Fero Jašík: O falošnej humanite

Tento facebookový status má skutočne silu a dáva perfektný obraz o manipulácii verejnou mienkou na Západe. To, čo nám predávajú politici, tzv. mienkotvorné osobnosti a mimovládky je ilúzia, ktorá s realitou nemá nič spoločné. Je smutné, že táto goebbelsovská propaganda ešte stále na mnoho ľudí funguje. Aj keď treba otvorene povedať, že prakticky len na blahobytnom a dekadentnom Západe. Bývalé komunistické krajiny sú na propagandu a klamstvá médií podstatne citlivejšie, takže dopad na verejnú mienku je menej dramatický

Dobre, stačilo, práve mi rupli nervy. Pozeral som reláciu so Sulíkom na nemeckej televízii, kde nemeckí politici hovorili o egoizme, o tom, že sem musíme zvážať migrantov, lebo veď sa za nejaké obdobie, skutočne neviem, za aké, utopilo 100 detí, a že kde je jeho cítenie. Nie, ja Sulíka naozaj nemusím, ale povedal jednu vetu – „aspoň som úprimný„. Moja úcta. Tak teraz budem úprimný ja.

Mám plné zuby týchto pseudohumanistov, je jedno, či sú Nemci, Francúzi, Angličania alebo Švédi. 100 utopených detí? Pri tom, ako ich rodičia páchali trestný čin a z bezpečného štátu sa nelegálne snažili dostať do EÚ? A im je to ľúto a kto neuroní slzu je bezcitné hovädo a egoista?

Dobre, ja vám dám iný obraz. V africkom buši leží dieťa. Na očiach a okolo úst musia sedia muchy a žerú ho zaživa. To dieťa umiera. Na podvýživu, dlhodobé hladovanie. Kto za ním uroní slzu?

A viete koľko detí takto zomiera? 100? 200? 500? 1000?
Nie. Podľa Detského fondu UNICEF 16 000.
DENNE!!!

Hladujúce deti

Hladujúce deti

Chcete to prerátať? Keby na hraniciach únie stáli guľometné hniezda a kto sa pokúsi nelegálne prekročiť hranice, ide rovno k Allahovi, Bohovi a neviem komu podľa vierovyznania, k tomuto dňu (6.11.2015) by sme za takmer rok mali na svedomí zhruba 800 tisíc duší. Toľko detí LEN NA HLAD a s tým spojené zdravotné komplikácie zomrie za NECELÉ DVA MESIACE!

Ešte lepšie číslo? Celkovo na svete (sledovaných je zhruba polovica všetkých štátov sveta, z tých ostatných jednoducho nie sú dostupné údaje) umrie KAŽDÝCH 5 SEKÚND JEDNO DIEŤA!!! Bez toho, aby si to tí pseudohumanistickí bastardi čo len všimli!

Končím, lebo každé ďalšie slovo ma viac a viac vytáča. V roku 2019, katastrofálne ďaleko vzhľadom na to, čo sa v Európe deje, sa budú konať voľby do Európskeho parlamentu. Ak budú, prosím vás všetkých, dobre zvážte, komu dáte hlas. To je asi jediná cesta, ako toto šialenstvo zastaviť legálnou cestou.

Nie, defenestrácia by nepomohla, aj keď s ňou bratia Česi majú dobré skúsenosti – vyzerá to totiž tak, akoby európske politické „elity“ už niekto defenestroval a padli rovno na hlavu. Tak, prosím, v mene svojom, v mene môjho dieťaťa, v mene svojich detí, premýšľajte.

Dávajte Likes, zdieľajte, ak môžete, preložte do angličtiny, nemčiny, španielčiny, taliančiny, všetkých európskych jazykov, a posielajte ďalej. Toto, čo sa deje, od mediálnych masáží, prekrútených hodnôt, nálepkovania ľudí až po praktickú likvidáciu Európy ako spoločenstva národných štátov, nikto iný ako my nezastaví.

Všetko, ak ste dočítali do konca, máte moju úctu.

Hlad.

6 komentárov

Pridaj komentár