GATESTONE INSTITUTE: Tichá islamizácia Európy

Minulý mesiac žurnál Wall Street uverejnil rozhovor s riaditeľom vnútornej bezpečnosti Patricom Calvarom. „Konfrontácia je nevyhnutná“ povedal Calvary.

Odhaduje sa, že je asi 15,000 príslušníkov saláfistického hnutia medzi 7 miliónmi francúzskych moslimov. Ich radikálno-fundamentalistické učenie prevažuje hlavne v okrajových štvrtiach Paríža, Nice alebo Lyonu. Zástupcovia tohto hnutia volajú po občianskej vojne proti všetkým nepriateľom islamu.

Príslušníci tohto hnutia otvorene spochybňujú spôsob francúzskeho života a netaja zámer násilne zvrhnúť súčasný poriadok v Európe. Avšak ak by sme zobrali do úvahy, že takéto tendencie majú len saláfisti, tak by to bol oveľa menší problém.

V skutočnosti je hrozba ešte nebezpečnejšia ako sme si predstavovali. Prednedávnom vyšiel v časopise Valeurs Actuelles článok s názvom „tiché dobýjanie„. Je to islamský projekt, ktorého cieľom je pomalá zmena francúzskej spoločnosti.

Hrozba je stelesnením hlavnej postavy z románu Michaela Houellebecqa , kde sa umiernený moslim Mohammed Ben Abbes stane francúzskym prezidentom a konvertuje štát na islam. A odkiaľ tento románový islamský prezident odštartoval svoju kariéru? Z univerzity v Sorbone. A už sa to deje aj v realite; len prednedávnom Katar finančne podporil túto univerzitu, hlavne študijné programy pre migrantov.

Vo Francúzsku má tiché dobýjanie tvár Zväzu islamistických organizácií (UOIF). Podľa vyjadrenia Centra Simona Wiesenthala vo Viedni, ide v skutočnosti o liaheň pre väčšinu radikálnych islamistických názorov a postojov.

V Taliansku sme boli práve svedkami tejto stratégie. Najväčšou a najvplyvnejšou islamskou organizáciou je l’Unione delle Comunita ed organizzazione islamiche in Italia (Ucoii), podporovanou v Miláne prvou moslimskou predsedníčkou Sumaya Abdel Qader, ktorá je kandidátkou ľavicovej koalície. Qaderovej manžel, Abdallah Kabakebbji, otvorene vyzval k zničeniu Izraelu: „Je to historický omyl, podvod,“ napísal na svojom facebooku. Jeho riešenie? „Ctrl + Alt + Delete“.

Qaderová odhalila somálsku aktivistku Maryan Ismailovú. Stretla sa s ňou na proizraelskom fóre v Miláne, potom čo prehrala voľby s demokratickou stranou, kde sa vyjadrila: „Demokratická strana opäť súhlasila s odporcami islamu. Duše modernému islamu neboli opäť vypočuté.

Ďalšími príslušníkom moderného islamu je napríklad Tarik Ramadan, vnuk Hasana al-Bannu, zakladateľa Moslimského bratstva, ktorého motto znie: „Alah je náš cieľ, Prorok je náš vodca, Korán je náš zákon; Džihád je naša cesta, zomrieť v ceste Alaha je naša najvyššia nádej.“

Ramadán však nikdy nezaútočil na francúzskych občanov, ale rád by sa stal jedným z nich, keďže požiadal o francúzske občianstvo. Jeho kancelária sa nachádza na parížskom predmestí Saint Denis, napísal 30 kníh a ma cez 2 milióny followerov na facebooku. Je riaditeľom Výskumného centra pre islamské právo v Katare a je prezidentom Európskej moslimskej siete. Spolu s bývalým talianskym premiérom Massimom D´Alemom propagujú islam. Ramadán pred nedávnom popísal svoju víziu ako: „Islam je francúzskym náboženstvom a francúzština je jeho jazykom?

Ďalším predstaviteľom moderného moslima je Dalila Boubakeur, rektor Veľkej mešity v Paríži. V roku 2006 žaloval Charlie Hebdo za zverejnenie karikatúry dánskeho Mohammeda. Minulý rok sa dožadoval konverzie kostolov na mešity a žiadal o zdvojnásobenie mešít vo Francúzsku.

V Británií majú tieto moslimské organizácie vlastné súdy v rámci mešity. Rozvod, polygamia, cudzoložstvo, bitie žien sú len niektoré otázky tohto justičného systému. V Nemecku vicekancelár Sigmar Gabriel kritizoval Saudskú Arábiu za podporu terorizmu. Tá istá Saudská Arábia podporila stavbu 200 mešít v Nemecku

Katar je veľmi aktívny v sponzoringu moslimských radikálnych bratstiev v celej Európe. Katarská kráľovská rodina napríklad v roku 2015 darovala 11 miliónov dolárov Oxfordskej univerzite St. Anthony, kde Ramadán učí a tak isto oznámila, že je ochotná venovať 65 miliónov na rozvoj okrajových štvrtí, kde žijú francúzski moslimovia.

Koniec tohto celého je viac dôležitý ako prostriedky, ktoré plánujú použiť. Islamský štát má rovnaký cieľ ako väčšina tzv. umiernených moslimov. Mnoho týchto umiernených moslimov, aj keď nevykonáva teroristické útoky, tak ich v tichosti podporuje. Násilní džihádisti nie sú jediný problém. Sociálny tlak a propaganda sú väčšie zlo a možno ešte účinnejšie.

Konzervatívny moslim, alebo moslim, ktorý neprijíma Korán nie je pravý moslim a je obvinený z rúhania, za čo je trest smrti. Podľa Jusufa al-Qaradawi, sunitského teológa keby bol trest smrti za odpadlíctvo od islamu zrušený, tak by islam nemusel existovať.

Preto spisovateľka Oriana Fallaciová povedala, že nesúhlasí o klamstve tzv. umierneného moslima, pretože takíto bývajú zavraždení.

Momentálnu mentalitu radikálneho moslima by sme mohli zhrnúť ako:Vážení Európania, len naďalej uvažujte nad kratším pracovným týždňom, predčasným odchodom do dôchodku. Dobyjeme vás pomocou vašich zákonov. A skonvertujeme na islam pomocou našich

Článok vyšiel na portáli Gatestone Institute, autor článku Giulio Meotti. Krátené

One comment

  • Tichá islamizácia Slovenska prebieha pomocou chemtrails!
    Tichá islamizácia Slovenska prebieha pomocou chemtrails!
    Tichá islamizácia Slovenska prebieha pomocou chemtrails!

    Netreba priamo vyvraždiť všetkých mužov – ako to robil biblický Jozue s Kaanáncami a Dávid s Filištíncami – stačí skurvený spermicidný „NATO“ hliník, a naši muži /25-30% neplodnosť už teraz!/ nebudú môcť mať deti!, a o 20 rokov príde nejaký zkurvysyn, a bude presviedčať slovenské neplodné páry, aby prijali hrudkovité semeno od araba a černocha súčasne – lebo v pozostatku z tohto štátu „nebude mať kto robiť“ na ELITNÝ kokot a jeho rodinu!
    Teraz na ten istý kokot nemôže robiť pol milióna slovákov – prečo asi!

Pridaj komentár