„Extrémisti“ – rozumej moslimovia v nemeckej armáde.

Nemecka vojenská rozviedka vedie vyšetrovanie vo veci 64 zamestnancov ozbrojených služieb, podozrivých z  „moslimského extrémizmu“.

Ministerstvo Obrany zahájilo rozsiahle vyšetrovanie z dôvodu podozrenia, že „džihádisti“ mohli preniknúť do radov armády, ktorá zamestnáva približne 250 tisíc ľudí vrátane civilného personálu. Pracovníci kontrarozviedky rutinne vykonávajú prehliadky podozrivých úkrytov po sérii brutálnych útokov v štýle ISIS.

Všetci potenciálni členovia nemeckých ozbrojených síl budú pred prijatím preverení vojenskou rozviedkou za účelom zistenia, či nemajú kontakty na ?moslimských extrémistov?. Agenti kontrarozviedky zastavajú názor, že medzi rokmi 2007 až 2016 tridsať ?moslimských extrémistov? ušlo do Sýrie a Iraku po tom, ako skončili službu v nemeckej armáde.

Devätnásť osôb bolo už prepustených z armády za spojenie s extrémistami.

Používanie termínov „moslimskí extrémisti“, „džihádisti“, „moslimský extrémizmus“ nám má navodiť dojem, že existuje nadej, že po zvládnutí tzv. „moslimského extrémizmu“ budeme schopní vytvoriť spoločenský model pokojného spolunažívania s Moslimami. Omyl.

Tzv. moslimský extrémista  nie je nikto iný ako zrelý moslim, ktorý dôkaze naplniť v živote to, čo Korán – slovo proroka  – od  neho vyžaduje. Moslim nezrelý, zbabelý, je ten tzv. mierumilovný umiernený, ten si nezaslúži žiadnu úctu, lebo klame seba a nás.

V dejinách nenájdete ani jeden model dlhodobého dobrovoľného mierového spolunažívania zo strany moslimov a tých ostatných – kufirov. Krajiny, ktorých súčasťou boli početné moslimské menšiny sa rozpadli – Cyprus, Juhoslavia, Srbsko.

Mariusz Malinowski

Zroj: https://euroislam.pl/trwa-sledztwo-w-sprawie-ekstremistow-w-niemieckiej-armii/

Čitaj tiež: http://medzicas.sk/dzihad-nie-je-menzes-moslim-nikdy-nevie-kedy-to-na-neho-pride-a-preco-moslimovia-nie-su-stastni/

 

9 komentárov

 • …hoši, co to tu píšete, já nejsem křtěný, do velkých kostelů jsem se nechodil modlit nýbrž poslouchat hudbu kostelních varhan při různých svatbách a podobně, ze svých hříchů jsem se zpovídal sám před sebou a před svým svědomím, co se života týče jsou pro mne všichni lidé to, co jsem já sám, vím že v bibli existuje „desatero přikázání“ a to je potřeba brát si k srdci pokud chci ŽÍT, a to já opravdu chci.

 • DAKUJEME Mariusz ! Dobra praca ….!

 • Takže „19 osôb bolo prepustených z armády za kontakty na isis“? Prepustených z armády? Mali byť minimálne vyhostení z krajiny, alebo zavretí v base!!!
  A asi sa už opakujem, ale: „Každý moslim je potenciálny terorista!“

 • Mariusz, radi vám prepáčime chybičky v texte – veď naozaj je podstatný obsah, keď je ten kvalitný, nejaké drobnosti nehrajú rolu, ale aspoň ten nadpis by mohol byť v poriadku … v tomto prípade ROZUMEJ namiesto „rozum“.

 • Tak jako nieje jeden vyklad bible, nieje ani jeden vyklad koranu.

  ale je povzbudive ze nemci pustaju na slobodu vsetkych co u napojeny na islamsky extremizmus, alah vie co by urobili keby boli zavrety v kasarnach.

  • Mariusz Malinowski

   bud konkternejsi daj priklad nejedneho vykladu biblie, ktory by sa zasadne lisil od seba, a to tak ze v jednom by bolo nakazane zabijat a v druhom nie, a na zakalde coho bo bol ten nakaz_. A nie je pravda, ze je nekolko vykladov koranu, koran je jeden, je nekolko sariackich skol, ale koran a zivot amhometa bol len jeden, jeho ciny boli jedinecne a tie nepodlehaju vykladovi v tak zasadnej veci ci zabijat alebo nie. Okrem toho sme si vytvorili civilizaciu kde ideme na istotu a nie na to, ze budeme dufat kto ako koran si vyklada.

   • Jehovisti a Katolici, Jehoviti nezoberu do ruky zbran, katolici posvecuju zbrane a vojakov.

    ludia su stále rovnaky, je jedno akej kultury, stale hladaju v tych druhých dobro. a kazda spolocnot ma urcite percento asocialov, teda ludi co nechcu robit, radi ubližuju, sami boli zneuzivany atd….) Indiani podla tvojej definicie tiez mali zabijat bielych od pohladu, lebo v tedajsie chapanie krestanskej kultury bolo jednoznacne, jednak sa im tam pchali asociali z europy (vrahovia, zlodeji, proste spodina) a jednak tam sli duchovny otcovia ktory prisli obracat indianov na tu „jedinu pravu vieru“.
    A niektori indiani tak aj robili, ale většina indianov sa snažila zit s bielymi v mieru. a dnes vieme jako to dopadlo. ano tak dopadneme aj my, ale je v ludskej prirodzenosti vidiet v tom druhom to dobre, teda pokial ho nevidíme pachat nejaky zlocin, to da rozum. ale většina ludi ich (moslimov) nevidi pachat zločiny, rozhodne nie vsetkych a preto sa tu moslimovia pekne usadia, a tak jako biely neboli vsetci zli, a mnohi biely chceli zit s indianmi v mieri, tak aj mnohi moslimovia chcu zit s europanmi v mieri a nechcu ich menit. Ale tych par asocialov z jednej aj druhej strany tomuto nazivaniu v mieri brania za kazdu cenu, a kdeže moslimovia maju kulturne navrch tak nas za par generacii obsadia, tak jako bieli ameriku.

  • Mariusz Malinowski

   „alah vie co by urobili keby boli zavrety v kasarnach“ ved prave, sluzby saboja o samych seba teraz ich pustili medzi ludi….

Pridaj komentár