Európska Únia naštartovala prechod do novej éry

Stretnutie Angely Merkel a „Únie ochotných“ (prijímať „utečencov“), ktorá sa rozhodla diktovať a jednať v mene Únie bez ohľadu na realitu a odpor mnohých krajín znamená jednoducho priznanie, že model Európskej Únie v dnešnej podobe je nefunkčný. Sociálno-inžinierske vízie elity z Bruselu pod náporom migrantov praskli ako mydlové bubliny. Angela Merkel a jej podobní chcú zobrať peniaze určených pre obyvateľov Únie a dať ich Turkom, t.j. krajine, ktorá zahájila migračnú krízu. Naviac príjmom miliónov zásadne neintegrovateľných  ľudí úplne destabilizujú celú Európu, ohrozia jej kultúrnu, sociálnu, bezpečnostnú a zdravotnú úroveň.

Turci podporujú džihádistov, ktorí destabilizujú región a tichou spoluúčasťou privádzajú do Európy státisíce utečencov. Naviac, podobne ako Ukrajinci, budú za to odmenení bezvízovým režimom a bonusom troch miliárd eur. Naposledy dokonca priviedli svet na okraj tretej svetovej vojny a je možné, že podriadením sa nárokov Turecku Únia slúži v prvom rade tým, ktorým toto napätie a možná vojna vyhovuje. Európska Únia ústami Angely Merkel a podporou Turecka vyslovila súhlas s džihádom, fundamentalistickým, šariátnym islamom ako jedinou ideológiou vhodnou pre budúcnosť Európy a podporila terorizmus vo svete.

Čo k tomu dodať? Prakticky už bolo povedané všetko. Európska Únia a jej predstavitelia zradili Európu, odkaz predkov a korene celej našej kultúry, otvorili dokorán brány invázii, pripravujú zákony na odzbrojenie ľudí, kontrolu Internetu a obmedzenie slobôd. Európska Únia sa bude ďalej podriaďovať vôli vodcov, korporácií a elít, ďalej sa bude  fašizovať, až kým úplne nezmizne akýkoľvek odpor.

Pre každého súčasného člena Únie sú už len dve možnosti. Buď si zachovať slobodu a čím skôr vystúpiť z tohto spolku zradcov, alebo poslušne nakráčať na bitúnok západnej kultúry a podriadiť sa vôli elít, ktoré  naplánovali zničenie sveta, ako ho poznáme.

Môj názor je známy: „Fuck the EU, Fuck NATO!“ Včera už bolo neskoro…

Vladimír Putin pred rokom predpovedal, že globálnemu konfliktu sa nedá vyhnúť, ak sa nevytvorí systém kolektívnej bezpečnosti. Po roku je viac ako jasné, že došlo k presnému opaku, namiesto spoločného úsilia spojiť sa k potlačeniu konfliktov, Západ sa spolu s teroristami spojil, aby zničili Rusko a jeho spojencov. Myslím, že pre majetnejších je najvyšší čas na odchod do bezpečnejších krajín – obecne sa doporučuje Južná Amerika

P.S. odkaz pre sledujúceho súdruha kapitána, vojnu si strčte za klobúk, bojovať nepôjdem, radšej pôjdem sedieť. Ak vytvoríte trestné prápory, ako to bolo za čias druhej svetovej vojny, budem proti tým, ktorí túto hrôzu naplánovali.

8 komentárov

 • Knieza Myskin

  dokonca ani s civilizovanymi migrantami to nie je jednoduche
  mam podobnu osobnu skusenost ako v clanku
  ——————————————————————————
  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/12/18/o-migrantech-jinak-na-zaklade-vlastnich-zkusenosti-z-ameriky/

  Tím chci říct, že si nějak nedokážu představit kdo a jak se všem těm utečencům bude adekvátně v EU či u nás věnovat a zvláště těm jež mají zcela odlišné návyky. Tohle všechno obnáší mnohem víc než obrovské sumy peněz.

  Příklad rodiny z Kyjeva. Zaměstnáni v SC USA. Muž, bývalý komunistický náměstek (!) strojírenského podniku, žena učitelka. Podle mne jinak fajn lidi. Jak jim, ale vysvětlit, že není možné okrádat hosty na pokojích, brát jim peníze i drobné a cokoliv ze svršků, kapes, zavazadel, vyjídat ledničku, dojídat zbytky jídel ze stolu, ale i odpadkového koše. Když se na to přišlo odvolávali se na těžký život a různé diskriminace…(přitom angličtina velmi bídná) a to se bavíme o lidech z relativně vyspělé země z Ukrajiny…

  Námitka zmíněného pana náměstka, že tomu jídlu nic nebylo (jídlo v koši), to víno už dlouho nikdo nechtěl apod. neberu. Jiní hosté hotelu totiž nějak nepochopili, že personál tlačí do hlavy jídlo z koše, když týdenní stravenka v tom hotelu stojí 18.00 $ a plat na hodinu u nejnižšího zařazení je 8,50$. (pět let zpátky) funguje i směrný růst mimo jiné. Opravdu málokdo si dovede představit co obnáší starost o přidělené rodiny, imigranty atd.. Naučit je vlastně znova žít, fungovat jinak než jsou zvyklí je velmi těžké !

  Co třeba s velkou rodinou, devět dvanáct lidí, kdy není možné zaměstnat rodiče ? Stokrát vás mohou na kolenou prosit dědečkové a babičky z Gruzie, Armenie, Mongolska, že to zvládnou, když propadli u zkoušky, pracovními testy. Na tu práci nemají, znají maximálně bez výsměchu jen stan a ovce. Sám jsem si to ověřil, dal jim možnost několikrát ! Ničemu a nikomu nerozumí. Máte to srdce je vyhodit ? Musíte je vyhodit…jinak to nejde, šéf je nekompromisní. Není to jen o těch starých. Mladé zaškolujete týdny (jsou částečně placeni- jak u které firmy) a rovněž nechápou, těžko se učí, neznají řeč, nic. Navíc což je bohužel pravidlem kradou co můžou. Kde co a všude. Z domova si přináší zvyky, které nelze tolerovat. Devastují byty, neposílají děti do škol, na kurzy, jsou plni nemocí a nechtějí se léčit. Chápu, že ti co práci nakonec přece jen získají se snaží všemožně ušetřit, protože se musí ještě postarat o své rodiče, jež jsou nezaměstnatelní z různých důvodů a musí zabezpečit své příbuzné doma v zemi původu, jež se skládali na jejich cestu…a to nejsou ani náhodou teroristé !

 • Staré európske národy práve páchajú kolektívnu samovraždu. Sme svedkami dobrovoľnej kapitulácie celej civilizácie.

  Takto začína článok, ktorý vyšiel v dánskom denníku Jyllandsposten 22. augusta 2015 a ktorého autorom je emeritný profesor histórie Bent Jensen. Pôvodný článok v dánčine je tu. Prinášam vám ho v slovenskom preklade:
  http://lubomirakuzmova.blog.sme.sk/c/387382/novodobe-stahovanie-narodov-b-jensen.html?ref=viacbloger

  Súčasné sťahovanie národov je výsledkom troch základných faktorov:
  1) Populačná explózia, v dejinách ľudstva doteraz nevídaná, v oblastiach blízko Európy – oblastiach s rozpadnutými alebo rozpadajúcimi sa štátmi a zároveň ideologickými/náboženskými konfliktmi a občianskymi vojnami.
  2) Dobrá doprava do Európy a komerčne organizované odosielanie migrantov z krajín pôvodu.
  3) Európa bez hraníc a schopnosti brániť sa, ktorá sa tvári ako dobre obložený samoobslužný pult, z ktorého si môže každý, kto príde, vziať práva, aké chce.

  Sme svedkami niečoho v histórii nevídaného: dobrovoľnej kapitulácie jednej civilizácie.

 • Knieza Myskin

  za netolerantnost niektorych europanov mozu ako vzdy ZIDIA, uz v SZ boli netolerantni a xenofobni
  ————————————————————————————————————————
  Dnes samozřejmě víme, že Makabejci byli nacionalisté, anti-multikulturalisté, šovinisté, xenofobové a specificky grekofobové a okupantofobové, a nějaký tehdejší antixenofobní novinář jim určitě nadával do fašounů a hnědého slizu, vedle něhož normální člověk nemůže žít. Tím normálním člověkem byl tehdy v Judeji – okolo roku 170 před naším letopočtem – kulturně a jazykově pořečtěný Žid, který se sice nepřestal pokládat za Žida, ale spíš už se cítil být Řekem židovského vyznání, z něhož si však začínal vybírat, co mu s tím řectvím ladilo, a odkládat, co se mu jevilo předpotopní, nepokrokové, nerelevantní nebo zbytečná buzerace.

  Jak už to s okupacemi a okupanty bývá, zpočátku se s nimi domorodci sžívají tak, že jejich zvyky a tradice tolerují v zájmu klidného multikulturalismu a politické korektnosti, ale jak si na ně postupně zvykají a přizpůsobují se jim, okupace se mění z multikulturní na monokulturní, s tím rozdílem, že tou monokulturou přestává být ona tradiční domorodá a stává se jí ta pokroková okupantská.
  S jejím nastolováním vesele kolaboruje část národní elity, která pod rouškou tolerance a lásky k bližnímu – neboť bližním přece není jen domorodý Žid, ale i okupující Řek – začne perzekvovat tu druhou, netolerantní část elity, které spílá do xenofobů, zatímco ona ji zpětně častuje přízvisky jako „uctívači sluníčka“ a „Jeruzalémská kavárna“.

  A tak jednoho dne roku 167 př.n.l. notorický xenofob Matyáš z rodu Hašmonejců, sám též kněz, ale Jeruzalémskou kavárnou za svou xenofobii z chrámové instituce vypuzený, zabije kolaborantského papaláše přikazujícího mu sloužit pohanskou bohoslužbu. Prchá se svými pěti syny do hor a vzkazuje do Jeruzaléma, že okupanty rozmlátí na cimprcampr, což v tehdejším jeruzalémském dialektu znamená něco jako masokostní moučka. (zeby Konvicka bol aktivny uz vtedy?) Od jeruzalémských příznivců si za to vyslouží přezdívku Makabi, což znamená kladivo. Jeruzalémská kavárna na něho a jeho syny vydá trestní stíhání za podněcování nenávisti k etnické skupině. Ale xenofobní lid se k Makabejcům přidává s heslem „Je suis kladivo“

  Tak nám Makabejci zachránili desatero, lásku k bližnímu, neprznění dětí a pokrevních příbuzných, nekonání zla dobrým lidem, soucit a svědomí, šábesový odpočinek, smysl pro svobodu spojenou s odpovědností a spoustu podobných vynálezů, které vůbec nejsou tak samozřejmé, jak nám dnes připadají a které by taky mohly neexistovat, nebýt makabejských xenofobů.
  Za ty my tento týden s díky zažeháme svíčky na osmiramenném svícnu, bez něhož by nebyl ani ten vánoční stromek na náměstí – který ostatně už ze západoevropských náměstí mizí.

  Benjamin Kuras

  http://neviditelnypes.lidovky.cz/big-ben-chanuka-svatek-xenofobie-daa-/p_kultura.aspx?c=A151207_224126_p_kultura_wag

 • http://vilembarak.blog.idnes.cz/c/484887/rekviem-za-zapadni-civilizaci.html?ref=viacbloger

  Výměnou za zadržování migrantů slíbila Evropská unie Turecku 3 miliardu eur, zrychlení přístupových jednání a odstranění vízové povinnosti. Dopadne to tak, že si Turci vezmou peníze a uprchlíci budou přicházet dál.(Jak je taková dohoda kontrolovatelná a vymahatelná? Je vůbec dohoda s nevěřícími závazná?).

  Místo aby Unie vlastními silami střežila vnější hranice, chystá se „outsourcovat“ svoji bezpečnost. Římská říše v době úpadku také platila cizincům za zadržování jiných cizinců a císaři se při výplatách tributu tvářili, že jde o milostivé dary. Požadavky se ale stupňovaly a nakonec si barbaři došli pro tribut sami a Řím vyplenili.

  Divím se, že Turci a africké státy nechtějí po Unii platby ve zlatě. K čemu jim jsou virtuální jedničky a nuly, podstata dnešních peněz, kterých si Evropská centrální banka připíše do své bilance každý měsíc 60 miliard.

 • degenerat Merkel nie je hlasom EU.

  pridavam sa a tiez Fuckujem degeneratov z EU a USA !

 • Čo je toto za blbosť….takže dáme Turkom peniaze, (aby sme im nahradili straty na obchodoch s IS) a potom si slobodne pustíme všetkých islamistov legálne cez Turecko vďaka bezvízovému režimu…takže blbci z EU vyriešili ilegálnu migráciu tým, že z nej spravili cestovný ruch!

Pridaj komentár