Fotka z histórie: Niektoré veci sa v Nemecku nemenia

Portál Westfälische Nachrichten vydal informačnú správu o návšteve Angely Merkel v Munsteri, kde pri príležitosti medzinárodného stretnutia Svetového mieru San Egidia predniesla slávnostný prejav. Fotka, ktorá článok uvádzala nápadne pripomínala iný príbeh. Fotka z histórie hovorila totiž o návšteve jeruzalemského muftiho al-Husseina u vtedajšieho nemeckého kancelára, ktorého meno sa stalo symbolom hrôzy, Adolfa Hitlera

Tu je celá stránka portálu

A fotka Angely Merkel

fotka z histórie

Nemecká kancelárka Angela Merkel v rozhovore s Ahmad Muhammad Al-Tayyebom (veľký imám Al-Azhar University, Egypt) a tlmočníka pri začatí Svetového mierového stretnutia v Münsteri. Foto: Julia Geppert / Tlačová kancelária biskupov

Skúste si pozrieť ako vyzerala historická návšteva človeka, ktorého nenávisť k Židom poznačila celé dejiny 20.storočia na Blízkom východe a pretrváva až dodnes. Fotka, na ktorej je al-Husseini odfotený s Hitlerom sa stala doslova ikonickou a dokumentuje úzke prepojenie nacizmu a islamského fundamentalizmu

Der Grossmufti von Palästina vom Führer empfangen.
Der Führer empfing in Gegenwart des Reichsministers des Auswärtigen von Ribbentrop den Grossmufti von Palästina, Sayid Amin al Husseini, zu einer herzlichen und für die Zukunft der arabischen Länder bedeutungsvollen Unterredung.
9.12.41 Presse Hoffmann

O samotnom Veľkom muftim si môžete prečítať podrobné informácie na Wikipedii. Stačí len povedať, že prakticky od roku 1917, kedy sa vrátil z armády do Jeruzalema, sa stal vedúcou silou nenávistného postoja k Židom a jeho vplyv, ktorý bol na začiatku storočia mimoriadne silný, zaviedol Arabov a Židov do nikdy nekončiacej vojny.

A teraz si porovnajme ako to vyzeralo v roku 1941 a v roku 2017.

Rovnaké funkcie, rovnaké pózy. A rovnaká sympatia k islamu. Hitler sa vyjadril (parafrázujem), že ľutuje deň, keď sa Nemci stali kresťanmi. Islam by bol podľa neho pre Nemcov oveľa lepším náboženstvom.

Pre mnohých sa potom zdá, že Angela Merkel naplnila odkaz Adolfa Hitlera, keď si myslí, že islam k Nemecku patrí.

 

6 komentárov

 • Hitler mal rád islám, rovnako ako Merkelová. Z Nemecka sa tak nakoniec stane germanistán a bude terorizovať okolie rovnako ako kedysi Osmanská ríša.

  http://www.epshark.cz/clanek/106/zrozeni-germanistanu

 • Ta fotka hovoří len o tom, že Hitler nebol antisemita a vedel vychadzat s inymi kulturami. Teda odporuje oficialnej propagandě, a teda je to fake.

 • Dúfam, že keď sa stretne Merkelová s francúzskym, talianskym a britským premiérom, tak sa nebud šíriť správy že sa chystá ďalšia mníchovská dohoda.
  Pán Poláček, nebojte sa, pani Merkel určite na tom stretnutí prezentovala názory Izraela. Merkelovej politika by sa dala nazvať Ferkelizmus, od nemeckého Ferkel = malá sviňa, podsvinča, ale pani Merkel si určite nedovolí robiť nič čo by sa mohlo nepáčiť Izraelu. Ostaňte kľudný, pán Poláček, Vaši súkmeňovci sú v bezpečí aj po tomto stretnutí. Vlastne nie sú, Palestínci ostanú tým čím boli, ale toto stretnutie neprinesie určite nič nového.

  • Jozef – sionistov ovládajúcich médiá a dezinformovanie verejnosti je možné chytiť za gule Zákonom o štátnych médiách a štátnej mediálnej službe – v zmysle štatútu verejných, a tým pádom – trestnoprávne zodpovedných MEDIÁLNYCH činiteľov, vrátane ochrany investigatívcov zákonom!!! TOTO JE POLITIKUM! A nie „snahy“ Heleny Mezenskej o zrušenie koncesionárskych poplatkov ku… – zrušiť treba celého Molocha = RTVS! Deinformačný proces a utajovanie dôležitých skutočností je RIADIACI PROCES, ktorý túto krajinu vedie do žumpy!

 • O. i. môže za tým byť aj zástupné „honorárne“ vyjednávanie nemeckej kancelárky s izraelským pasom – susedná Lýbia bola nielen talianskym, ale aj nemeckým záujmovým územím – aktívni náckovia po vojne nezdrhli do Argentíny, ale organizovali sa v Lýbii a Egypte. V tomto prípade to tipujem aj na imigračnú a islamizačnú tému – po nedávnom vyhlásení Merklovej – „Islám k Nemecku patrí!“ – čo adminovi v súvislosti s Ficovou snahou zatiahnuť nás do tvrdého nemecko-francúzskeho islamizačného EU-jadra zjavne „uniká“, aj keď už aj Dánsko si povedalo „Tfuj tajbl – dosť!“ a na hranice hodlá poslať armádu. A tak si tu študujeme Hitlera a jeho židovskú mať! Tfuj tajbl!
  KDE DOMOV MUJ MERKLOVÁ A JEJÍ IZRAELSKÝ PAS
  https://www.ulozto.cz/live/!5SzeDad1MB2h/kde-domov-muj-merkelova-a-jeji-izraelsky-pas-titulky-mp4

  • V kazašskej Astane nedávno /10.09/ prebehol – za trestuhodnej, zjavne účelovej nevšímavosti európskej verejnosti /zodpovednosť za toto nesú politici a médiá/ summit najvyspelejších islámskych krajín /80 delegácií 57 štátov/ – Organizácie islámskej spolupráce o vede a technológii, t. j. stretnutie organizácie, ktorá početne združuje najviac obyvateľov planéty /1 a pol mld/ po OSN /založená 1969 v Džidde, Saudskej Aríbii/! Európskej verejnosti tak účelovo uniká, že v Astane sa formuje /s výzvou na spoluprácu islámskych štátov/ nové Centrum globálneho riadenia – s výrazným vplyvom islámu, čo je plne v súlade s plánmi GP na vybudovanie Európskeho kalifátu č.3, s tzv. umierneným islámom /že ďakujeme veľmi pekne!/ = 14-ročný proces odovzdávania právomocí od centra zjednotenia v Turecku, pôvodne na základe neoosmanského projektu Európskeho kalifátu č.2. /T. j. prebieha nový projekt zjednotenia turkických národov v Astane/ V súvislosti s Hodvábnou cestou a Centrom globálneho riadenia v Číne, ide tak o politiku bŕzd a protiváh – v Indii a Kazachstane /poťažmo severo-južné prepojenie Rusko-India/.

   V Astane zároveň 18.09.2017 končí – po 3 mesiacoch INFORMAČNÉHO VÁKUA!!! aj slovenská expozícia na EXPO ASTANA /od 09.06.2017/, s rozpočtom na toto podujatie minimálne 12 /14?/ miliónov eur – čo je suma verejných prostriedkov, ktorá nestojí za povšimnutie, že?

   Ďalej – z úvodníka admina nwo.org:
   …“prodej protileteckých raket Turecku Rusko neohrožuje, proč Německo předstírá vrácení svého zlata uloženého ve FEDu, proč je nutné odpovídat na diplomatické útoky USA asymetricky, oficiální ideologií Ruska je vlastenectví a proto nemohou sportovci soutěžící pod neutrální vlajkou dostat své prémie, jak znalosti KSB mohou nemohou pomoci lidem se špatnou mravní kvalitou, jak se hroutí řízení globálního prediktora…“

   Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 12.09.2017 Titulky CZ

Pridaj komentár