Dzihad nie je menzes – moslim nikdy nevie kedy to na neho príde a prečo moslimovia nie sú šťastní.

Dzihad nie je menzes – moslim nikdy nevie kedy to na neho príde a prečo moslimovia nie sú šťastní.

Pred par dňami talianska polícia zadržala dvoch moslimov a obvinila ich z prípravy viacerých atentátov. 35-ročný Tunisan Lassaad Briki a 26 ročný Pakistanec Muhammad Wakas, jeden bol zamestnaný ako upratovač a druhý vozil pizzu. Ich plány útokov boli tak fantastické, že ich média nazvali idiotmi džihádu. Nezradikalizovali sa ani v mešite, nepomohli im v tom ani žiadni agenti islamského štátu, stačil im len Korán a internet. V Taliansku sa nachádza ešte 1,8 milióna takých čitateľov koránu. V Európe sú ich desiatky miliónov.

Bývalý moslim Lukáš Lhoťan mi povedal, že najhoršie je, keď moslim študuje Korán sám. On totiž pre tzv. radikalizáciu úplne postačí, je v ňom všetko. A prípad týchto dvoch to len dokazuje.

Vytvorili sme si spoločnosť, v ktorej môžme pustiť dieťa von a vieme, že ak by sa mu malo niečo zlé stať zo strany druhého človeka, tak musí naraziť na:

– človeka zlého, ale toho sa snažíme izolovať, resocializovať, keď už vieme, že je zlý;

– človeka chorého, ale toho sa snažíme tiež izolovať, liečiť, keď už vieme, že je chorý;

– človeka, ktorý pod vplyvom nejakej ideológie, môže nášmu dieťaťu ublížiť. Ale tie ideológie mame pomerne dobre zmapované, vieme o nich a povinnosťou bezpečnostných orgánov štátu je vplyv  každej nebezpečnej ideológie minimalizovať.

Teraz sme si pridali ďalšiu možnosť. Ideológiu, ktorá má byť všeobecne tolerovaná, ktorá napriek tomu, že poskytla toľko dôkazov o svojej násilnej povahe, má v médiách veľmi dobrú mienku – islam.

Moslimov je na svete cca 2 miliardy z čoho vraj len 10 či 20 % je tých tzv. zradikalizovaných (tých čo sa neboja realizovať odkaz ich proroka Mohameda, ktorý je vzorom pre všetkých moslimov).

Tak, že na svete sa pohybuje 200 – 400 miliónov potenciálnych vrahov, teroristov.

Na Slovensku je pár tisíc moslimov, požiadavky moslimskej spoločnosti vždy narastajú, dalo by sa povedať geometrickým radom s počtom moslimov.

Dnes islamizácia  spoločnosti nezačína vojenskom výbojom, ale je to obdoba Gramsciho „dlhého pochodu kultúrnymi inštitúciami“, ktorý sa aktuálne rozvinul do širokého šíku a valcuje média, úrady a školy a má za úlohu zabiť schopnosť kritického myslenia o islame. Vedci, ktorých si slovenský štát platí na to aby skúmali a predovšetkým upozorňovali na nebezpečenstvo plynúce z predmetu ich skúmania, píšu apologetické články a rozjímajú nad duchovou zložkou v islame. Ako keby nám štúdium spirituality nacizmu bolo na niečo dobré.

Službu konajúci moslim „v teréne“, Jozef Lenč, prekonáva sám seba, keď v TA3 klame o tom, že odstúpenie od islamu nie je trestané smrťou a že Ježiš je tiež jedným z prorokov islamu. Len sa ho skúste opýtať na to, čo z učenia oného Ježiša v islame ostalo? Asi len ta veta „Ježiš je jedným s prorokov islamu…

Moslimovia, to sú ľudia pre ktorých nadriadeným zákonom nad všetkými zákonmi je šaria. Sú to ľudia, ktorých  učenie neobsahuje „nekradni“ ani „nezabíjaj“. Moslimovia prenikajú do našej spoločnosti pravé tak ako Jozef Lenč – pokojne, nerušene a často sa tváriac ako obete prenasledovania. Lenže na mape sveta nenájdete štát kde by v pokoji vedľa moslimov žila nejaká iná náboženská skupina. Európske štáty, ktoré v ktorých žila početná moslimská menšina sa rozpadli (Cyprus a Juhoslávia). Tých 10 či 20 % moslimov, ktorí majú odvahu realizovať cestu proroka, sa tu skôr či neskôr objaví. Hneď ako tu bude dostatočné množstvo takých Jozefov Lenčov, aby sa mohli medzi nich skryť a oni im poskytovali to umiernené ideologické krytie.

Na ktorú stranu sa pridá Jozef Lenč, keď už moslimov bude tu dostatočne veľa aby mohli predkladať svoje požiadavky islamizujuce spoločnosť, tak ako to robia všade?

A možno sa už pridal na stranu budúcich víťazov. A našim ďeťom,  hlavne dievčatám, tu pripravuje islamsky „raj“?

Iným takým službu konajúcim moslimom v teréne je Mohamad Safwan Hasna. Tu už máme originálneho moslima a nie toho, ktorý nim chce byť za cenu opustenia civilizovaného sveta, ktorý ho vychoval. Mohamad Safwan Hasna poskytol rozhovor pre aktualne.atlas.sk kde seba a svoju moslimskú komunitu vykresľuje ako nešťastné obete slovenskej spoločnosti.

Hovorí na príklad, že na Slovensku moslimovia nemajú dôstojné podmienky na praktizovanie svojej viery. Ak to vyzerá tam, kde majú dôstojné podmienky, to ako sitaciu vo svojej krajine tykajúcu sa islamu komentuje rodená Britka:

„Vieš, my to vieme a bojíme sa. Ale u nás je neskutočná každodenná mediálna masáž, dnes a denne je v TV a v rádiu toľko brain storming informácií o Islame, aký je skvelý, že my už vlastne ani nevieme. Ale napríklad  to video, čo si mi poslala (pozn.: letisko Heathrow, vítajú niekoho svojho, všade je čierno a dunia výkriky Allahu Akbar a policajti len robia kordon, aby mohli prejsť) je príšerné a máme z toho strach. Ale nevieme, čo s tým, asi už je neskoro. Preto u nás ľudia radšej potichu frflú pri pive ale verejne hovoriť nemôžu. Je skvelé, že u vás ešte máte slobodu slova. Keby som ja dávala na fb to čo ty, tak moje deti by vyrastali bez mamy.“

M.S.Hasna ďalej hovorí, že situácia sa zhoršila po útoku na karikaturistov v Paríži (mala sa zlepšiť? ostať ne tej istej úrovni?) Hlavne sa čuduje, že v hlavnom meste nie sú ľudia viac otvorení. A ako otvorení sú ľudia v hlavných moslimských mestách? Môže sa tam slobodne večer pohybovať na príklad Slovenka v krátkej sukni a dekoltom kde je vidno krížik, bez toho aby sme si na druhy deň neprecitali vyhlásenie pána Mohamad Safwan Hasny, že za to čo sa jej prihodilo je sama vinná, lebo nerešpektovala miestne zvyky?

Pan M.S.H hovori tiež o diskusiach na internete, že protislamské dikusie viedli k útoku. O tom fragment mojej osobnej protiisilamskej diskusie s moslimom:

 „Moslim: Hejty oberko*ot vy**any, spinavy,nenavistny-bastard za**any-Islam je vraj zlo podla tvojej sprostej,nenavistnej hlavy?!!! TAk co zle je v Korane napisane-ty jebosprosty,vymlety?!!

Ja: Ty si toho dokazom

M: TY čurak po***any-tak si ta vychovali na ich obraz a hlavu ti uplne vymleli ty oberko**t nenavistny! Preco ovladas len anglicky jazyk?! Uvazoval si vobec nad tym?! Preco nevies,ako bezny Arab-aspon 4-5 jazykov?! Ale len anglicky?! Tak ja ti to poviem ko**t-preto ze si len po***any otrok amerikanizmu buzerant po***any!

Ja: vidis kolko je v tebe nenavisti ? ty nacista ?

M: Si vymlety, vypatlany, nenavistny krestansky pes potkan pohansky, neveriaci, nemajuci uctu k nikomu a nicomu! A Muhammada si do ssvojej spinavej,nenavistnej papule neber ty hnoj po***any, amoralny, ten clovek bol neskutocny po vsetkych strankach-ty oberko**t Islamofobny, xenofobny, antisemitsky_SKAP!Islam je najtolerantnejsie nabozenstvo na svete-zakazuje presviedcat na neho nasilim-netrep!

Ty si po**b svoju tiez nenavistnu mater, divu svinu, ty pohansky pes pedofil, nekrofil a alkoholik-notorik a zvrhly zhyralec-ty nenavistna svina!

Ja: ty si normalny ?

M: Ja normalny som a navyse mam IQ namerane az 146!!!Ty si zato nenavistny odpad,co o Islame a moslimoch ani piču nevie aki su to dobri a priatelski ludia!JA ovladam slovom i pismom 16 jazykov ty len posranu anglictinu, aj ja mam vysoku skolu a vlastnim 4 restauracie, ty hnojovica po***ana, nenavistny satan vaku**eny, Islamofobny!“

Diskusiu môj mustafa – lebo tak sa predstavil – ukončil slovami:

„A kedze je v tebe ta enormna nenavist zakorenena az do spiku kosti, pretoze si uplny debil a nenavistna svina ISlamofobna, antisemitska-tak ta radsej zablokujem,lebo mi nestojis za moj drahocenny cas-ty vyku**eny oberkokot nenavistny! Buzerant-SKAP!“

Tym by som chcel aj nadviazať na slova slova M.S.Hasny:“Väčšina moslimov na Slovensku sú vysokoškolsky vzdelaní ľudia či podnikatelia, ktorí bezproblémovo ovládajú jazyk a sú finančne pomerne dobre zabezpečení.“ – iste aj k nim patrí aj môj protivník z dialógu hore, 146 IQ, 16 jazykov slovom a písmom, majiteľ 4 reštaurácií…

Iným príkladom vzdelaného moslima, budúcej elity moslimského národa (predsa podľa Sajjida Qutba moslimovia sú národ) alebo moslimskej rasy, (predsa v kultúrovom kontexte moslim je rasa, ako hovoria moderní sociológovia – aspoň môžu islamorealistov okrem islomofóbie obviniť aj z rasizmu) – bol študent medicíny, ktorý v Česku napadol petičný stánok, čim porušil pravo občanov na zber podpisov. Budúci lekár.

Alebo si zoberme prípad lekárky (ktorý opisuje vo svojom blogu iný lekár), ktorá prišla operovať v zakrvavenej handre na hlave a bola urazená, že predstaviteľ inej nemuslimskej elity jej to nedovolil.

Keď už sme pri lekároch:

„Anestezioložka Ruth, moja kolegyňa, mi nedávno vysvetľovala, prečo jazdí do práce v čiapke.  Pred niekoľkými rokmi ešte jazdila na bicykli, ale ako v okolitých štvrtiach pribúdali moslimovia, necítila sa bezpečne a začala jazdiť autom. Potom sa začala báť aj v aute, pretože na ňu ako na nezahalenú ženu-vodičku vulgárne vykrikovali. Preto teraz  jazdí v aute a ešte v čiapke.“

Len týmto spôsobom si mohla zaručiť pokojný presun do práce zo strany moslimskej komunity, ktorá má „dôstojné“ podmienky na praktizovanie svojej viery.

Už od samotného vzniku je islam nastavený na konfrontáciu s okolitým svetom. Prvé problémy začal spôsobovať v multietnickej, multikultúrnej a mnohonáboženskej Mekke, kde všetci v pokoji spolunažívali  až do okamihu, kým neprišiel prorok Mohamed so svojim zjavením a občania Mekky neprijali jeho zjavenie tak, ako si to On želal. Prvú krv, ktorá bola preliata medzi moslimom a neveriacim, prelial moslim Sa’d, ktorý udrel pohana sánkou ťavy. Samozrejme len bránil svoju vieru.

A od vtedy sa začala hra, na obetného baránka a utláčanú menšinu. Menšinu ktorá pri prvej príležitosti ako to bude možné, zaútočí. Prikázal im to ich prorok „uderte keď vás bude 20 so 100“ možno tie čísla sú iné, ale každopádne – uderte.

Moslimovia si nevedia vytvoriť spoločnosť kde by boli šťastní, absencia prikázania „nezabíjaj“ zavádza do moslimskej spoločnosti mechanizmus vraždy ako spôsob komunikácie s okolím a medzi sebou. Potom utekajú a utekajú pred tým čo vytvorili. Raz je to príliš veľa islamu alebo príliš malo islamu, ale vždy všade tam kde utečú, donesú to, pred čím utekajú.

My pán Mohamad Safwan Hasna nepotrebujeme vaše priestory kde „Slovenská majorita by zároveň mala úžitok z centra, kde by mohla získavať informácie – napríklad pri písaní školských prác, výskumných projektov a podobne – a mohla by využívať verejne prístupnú knižnicu či študovňu s odbornou literatúrou o islame.“. Dnes si každý môže kúpiť korán, môže si ho prečítať na Internete. Dnes je dostupná v akomkoľvek jazyku akákoľvek kniha o islame. Je tu internet kde si môžeme počítať aj to, čo o islame hovoríte Vy, ale aj to čo o islame hovoria odpadlíci od islamu. Vy sa čudujete že po 11/9, po útoku na Charlie Hebdo sa vám ťažko žije. Ja sa vám čudujem, že ste po tých všetkých hrôzach, ktoré spôsobuje svetu islam, ešte stále moslimom.

Pred pár dňami som sedel v kaviarni. Vedľa sa nachádza arabská reštaurácia, pred reštauráciu si sadla skupina dvoch starších žien a jeden starší muž. A len si tak pokojne posedkávali. Po nejakom čase prešiel po ulici pán s dvomi psami. Prešiel vedľa stolíka kde sedela moslimská skupinka, asi tak 2 – 3 metre od nich po chodníku. Keď vážené staršie moslimské dámy zbadali pána so psom, ich tváre sa zmenili ako tváre čertov vo filme „Diablov advokát“. Skrivil ich odpor, hnus a nenávisť voči tým zvieratám.

A to je to páni moslimovia. To, čo vás robí šťastnými, nás robí nešťastnými.

Vy ste nešťastní len preto, že my si uchovávame niečo, čo nás robí šťastnými. Stačí len to, že nerešpektujeme nejakú vašu požiadavku, ktorú vy považujete za nutnú k životu, ale pre nás absurdnú. My zas v moslimskej spoločnosti budeme nešťastní už len preto, že nie sme vami.

A takúto zámenu vášho šťastia za naše nešťastie nemôžeme dovoliť už len preto, že rozhodujeme aj v mene našich detí. A ako ukazujú dejiny, islamizácia spoločnosti je prakticky nezvratný dej. Alebo inak – treba potom vynaložiť krvavé úsilie na to, aby sme zase mohli byť šťastní. A to predsa nemôžeme chcieť od našich detí.

Mariusz Malinowski

 

8 komentárov

 • Pingback: “Extrémisti” – rozum moslimovia v nemeckej armáde. – MEDZIČAS

 • Dôsledne a poctivo praktizujúcu moslim skončí zákonite ako džihádista či odrezávač hláv vyplýva to zo samotnej podstaty tej chorej a zhubnej ideologie,tak isto ako napr. dôsledne a poctivo praktizujúci budhista či hinduista skončí v ašráme alebo chráme.

 • Pingback: Český lekár v Anglicku a jeho skúsenosti s islamom – MEDZIČAS

 • Pingback: Kto nám chce zobrať pravo na strach. | MEDZIČAS

 • Pingback: ?Zabíjajte ich, kdekoľvek ich nájdete? -korán 9:5 | MEDZIČAS

 • Nemam deti a ani ich nechcem. Priviest ich na tento svet? Sme moslimom vystaveni napospas. Unia sa nas nezastane, prave naopak. Zapredanci su to! Neviem, ako Vy, ale ja zvazujem kupu strelnej zbrane. Coskoro to aj tak bude nevyhnutne.

 • Nieco ( aj ) pre autora, trosku z ineho sudka a predsa podobne, nez pise on.

  Na ceskych blogoch som nedavno zaregistroval meno Hatem Berrezouga. Je to moslim, Tunisan, zijuci od 1998 v Cechach. Napisal perfektny blog „Tahle země není pro muslimy“, http://berrezouga.blog.idnes.cz/c/467595/tahle-zeme-neni-pro-muslimy-cast-i.html ktory by si urcite nasiel svojich citatelov aj na tychto strankach. Neobhajuje islam, ani ho neohovara – len otvorene pomenovava veci, ktore sice moslimovia tusia, ale nemaju odvahu si priznat. Snad len par ukazok ( snad tym neporusim nejaky copyright ):

  „… Otázku, kterou jsem si pokládal od svého dětství až dodnes, proč neexistují muslimové, kteří kritizují muslimy? A když už se takový muslim objeví, proč ho hned obviňují buď z odpadlictví, kolaborace nebo z velezrady? Co se budu snažit vysvětlit, proč my, jako muslimové, nejsme schopní vidět věci jinak.

  Začíná to od narození. Pamatuji si, že když jsme byli ve škole, a to je Tunisko, které pokládám za otevřenější zemi, než ty ortodoxní, učili nás, že jedině my máme pravdu. Sice Korán poukazuje na Starý a Nový zákon, ale žádného muslima nenapadne číst ani Starý ani Nový zákon a budete se divit, že ani Korán většina z nich nečte. Prostě věří, že mají pravdu. Otázka hledání pravdy v islámské společnosti skončila, než vůbec začala. Prostě narodíš se a máš pravdu. Horší je, že v islámské společnosti studium jakýchkoliv jiných spisů, ať jsou křesťanské, židovské či staré arabské filozofické traktáty, jsou potlačovány natolik, že skoro neexistuje možnost ani srovnávat ani zpochybňovat cokoliv…“

  „… Vzpomínám si, že když jsem měl nedávno diskuzi s jedním palestinským kamarádem, se kterým jsem studoval v Poděbradech, mluvili jsme o možnosti reformovat muslimy v ČR … Zeptal jsem se ho upřímně, … co o nich Izraelci tvrdí a on to považuje za pravdivé. On se smál a řekl mi, „Víš, co Židé říkají o Arabech a je to bohužel pravda? Že Arabové nečtou, a když čtou, tak to blbě chápou.“ Dlouho jsme se tomu smáli a upřímně dlouho jsem neslyšel tak trefný vtip…“

  Len je problemom zistit, ci je pan Berrezouga so svojimi „odpadlickymi nazormi“ na islam v ich komunite v mensine, alebo je len jednym z mala, ktori maju odvahu prehovorit. On sam bol vychovavany ako moslim a islamu sa vzdat nemieni – avsak veri tomu, ze islam moze byt zreformovany zvnutra. Lenze pokial tu reformaciu neurobia ludia ako on, urobia to ludia s ovela radikalnejsim videnim sveta. Mimochodom, som si isty, ze nad individuom pouzivajucim meno Mustafa by si len odplul, pretoze po stranke teologickej ma ( aspon podla dalsich blogov ) pan Berrezouga nastudovane aj take moslimske spisy, o ktorych isty Mustafa zrejme ani nepocul…

 • Paradny clanok, zdielam dalej, pls čo najviac takýchto informácii

Pridaj komentár