Európska Únia sa rozhodla zrušiť všetky obmedzenia pre imigráciu!

Tak ako prezident Franklin Delano Roosevelt vytvoril New Deal – dohodu s Američanmi na prekonanie Veľkej hospodárske krízy, Európska Únia prijala akčný plán Európsky New Deal ako zmluvu s celou planétou na definitívne rozšírenie mieru po celom svete.

Nová várka Európskych imigrantov po skončení obmedzení

Nová várka európskych imigrantov po skončení obmedzení

Pred pár rokmi Európska únia dostala ocenenie Nobelovej ceny mieru a dnes zasadla Európska komisia, aby sa rozhodla ako na tento úspech nadviazať. Ako pokračovať aby Únia bola naďalej vzorným majákom mieru a slobody pre všetky krajiny sveta.

Podľa tajných a neverejných prieskumov, ktoré sa redakcii dostali do rúk, je pre národy sveta najviac frustrujúcim faktom, že Európska Únie má rasistické a xenofóbne kritéria na základe ktorých rozhoduje o povolení imigrácie len pre minimálny počet žiadateľov o usídlenia sa v Únii. Okrem toho diskriminuje prisťahovalcov aj požiadavkami na znalosť reči, pracovné návyky a dokonca, čo je úplne škandalózne, v niektorých prípadoch vraj krajiny Únie požadujú integráciu na lokálnej úrovni, akceptáciu lokálnych zvyklostí (hlavne náboženských). A čo už je skutočne činnosť ďaleko za hranicou akceptácie Európskou komisiou, podaktoré štáty nedovoľujú zavádzať charakteristické kultúrne a náboženské črty imigrantov do spoločnosti a právneho systému domácich krajín!!!

Európska komisia preto rozhodla, že s platnosťou od 1.1.2016 prestávajú platiť akékoľvek obmedzenia na prisťahovanie sa do Únie. Miestne úrady v krajinách, ktoré si prisťahovalci pri vstupnom pohovore vyberú, pomôžu novým obyvateľom Únie so všetkým čo potrebujú, alebo by mohli potrebovať. Tzn. dostanú pas Únie, občianstvo, pridelenú sociálnu identifikáciu v krajine kde sa usídlia apod. V žiadnom prípade ich nebudú obmedzovať v slobode pohybu a už vôbec nie v slobode poberať sociálne dávky. Tieto budú vymerané podľa spravodlivého princípu – vždy podľa krajiny kde sú v Európskej únii najvyššie, aby pri prípadnom voľnom pohybe nedochádzalo k diskriminácii prisťahovalcov, ktorí sa rozhodnú usídliť sa v jednej z drahších krajín Európy. Miestne orgány a jurisdikcia nesmú diskriminovať imigrantov a musia akceptovať ich multikultúrne zvláštnosti a odlišnosti a v prípade potreby zmeniť dovtedajšie pravidlá. Len vtedy zabezpečíme spokojnosť našich nových spoluobčanov a ten pravý sociálny zmier.

Test príjmu nových imigrantov Únia previedla pred pár dňami v Macedónsku, kde so vzorkou dobrovoľníkov vyskúšali kapacitu a priepustnosť balkánskych železníc

Imigranti v Macedónsku

Imigranti v Macedónsku

Rovnako v Macedónsku si Únia vyskúšala útok na neposlušné krajiny, brániace sa zavádzaniu stále hlbších mierových opatrení s využitím imigrantov prevádzajúcimi tzv. humanitárne bojové útoky na hraničné zátarasy. Dokonca padli hlasy, že ak ide o otázky mieru, nemali by sme sa obmedzovať ani na oblasť Únie a použiť imigračné jednotky humanitárnej genocídy aj v regiónoch nadmieru trpiacich nedostatkom európskych hodnôt, ako je napr. Donbas na Ukrajine.

Mimochodom skúška v Macedónsku dopadla výborne. Jednotky organizované na území Grécka, t.j. členského štátu Únie, úspešne porazili morálne slabé hraničné sily Macedónska a nastolili svoju suverenitu na jeho území. Druhýkrát si tí žobráci v Macedónsku rozmyslia „nasrať“ mocnú Úniu! Len zdvihnú hlas a dostanú ďalšiu humanitárnu várku. Podobne aj ďalšie krajiny, ktoré by sa nebodaj vzpierali demokratickým a vskutku ľudským rozhodnutiam Bruselu – však Fico, alebo Orbán?

Na základe námietky Maroša Šefčoviča člena komisie z nejakého Slovenska, kde na to Únia zoberie prostriedky, komisia prijala akčný plán kvantitatívneho uvoľňovania, kde v spolupráci s Európskou Centrálnou Bankou dostane Únia masívnu injekciu na začiatok pre rok 2016 vo výške jeden bilión EUR na sponzorovanie európskeho „New Deal“, pričom v priebehu ďalších rokov bude tlačiť bankovky ešte rýchlejším tempom, kde hornú hranicu nie je potrebné v zmysle tohto veľkého cieľa vôbec stanovovať. Novozaložená Banková únia bude pevným garantom, že prípadné úradnícke  nezvládnutie tohto vpravde hysterického, pardon, historického pohybu nezanechá vážnejšie následky na ekonomike európskych krajín.

Oprávnená námietka Federici Mogherini, komisárky pre zahraničnú politiku, že Únia diskriminuje ľudí na zemeguli bývajúcich tak ďaleko, že sa nedostanú do Európy za vlastné financie, bola vyhodnotená ako nesmierne závažná. Preto Únia s okamžitou platnosťou začína vytvárať sieť kontaktných centier po celej planéte aby jednak informovala miestnych obyvateľov o novej politike Únie a tiež aby každému záujemcovi preplatila všetky náklady na cestu do Únie.

Európska Únia dúfa, že tieto opatrenia umožnia udržať Úniu na ceste najspravodlivejšieho zoskupenia štátov na zemeguli s cieľom získať budúci rok putovný pohár Nobelovej ceny mieru.


 

P.S. Článok je irónia

13 komentárov

 • fujky ! až som sa spotil……ešte že bola na záver tá poznámka…..WARNING FICTION !

 • ******* tých *****, ktorí to schválili, lebo týmto podporili anarchiu a bordel, ktorý nám sem donesú. Znemožnili slušných ľudí a ukázali nám ako im na nás záleží. A to len ,aby sa USA dostali zo sračiek, ktoré si sami nahnobili a teraz im to má EU zaplatiť a vyčistiť.
  Na druhej strane si to zaslúžia európania nezodpovedným prístupom pri voľbách do EU parlamentu.

 • Takže když to sečteme, máme tu něco, co nepotřebujeme a nechceme (regulaci bank), co poškodí jednotlivce (na vyšších poplatcích a úrocích), zpomalí hospodářský růst (skrze dražší úvěry) a učiní banky rizikovější (skrze vyšší zadlužení), ale je nám to vnuceno ve jménu integrace, kterou si kdosi hloupě vyložil (jako regulaci a kult uniformity).

  Sotva lze něco namítnout proti skutečné integraci, proti původním ideálům volného pohybu osob, kapitálu i zboží. Jenomže když se dnes podíváte na stávající EU, skutek utek. Díky přílivu migrantů názorně vidíme, že schengenský prostor v podstatě nefunguje, takže jsme donuceni stavět ostnaté dráty (já se Maďarsku vůbec nedivím). Cestovat z Francie do Británie je dnes za trest. To má být volný pohyb osob s trvalým pobytem v EU? Zákaz převodu peněz z Řecka do zahraničí má být snad volným pohybem kapitálu? A zkuste jako firma třeba prodat knížku ze Zlína do Trenčína. Ten počet daňových přiznání a složitých registrací, které musíte vyplnit kvůli jedné stokoruně! Výsledkem je, že obchod raději necháte plavat. A to má být volný pohyb zboží? Zato po celé EU možná bude kvůli integraci platit taková – s prominutím – idiocie jako zákaz panoramatických fotek. Nerozumím tomu, že lidé stále nechtějí vidět, že o tomhle přeci integrace není. Integrace nám měla dát víc svobod, ale v realitě nám svobody pořád víc bere.

  http://sichtarova.blog.idnes.cz/c/471898/integraci-k-rozkladu.html?ref=viacbloger

 • ja už som sa zľakla keď som to čítala,až ma pot zalial,aj keď príliš ďaleko od pravdy ten článok nie je !

 • Pan Polacek, pekny pokus, ale v dnesnej pohnutej dobe dost neeticka cynika.

 • To je ako nejaka sranda ? alebo akože toto je normálne že úplne naozaj ?? …v tom prípade chcem požiadať EU o zaplatenie a uhradenie všetkých nákladov na to aby som sa mohol odsťahovať s EU do Ruska.

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Európska Únia sa rozhodla zrušiť všetky obmedzenia pre imigráciu!

 • Len aby ťa nezobrali za slovo .

Pridaj komentár