Facebook maže účelovo stránky – podporuje islamizáciu Európy.

 ChalifatNetuším či je islamizácia Európy aj srdcovou záležitosťou Facebook teamu, alebo len „profesionálne“  plní dohody, do ktorých Facebook dotlačila nemecká kancelárka  a bruselská elita.

Najnovšie si Facebook team „šplhol“ zrušením komunitnej stránky Islám v České republice nechceme (IVČRN).

O tom, či po zrušení stránky sa zo 160 000 jej členov stali prívrženci islamizácie silne pochybujem.

Ale takéto gesto od našich EU „elít“ ma neprekvapuje, márne lovím v pamäti, kedy čo za tie roky urobili rozvážne, múdro a s dobrým výsledkom.

Jeden výsledok je znateľný, ruská sieť VK za posledné dni registruje zvýšený počet nových členov.

Tu nejde len o zrušenie stránok, ale aj o vyššiu slobodu slova v Rusku, než v súčasnej EÚ.

By som chcel vidieť ako by ruská polícia naložila s európskou žiadosťou o právnu pomoc pri identifikácii a stíhaní európskeho „ideozločinca“.  Asi nejak takto

Jedna vec je jasná, FB nemá s EU elitami dohodu o mazaní extrémistických stránok, má dohodu o mazaní stránok v ktorých ich prispievatelia nesúhlasia s islamizáciou Európy. Inak by sa nemohlo stať to, čo je na tomto obrázku.

Iste stránka Český chalifát je pravdepodobne recesia, lenže ono to tam nie je explicitne uvedené, je to len môj dojem a jej obsah je  miestami rádovo „drsnejší“ než mala stránka IVČRN.

VK

adresa siete vKontakte je veľmi jednoduchá vk.com

4 komentáre

 • Keď kritici dávajú za pravdu Orbánovi

  Autor je bezpečnostný analytik a publicista

  Európa sa zjednotila v otázke ochrany hraníc. Mali byť kvóty pokusom dosiahnuť jej užšie prepojenie?

  Podľa výsledkov posledného bruselského summitu EÚ v roku 2015 možno povedať, že európski lídri začali preberať argumenty maďarského premiéra Orbána vo veci migračnej krízy v Európe. Môžeme to rozšíriť na „argumenty lídrov skupiny V4“, veď podobnú interpretáciu riešenia problému migrantov presadzujú od začiatku krízy aj vedúci predstavitelia slovenskej politickej scény.
  Zjednotenie na politike hraníc

  Zo strany predstaviteľov zakladajúcich členských krajín EÚ na čele s Nemeckom ide o oneskorený, no zároveň dôležitý obrat v ich pozíciách ohľadne riešenia migračnej krízy. Jadro tohto obratu spočíva v tom, že Nemecko, Francúzsko a spol. konečne po ročnej nerozhodnosti uznali nutnosť ochrany vonkajších hraníc Schengenu ako top priority EÚ pri riešení migračnej krízy.

  V zmysle záverov prijatých na decembrovom summite má Európska komisia vypracovať príslušné návrhy opatrení do konca júna 2016. Európe to teda trvalo rok aj pol, kým sa zjednotila aspoň v otázke princípov jej spoločného postupu vo veci migrantov.

  Na celej tejto západoeurópskej „kafkovskej premene“ však naďalej zostáva problematickým úsilie nemeckej kancelárky Angely Merkelovej uskutočniť to všemožne tak, aby nemusela verejne priznať svoj omyl v súvislosti s rizikami jej politiky „Willkommenskultur“.

  V každom prípade je to pozitívny fakt, že pribúda politikov, politológov, mediálnych expertov, ktorí sa prepracovali k uvedenému obratu v postojoch k ochrane vonkajších hraníc Schengenu.

  Ukážkou tohto obratu je aj uznávaný spisovateľ György Konrád, ktorý sa však väčšinou staval k Orbánovej politike kriticky. V otázke migračnej krízy sa Konrád už druhýkrát v roku 2015 otvorene postavil na stranu maďarského premiéra s neskrývaným cieľom skúsiť presvedčiť aj liberálnych fundamentalistov. Povedal doslova, že aj keď je zraňujúce to priznať, Orbán mal pravdu.
  Smer federalizácia EÚ

  Maďarská liberálna inteligencia zvykne pozorne sledovať pozície, ktoré Konrád zastáva v konkrétnych politických otázkach a často súhlasí s jeho názormi. Preto má mimoriadny informačný význam fakt, že človek s takým vplyvom na verejnú mienku, ako má Konrád, podporil stanovisko premiéra Orbána a kriticky odmietol postoje nemeckej kancelárky Merkelovej v otázke migrantov.

  Motiváciou Merkelovej môže byť lacná pracovná sila migrantov, stimulovanie rastu spotreby, takisto demografické trendy Nemecka na roky 2016 až 2022 sú doslova katastrofálne, dokonca ešte horšie, než aké vykazovalo Japonsko v rokoch 1990 až 2003.

  Politika Bruselu a Berlína sa skôr než za naivitu dá považovať za snahu pomocou Junckerovho vzorca povinných kvót pre migrantov „rozriediť“ demografické zloženie populácie EÚ tak, aby rastúca časť jej voličstva podporovala intenzívnejšie federalitické smerovanie Únie na úkor vplyvu národných štátov Európy. Maďarský spravodajský expert László Földi tvrdí: „Chcú stratiť Európu – a sme už blízko k tomu, aby bola skutočne úplne premenená.“

  http://komentare.sme.sk/c/8117885/gyorgy-konrad-dal-za-pravdu-orbanovi.html

 • Tomu sa nemôže čudovať nik, kto sleduje dianie okolo seba. Možno to bude znieť ako antisemitská mantra, ale je faktom, že všetci významní židia (vrátane zakladateľa FB), podporujú islamizáciu iných krajín, najmä Európy (s výnimkou Izraela samozrejme). Stačí sa tiež pozrieť kto stojí na čele siete mimovládok propagujúcich „otvorenú spoločnosť“. Správne, je to žid G. Soros.
  Ak sa medzi židmi predsa len nájdu svetlé výnimky, ide o skôr o anomáliu, takto orientovaní jedinci sú vytláčaní na okraj spoločnosti a onálepkovaní ako „Self-hating Jew“ https://en.wikipedia.org/wiki/Self-hating_Jew
  Na Slovensku máme jedno výstižné príslovie, ktorého ducha sa držia už nepamäti – „kde sa dvaja bijú, tretí víťazí“, alebo „rozdeľuj a panuj“. Imigranti sú jednou z ciest ako rozbiť národnú jednotu štátov, ich národnostnú a náboženskú homogenitu a dosiahnuť želaný stav: http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/235920-nezidia-su-na-svete-na-to-aby-sluzili-narodu-izraela-tvrdi-rabin/
  Ja tvrdím, že judaizmus je viac ako náboženstvo, je to skupinová stratégia s jasne vytýčenými cieľmi. Úspešná je práve preto, že má formu náboženstva.

  • „S inými cirkvami na Slovensku moslimská komunita problémy nemá, „máme s nimi štandardné vzťahy“. No ako povedal, nadštandardné vzťahy majú s mimovládnymi organizáciami ako Liga za ľudské práva (HRL), Centrum pre výskum etnicity a kultúry (CVEK) či Nadácia otvorenej spoločnosti. „Dnes mi odovzdali podporný list, pod ktorým bolo podpísaných 30 mimovládok a 500 občanov,“ dodal Mohamad Safwan Hasna.“
   Zdroj: http://domov.sme.sk/c/20072770/odbornici-z-moslimskej-komunity-uvazuju-o-odchode-zo-slovenska.html#ixzz3xF1YEtuL

   Opäť došlo na moje slová, dnes priznal predseda Islamskej nadácie na Slovensku, že má nadštandardné vzťahy so sorošovou Nadáciou otvorenej spoločnosti a ďalšími ním dotovanými mimovládkami…

Pridaj komentár