Európa povstáva

Z popola sociálnymi dávkami a propagandou ubitých ľudí začínajú dvíhať hlavy potomkovia Karola Martela, Richarda „Levie srdce“, či Jana Sobieskeho.

Stále viac sa ukazuje, že islam v dnešnej podobe je stále ten istý, predpismi zakonzervovaný do doby svojho vzniku, ako bojová a nenávistná ideológia, s ktorou sa potýkali, bojovali a umierali pri obrane vlasti naši predkovia.

Známe slová Erdogana, súčasného tureckého prezidenta, človeka populárnejšieho medzi nemeckými moslimami, než je medzi svojimi utláčanými ľuďmi. Tu je jeho poetické vyjadrenie, za ktoré ho v minulosti sekulárny turecký štát poslal do väzenia pred tým, než sa stal islamistickým peklom minaretov, Erdoganových palácov a rozpadajúcich sa nákupných centier.

Mešity sú naše kasárne, kupoly naše prilby, minarety naše bajonety a veriaci naši vojaci.

Títo ľudia, ktorí k nám v státisícoch a do budúcna v miliónoch prichádzajú, nie sú utečenci. Je to armáda

Európania to začínajú chápať. Tak ako poľskí fanúšikovia, ktorí premenili zápas na masívny antiislamský protest

Hitlerov duch sa prebúdza

Odpor Európanov proti invázii však vyvoláva nervozitu u súčasných držiteľov moci a ich podporovateľov, ktorí proces spustili a podporujú ho za peniaze všetkých daňových poplatníkov. Sú v hlbokej defenzíve a ich počet je malý. Vynahradzujú si to totalitnými metódami, snahou o obmedzovanie slobôd, extrémnou agresivitou, zbabelými prepadmi zo zálohy (fyzicky aj v prenesenom zmyslej, koncentráciou na protesty. Je to rovnaká situácia ako v počiatkoch nemeckého nacizmu

Prečítajte si skrátený popis českého účastníka demonštrácie pri príležitosti 1.výročia hnutia PEGIDA v Drážďanoch.

„… Cesta do Drážďan bola super a odsýpala v naozaj príjemnej konverzácii. Keď sme došli do Drážďan. boli sme nadšení tou masou ľudí ktorá už bola na námestí, ale to najúžasnejšie ešte len prišlo, keď sme zdvihli české zástavy a zástavu Bloku (pozn – myslí sa hnutie Blok proti islamu) tak nás vítal ohromný aplauz, ako na futbalovom štadióne… bolo to proste dokonalé. Desiatky Nemcov nás zdravili ahoj, alebo nejakou lámanou češtinou (ale veľmi pekne). Urobili nám uličku až k pódiu a tam sme sa stretli so zvyškom našej výpravy. Všetci na tej akcii boli srdeční, milí a usmievaví.

…Po prejavoch akcia v skvelej atmosfére oficiálne skončila.

…Keď som si myslel, že náš program končí, tak som bol na omyle. O ďalšie „spestrenie“ sa nám postarali miestni „slniečkoví“ zasranci. Inak to naozaj nazvať neviem. Ich agresivita a neuveriteľné zloba ma úplne šokovala. Rovnako tak aj outfit, ktorý mali na svojej akcii, Zatiaľ čo Pegiďáci prišli v civile, tak slniečkári prišli rovno v bojovom – kapucňa, šály a šatky cez tvár, slnečné okuliare (v tme!), šiltovky a iné, aby zamaskovali svoju totožnosť.

Už počas akcie sa pokúsili doslova prebiť na námestie k PEGIDE, ale vďaka polícii neuspeli. Po demonštrácii však zneužili to, že sa ľudia rozchádzali k svojim domovom a začali ich napádať počas odchodu. Útoky to boli nanajvýš zbabelé a zákerné, vo vyššom počte a zo zálohy. Korunu potom svojej zasranosti a úbohosti nasadili, keď zaútočili aj na našu skupinku z mosta, najprv pľuvancami, potom kasrami so slzným plynom, fľašami od piva a nakoniec dlažobnými kockami. Marek Černoch to odniesol našťastie len modrinami, teda dúfam.“

Akcia sa konala na námestí a kapacitou okolo 40 tisíc ľudí. Námestie bolo plné a naše médiá „odhadli“ počet účastníkov na 15-20 tisíc.

Šokujúce v správach bolo to, že fašizoidných brutálnych a agresívnych útočníkov na PEGIDA označili za samotných účastníkov pokojnej demonštrácie.. Niet sa čo diviť. Oficiálne médiá pracujú pre inváziu

Nakoniec, stačí si otvoriť ľubovoľnú mainstreamovú tlač, ktorá o hnutí PEGIDA piše nie ako o obhajcoch demokracie a západnej slobody, ktorú invázna moslimská armáda ohrozuje. Píšu o nich, že chcú slobodu potlačiť. V predstavách šialených demagógov je zrejme sloboda utláčania majority a sloboda likvidácie výdobytkov západnej demokracie tou pravou slobodou…

Nie je im to nič platné. Spontánny Fénix odporu sa už zrodil a skôr, či neskôr dôjde ku konfrontácii. Zatiaľ sa napr. v Nemecku či Švédsku prejavuje aktívny odpor len zapaľovaním ubytovní pre azylantov, ale Európa si dobrovoľne naplnila sud s pušným prachom a pohodlne si naň sadla.

Knôt vedúci k sudu už horí.

3 komentáre

Pridaj komentár