to zvrátené, že trestaju za niečo čo nemozete ovplyvniť. Absolútny trest. Bez možnosti obhajoby. A v takom prípade ide vždy iba o jedno. POTOM JE UŽ MOžné VŠETKO. A to sa práve deje. Urobime toto. A vy tam budte ticho lebo toto a toto. Proste sa tymto dosiahlo to čo bolo treba. Ľudia sa potichu hambia za niečo čo nespravili. :)) neuveritelne

 • Pingback: Monitoring – komentujeme: “Príbeh hrdinky” Jessicy Lynchovej, Ako sa manipuluje s ľudským cítením | Magnificat - Mariánske spravodajstvo / vydavateľstvo

 • nadpsi ako z tupiek… Pan Polacek, treba to robit takto?

  • To vies … hlavne fuj mainstream, mainstream vymyva mozgy … ale ked ide o nadpis uz im nevadi ho mat ako z Noveho Casu 🙂 zrazu su tie praktiky vlastne velmi vitane, ked sa vymyva mozog z ich strany.

 • Ahoj Juraj, keby si mal aspon trocha zaujmu tak nikdy by si nenapisal to co si napisal. Tu je full story a tiez ti pripominam ze Alyan a jeho rodina su kurdi, ked vies co to znamena zit v Turecku ako kurd.

  The ultimate injustice one can commit to Aylan Kurdi and his family is to omit the parts of his story which explain why he ended up dead on the beach. The details matter, so please read and share:
  1) Abdullah Kurdi, the father, was detained for 5 months in Air Force Intelligence in Damascus. While in detention, he was tortured and his teeth were pulled out. He had to sell his shop in Damascus in order to bribe the officers to let him out. This cost him 5,000,000 Syrian Liras (around $25,000)
  2) After he bribed his way out of jail, Abdullah fled to Aleppo with his wife and sons, Alyan and Ghalib. The situation in Aleppo became dangerous due to the constant aerial bombardment, so he fled again to Kobani, his hometown.
  3) When ISIS attacked Kobani last year, the family could no longer live in their hometown, so they fled to Turkey. Once in Turkey, the Turkish government did not provide them with assistance, so they paid almost $6,000 to secure 4 spots on a rubber dingy to the Greek island of Kos.
  4) While on the boat, rough waters caused the boat to flip. The lifejackets they were given were fake. His sons and wife all drowned in front of his eyes, in his arms.
  5) Kurdi had applied in June for refuge to Canada, but was rejected. After Aylan’s photo became a media story, he was reportedly offered citizenship to Canada. But he doesn’t want to go to Canada or Europe anymore. He says he will go bury his family in Kobani and stay there to fight against ISIS, because everything has been taken away from him and he has „nothing to live for.“

  • OK, ak je to tak, potom článok vyznieva zle.
   ALE
   takže potom je vinná Kanada, ktorá mu nedala azyl, a obvinené malo byť Turecko, ktoré ho mučilo… A prečo nemali deti záchranné vesty hoci on ju mal?
   Toľko ďalších otázok… Ale tie sa nehodia. Ešte by to vrhlo tieň na demokratickú Kanadu a Turecko o ktorom slovenský prezident Kiska povedal, že urobilo mimoriadny pokrok v ľudských právach. Niečo je potom zlé v nastavení hodnotenia krajín.
   Ak je Turecko krajinou nebezpečnou a porušujú sa tu ľudské práva, nemali by sme na neho uvaliť sankcie, nemali by sme ho izolovať a spraviť z neho páriu svetového spoločenstva? Ak sa tu však ľudské práva neporušujú, ak (teoreticky) existuje vymožiteľnosť práva, potom je príbeh Aylana prifarbený. Treba si vybrať…

   • Prepáč, ale ako si prišiel na to že ho mučili v Turecku? Netuším aký je zdroj informácií uvedený v tom príspevku, ale píše sa v ňom že ušli do Turecka až po tom, ako ho najprv mučili v Damasku a neskôr ISIS napadol mesto Kobani v ktorom vtedy žili…

  • ..lenze to tak nie je.
   Viem s istotou ze bod 5. Nie je pravda. Kurdi (abdullah) o utecenecke viza v kanade neziadal a ani mu po nestasti neboli ponuknute.
   Ostatne mozno je, mozno nie je pravda. Napriklad bod 4, co si predstavujes pod „fake“ lifejacket?.
   V turecku zili 3 roky, mali tam kde byvat (sestra z kanady im platila podnajom)

 • boli to Kurdovia, ziaden blahobyt ani bezpecie ich v Turecku necakali, len ponizovanie a utrapy. Turci Kurdom nevydavaji vystupne papiere, preto nemohli dostat azyl Kanady legalne..najskor si to overte a potom piste bludy…Na druhej strane, je to samozrejme ucelovy pribeh, ktory sa vzisiel od Turecka „ciste nahodou“, ked sa transporty Kurdov do Nemecka zadrhli v Madarsku..Turci su radi a potrebuju sa zvbavit vsetkych Kurdov, je im jedno, ci plynom, ci ich poslu do EU.

 • “ Rodina opustila Sýriu v roku 2012 a usídlila sa v Turecku, kde žili v bezpečí 3 roky. Otec rodiny mal prácu, domov a celá rodina žila relatívnom dostatku.“ …..

  …..To sáď nemože myslieť vážne, ten ignorant nemá absolutne poňatia o čom píše…bludy…. Bludy…. Samé BLUDY…. Podľa zákona tam legálne pracovať, ak zákon porušíš, hrozí riziko, že ťa vrátia spať do Sýrie, celu dobu žiješ z úspor a darov, viac a viac do mínusu, nemáš sa kde umyť, v noci je deťom zima…chodia len do provizornej školy… nádej že sa niečo v najbližších rokoch zmení sa blíži k nule…

  Ako dlho by ste to vydržal, Juraj Poláček??? Deň-dva??? Tá rodina to vydržala tri roky!!!!Cesta za sestrou bola pre nich jediná šanca… Ale nepochybne primárna motivácia aby riskoval život rodiny boli umelé zuby!!!….. Jasne!!! …. Nechápem ako toto može niekto zožrať…..

  https://m.youtube.com/watch?v=MPTgBBN1SMM

  Autorovi tohto ďalšieho xenofóbneho panfletu, pánovi Jurajovi a všetkým ktorý ho zdieľaju prajem v živote taký „domov“, „relatívny dostatok“ a životnu perspektívu ako maju rodiny na tomto videu ….

  • Len Monika potom neviem…
   Náš spojenec Turecko teda kriminalizuje legálnu prácu sýrskym utečencom po celé tie roky?
   A to nám prezident Kiska dáva Erdogana za vzor?
   A naša „bratská“ Kanada to čo ste napísali nevie ??? Veď ju požiadali o víza a neuspeli!
   My tu v EU sme ani nemali šancu vedieť, že tá rodina existuje, dokonca nikdy nebola ani len vo výsostných vodách EU! A zrazu „naša“ vina…

  • Monika,pekne si to naisala,ale zial,tvoja odpoved je prilis kratkozraka…ked sa pozries,akym smerom sa svet vyvija,kolko rokov bude na slovensku trvat,kym bude pribudat viac a viac tych,co budu zit len z uspor a darov,tych,co sa nebudu mat kde umyt,najest a ich detom bude zima,lebo budu bezdomovci byvajuci kdesi v opustenych budovach,garazach a tomu podobnych miestach?Snad len ta skola bude normalna…ale nadej,ze sa to bude zlepsovat sa blizi k nule…je cim dalej tym viac rodin ani nie zijucich,ale zivoriacich od vyplaty do vyplaty,dochodcovia nemaju na lieky a pomaly uz ani na jedlo…ale napriek tomu z kazdej strany sa vali iba-budte solidarni…s kym?S vyzratymi grekmi,ktori sa podvodom dostali do unie a neskor aj k euro a cely cas si kralovsky zili na dlh a teraz to ostatni maju zaplatit…vlastne teraz este nie,slucka este nie je pevne stiahnuta,ona sa stiahne neskor a ma nazov euroval…solidarni s ludmi,ktori su z drvivej vacsiny ekonomicki spekulanti,ako boli pred niekolkymi rokmi obyvatelia narodnostnej mensiny prevazne z vychodu slovenska so svojimi vyletmi do britanie,belgicka a finska,odkial ich potom zvazali vladnym specialom?Alebo solidarni s cudzimi vojakmi ktori zas a znovu pochoduju po slovenskej zemi a deklaruju to ako akt priatelstva a solidarnosti,hoci vsade vo svete siria len smrt a zufalstvo a to aj na miestach,kde ludia boli stastni?dakujem,ale ja si takuto solidaritu neprosim…nech pani z bruselu pridu a povedia,ze ked vasi dochodcovia budu mat starobu,aka sa patri,ak vase rodiny budu zabezpecene tak ako sa patri,potom vam sem posleme nejakych cudzincov,aby ste sa pokusili z nich urobit ludi,ako ste vy…ale dnesna vizia mladeho slovaka-driet za par drobnych,ak chces byvat,zadlz sa na cely zivot,cely tyzden o chlebe a vode,tvoja rodina tiez…ale niekomu staci len prist a po case byvanie zabezpecene,trikrat denne tepla strava,osatenie,obuv a aj vreckove…vyssie ako plat za 8 ci 12 hodinovu drinu…aj takto vyzera solidarita

  • Peter Mačaj

   ja neviem počúvali ste čo hovorila jeho sestra? alebo máte lepšie zdroje? ak áno rýchlo rozbite huby týmto xenofóbom…

 • Presne pan Polacek to chce klud. Hlavne to chce uviest zdroj, odkial tuto BREAKING NEWS spravu mate. Inak si myslim, ze vasa sprava bude celit silnemu podozreniu, ze sa tyka o ucelovu spravu, ktoru ste si vycucli z prsta, ked ste dnes rano kakali na zachode.

  • Je to taký veľký problém kliknúť na video, ktoré je priložené k článku?

   • Ospravedlnujem sa, nejako som prehliadol, ze to je vlastne zdroj. Myslel som si ze to budu len zabery toho chlapca na plazi. Asi mi velmi odputal pozornost vas Novo Casovsky pokus o nastepenie mi vasho nazoru – Dieťatko zomrelo, pretože jeho otec “CHCEL nové zuby!” takto pise vas oblubeny mainstream.

  • neviem čo riešite, veď tam máte video…a to je zdroj

 • Dnes som pozeral RT a vyjadrenie Erdogana , kde z jeho prejavu je v nadpise podciarknute :
  “Erdogan says West only interested in oil in Iraq & Libya, slams refugee crisis response“
  (Zapadu ide iba o ropu v Iraku a Libyii , uzatvara
  rsp. zhrna vo svojej reakcii k uteceneckej krize Erdoogan)

  Z clanku sa da este vypichnut nasledovne , ktore neprekladam :
  “European countries that turned the Mediterranean Sea, the cradle of one of the world’s most ancient civilizations, into a grave, are part of the sin in the death of every single refugee,” the president said.“

  Cely clanok tu : http://www.rt.com/news/314437-erdogan-west-refugees-terror/

  Zabijat jedinu silu ktora ucinne vedie boj s ISIS , teda viest boj s kurdami a nasledne zadret taku blbost , to je …
  … to je jak kriminalne sialenstvo .

  Dnesny politici (nielen Erdogan) mi prijdu ako kriminalny sialenci ,inak sa to nazvat neda .
  Bezny kriminalny sialenec ,napr. vrah , bude az do sudneho procesu presviedcat okolie o svojej nevine , a to napriek evidentym dokazom , motivoch , vypovedi svedkov ,atd .
  Je to ale logicke , kto predsa nechce byt odsudeny ( v nasom pripade politici ) , tak sa bude nasilu vyhybat trestu ( v pripade politikov strata moci , nebyt zvoleny , a vo vynimocnom pripade vazanie ) .

 • Peter Mačaj

  pán Poláček to chce klud 🙂 ako hovorí jediný žijúci slovenský kanadan Nicholson, tým, že neprevážame ľudí z pobrežia stredozemného mora priamo do halal reštauracií páchame rovnaký zločin ako keď amíci potlačovali komunizmus napalmom v dedinach…virtuálny svet humanistov ktorému sa ani PS4 nevyrovná je báječný, akurát nechápem ako môže zmagoriť toľko ľudí…viď Cameron mení názor pod tlakom verejnosti…(ten cameron ktory hádže vinu na asada v rámci tradície „okradnem ta a potom sa stazujem ze namáš peniaze“).

Pridaj komentár