Duchovný z mešity v Aarhusu požaduje zákonné uznanie sexu z nezletilými dievčatami

Tolerancia k „inakosti“ znamená veľmi často obrovský zásah do legislatívy dotknutých krajín.

Veľmi často sa konkrétny problém rieši „eurohodnotovo“. S moslimským delikventom systém  „pracuje“ veľmi opatrne a hľadá sa akýkoľvek dôvod aby sa nemusel uplatniť postih. Samozrejme pôvodný Európan by za navlas rovnaký čin šiel okamžite do vezenia na poriadne dlho.

Takýto „eurohodnotový“ prístup sa vo „vyspelých“ demokraciách týka nielen pohlavného zneužívania, ale celej škály iných trestných činov.

Niektorí moslimskí duchovní v Dánsku požadujú po vláde a parlamente uznanie sobášov s neplnoletými dievčatami a sex s nimi, teda minimálne pre ľudí s moslimským vierovyznaním.

Dánske úrady však nateraz nie sú tomu naklonené a dokonca zaujímajú k problematike silne „diskriminačný“ postoj.

Plánujú dokonca zasiahnuť proti týmto praktikám. Dánske úrady majú problém aj s tým, že samotná dobrovoľnosť takýchto sobášov je vzhľadom na postavenie žien v islame často sporná.

zdroj: mx metroxpress, Eurabia, Focus

 

 

12 komentárov

 • Zabalit kebabou do krabice a poslat naspäť … Nieje normalne aby si utecenci diktovaly pravidla alebo zakony v hostovskej krajine, je nemyslitelne aby beztrestne pachaly zlociny s obhajobou “ u nas je to normalne“ hlavu sťať kazdemu kto sa dotkne nezletileho dietata alebo znasilni zenu len za to ze bola sexy oblecena….

 • Knieza Myskin

  Na hřbitově je příliš mnoho křížů. Andělé a sochy světců imigranty obtěžují !

  Kulturní obohacení Itálie si stěžuje !!! Pákistánská skupina nelegálních přistěhovalců odmítne dělat menší pomocné práce na hřbitově, protože je tam mnoho křesťanských symbolů. Oni prostě nemohou snést všechny ty kříže!
  Nelegální Pákistánci u Italských břehů.Nelegální Pákistánci u Italských břehů. (ANSA)

  Tito Pákistánci jsou ubytovaní v blízkosti toskánského města Lucca, v Torre del Lago.

  Nelegální imigranti protestují, že je na hřbitově příliš mnoho křížů. Proto se rozhodli v minulých dnech skřížit své paže na protest proti příliš mnoho náboženským symbolům přítomných na hřbitově, kde měly za pohoštění, kterého se jim dostává, udělat nějaké menší pomocné práce . Žadatelé o azyl si stěžují, že na hřbitově existují kříže, andělé a sochy světců, kteří je obtěžují.

  http://www.ilgiornale.it/news/cronache/viareggio-qui-troppi-simboli-cattolici-profughi-scioperano-1287250.html

  Místní radní, tenkrát při příjezdu Pákistánců řekl: „Budou se podílet na veřejně prospěšných pracích dle navrženého projektu spol. Sea“. Tento projekt „po roce“ definitivně selhal, protože tito imigranti stále ještě protestují proti našim náboženskýcm symbolům. Odmítají dělat tuto práci a nečinně čekají na někoho, kdo jim dá nové a méně nepříjemné úkoly.

  http://www.ilpopulista.it/news/22-Luglio-2016/3045/-ci-sono-troppe-croci-nel-cimitero—protesta-dei-clandestini-a-lucca.html

  Zde vidíme jak ta propagovaná integrace je stále více utopická. Možná by se měli tito imigranti měli nechat vydržovat nějakou muslimskou zemí.

  Zdroj: http://pilloni.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=538762

 • Myslím, že títo imámovia by mali byť automaticky znefunkčnení aby nevychovávali svoje mohamedánske prasiatka k nenávisti voči Európanom a v rasizme proti bielym ľuďom

 • Takže legalizácia pedofílie neprebehne pod kuratelou sorošovej „otvorenej“ spoločnosti ako som predpokladal, ale pod zámienkou viery.
  Ja zase verím, že islam treba zakázať ako nebezpečnú ideológiu, potláčajúcu práva a slobody iných. Rovnako ako nacizmus, fašizmus, komunizmus a jej prívržencov treba buď vyhostiť alebo poslať do basy.

 • Len sex alebo moznost uzatvorenia manzelstva?

 • Ku gramatike:…..s neplnoletými dievčatami….. A k obsahu: Fuj, prasa jedno ordinárne !

 • pozri me sa na to pozitivne, Ak by taky zákon presiel, musel by platit aj pre nemoslimov, lebo tu mame predsa rovnost před zakonom.
  Otázkou je a to mi v clanku chyba od akeho veku to ten duchovni chce povolit. Nebudme puritani priznajme si ze niektore 17 a 16 rocne dievcata vyzeraju dostatocne pripravene.
  K tomu si vezmime ze niektore domorode kmene indianov povazuju uz 13-14 rocne za hodne materstva, je to v prvom rade nase v nutorne presvedcenie zdedene od nasich predkov. Ale stále je to len nas ludsky zákon, ktory mozeme po vseobecnej dohode zmenit a upravit.

  a pre slovakov, ktorych sa tu najde dost a nepochopili ze neobhajujem pedofiliu, to napisem s velkymi pismenami : NEOBHAJUJEM PEDOFILIU A SOM PROTI NEJ.

  • podľa zdrojov to vyzerá tak, že nateraz Usáma El-Saadi požaduje hranicu od dosiahnutia 14 rokov dievčaťa. U iných neviem.

  • Konstantin Hula

   Dalsi jebnuty, ktory neobhajuje pedofiliu a je proti nej. Nedristaj dilino. Si postihnuty, ked toto napises. To ze dievca vyzera fyzicky pripravene (ze jej narastli cecky od kurciat plnych steroidov) este neznamena, ze je pripravena aj dusevne. Laska totiz nieje iba strcit a vysemenit sa. Laska je najma dusevna zalezitost. Takze si priznaj, ze s Tebou nieco nieje v poriadku.

   • asi nie, kedze som videl buducnost a teba jako mi odpisujes. 🙂
    asi budem mutant, hned idem kontaktovat xaviera aby ma zobral na svoju skolu.

  • Knieza Myskin

   nasa prababka sa vydavala 16 rocna bolo to vtedy (Rakusko Uhorsko) bezne. A v juznych statoch bola na vydaj najnizsia hranica veku 12 rokov.
   Mohamedani vsak maju este nizsie kriteria ,….. (Prorok si zobral za zenu 6 rocnu Aisu a ked mala 9 rokov tak uz len tak ficali …..)

Pridaj komentár