Gay Pride ako politická zbraň

Je nesmierne pozoruhodné, že najdôležitejším aktom v „nových“ demokraciách, nie je zabezpečenie vymožiteľnosti práva, odstránenie korupcie, či zabezpečenie úniku kapitálu a drancovania zeme oligarchami, či korporáciami. To skutočne podstatné nie je. Najdôležitejšou úlohou je zabezpečiť Gay Pride…

V minulých dňoch sme Vás informovali o tom, že kyjevský LGBT pochod bol postavený na úroveň majdanskej „revolúcie“ a jeho nekonanie by podľa slov  poslanca ukrajinského parlamentu Sergeja Leščenka bolo udalosťou, ktorá „…rozhodne o osude európskej integrácie Ukrajiny. ?

Našťastie ukrajinský pochod sa konala a tak „sláva gerojov“, Ukrajina má otvorenú cestu do Únie. Aspoň tak si to zrejme myslí spomenutý poslanec.

V podobnom duchu bol prezentovaný našimi správami Gay Pride v Rige. Samozrejme za milej asistencie zahraničných ambasád a špeciálne americkej. Proste budovať „demokraciu západného typu“ bez tvrdého presadzovania homosexualizmu? Vylúčené…

Tam, kde je už spoločnosť „normalizovaná“ a kde sa hetero považuje skoro za zvrhlosť, LGBT sa začína používať aj ako priama mocenská páka na ovplyvňovanie politiky a verejnej mienky. Tento  prípad popisuje vylúčenie strany UKIP a jej členov z účasti na londýnskom „Pride“.

My tam našťastie ešte nie sme, ešte stále len budujeme pomocou Gay Pridov a homosexualizáciou spoločnosti „správne gendorovo vyváženú demokraciu„, kde ešte nie sú ľudia, ktorí prejavia svoj skutočne demokratický, slobodný a liberálny názor postihnutí. Ešte stále vieme, čo je manželstvo, rodina a zodpovednosť za výchovu detí, ešte stále sa nepodarilo zničiť patriotizmus a korene, z ktorých táto civilizácia vyrástla…

PinkAby ma nikto neupodozrieval z predpojatosti, správu preberám z PinkNews, čo je najväčšia európska gay news agentúra

Suzanne Evans z UKIP: Je to hanebné a diskriminačné vykázať UKIP z Pride v Londýne

Suzanne Evans, Twitter

Suzanne Evans, Twitter

Podpredsedkyňa strany UKIP Suzanne Evans bola nemilo prekvapená rozhodnutím organizátorov Pride v Londýne, vykázať členov UKIP z pochodu.

Organizátori Pride v Londýne pôvodne schválili plány pre UKIP LGBT + zúčastniť sa sprievodu v sobotu 27. júna vyhlasujúc, že by nemali byť „diskriminovaní“ .

Avšak, po protireakciách aktivistov vrátane Petera Tatchella, rada zmenila svoje rozhodnutie, citujúc obavy z „bezpečnosti„, pokiaľ by bolo skupine dovolené pochodovať. V komentári pre PinkNews, Suzanne Evans – ktorá bola pôvodne pripravená dočasne prevziať vedenie UKIP od Nigel Farage, než oznámil rezignáciu – sa kvôli rozhodnutiu rozohnila na organizátorov.

Povedala: „Je to hanebné, organizácia, ktorá je uznávaná kvôli začleňovaniu (minorít) a rovnosti sa chová takým spôsobom, ktorý naznačuje, že zastáva postoje, ktoré sú v skutočnosti úplne opačné.

Čo sa ‚London Pride‘ snaží povedať? Takže áno, môžete byť vonku a hrdí, ale iba vtedy, ak to robíte spôsobom, ktorý zakazuje ostatných?

Takže ak ste ‚nesprávny typ geja‘ nechceme Vás?

Nielen že je to diskriminačné, je to bláznivé – prečo by nejaká organizácia chcela ostrakizovať tretiu najväčšiu politickú stranu v Anglicku a 4 milióny voličov?

UKIP z celého srdca verí individuálnej voľbe a slobode. A je politickým domovom pre rastúci a hlasný počet členov LGBT.

Všetci chceme spravodlivú a slobodnú spoločnosť. A tým, že blokuje LGBT skupinu UKIP, London Pride 2015 bohužiaľ tomuto stavia malú prekážku

Liberálny demokrat člen Snemovne lordov Lord Brian Paddick sa dnes tiež pridal a vyzýva organizátorov povoliť účasť UKIP na pochode.

[sociallocker][/sociallocker]

Zdroj:

6 komentárov

 • Od gay pochodov ku gay totalite

  Gay pochody sú prvý krok v univerzálnej schéme, ktorý aplikujú homosexuáli po celom svete. Je to štandardizovaný postup a ani sa nenamáhajú ho prispôsobovať jednotlivým kultúram.

  1. prvý krokom je usporiadanie prvého provokatívneho gay pochodu. Rátajú s tým, že prvé 1-2 roky bude pochod zakázaný a následne pri prvom úspešnom pochode sa stretnú so silne negatívnymi reakciami. Na základe týchto vyprovokovaných negatívnych reakcií sa následne označia za utláčaných a prenasledovaných a začnú žiadať zákony na svoju ochranu.

  2. druhým krokom je prijatie anti-diskriminačných zákonov, ktoré chránia homo-lobby pred akoukoľvek kritikou druhej strany. To im uľahčí viesť ďalšiu kampaň, pretože už nebudú musieť riešiť argumentáciu protistrany.

  3. tretím krokom je požadovanie registrovaných partnerstiev, údajne za účelom zjednodušenia istých právnych komplikácií spolužitia. Štandardizované argumenty sú otázka dedenia a otázka informovania o zdravotnom stave partnera.

  4. ďalším krokom po schválení RP je požadovanie plnohodnotného homosexuálneho manželstva.

  5. Keď sa schvália homomanželstvá, začnú homosexuáli požadovať nárok na adopcie detí. Najprv budú žiadať osvojenie dieťaťa partnera, keď s tým uspejú, začnú žiadať adopcie detí z detských domovov. Samozrejme s antidiskriminačnými kvótami, aby sa nestávalo, že deti budú dávané prioritne normálnym párom. Pokiaľ neuspejú parlamentnou cestou, obrátia sa pomocou antidiskriminačných žalôb na súdy.

  6. Keď sú schválené homoadopcie, začnú žiadať nárok na umelé oplodnenie a náhradné materstvo. Ak im to povolia, v ďalšom kroku budú žiadať hradenie týchto úkonov zo zdravotného poistenia.

  7. Okrem umeleho oplodnenia a náhradného materstva vysoký dopyt po adoptovateĺných deťoch vytvorí biznis s adopciami, ktorý začne využívať praktiky juvenilnej justície na odoberanie detí normálnym rodičom aby mohli byť dané na adopciu homosexuálom.

  8. Pomedzi tieto kroky sa paralelne pretlačí do škôl sexuálna a homosexuána výchova, aby sa deti vyučovali „tolerancii“ k sexuálnym menšinám. Zároveň sa bude tlačiť na čoraz nižší vek výučby sexuálnej výchovy – od základných škôl až po škôlky.

  9. Keď bude dostatočne presadená sexuálna výchova, otvoria debatu o znížení veku pre legálny sexuálny styk. 40% homosexuálov sú zároveň pedofilovia a po povolení adopcií sa budú intenzívne snažiť legalizovať sex s deťmi.

  10. Popri tom sa budú ďalej stupňovať antidiskriminačné zákony a všetkých kritikov homo-lobby budú najprv vyhadzovať z práce, pokutovať a neskôr zatvárať natvrdo do väzenia alebo trestať odobratím detí.

  Toľko som zatiaľ vysledoval z diania v zahraničí. Nedá sa vylúčiť, že táto schéma má ešte ďalšie kroky, o ktorých zatiaľ nič ani netušíme…

  Objavujú sa dokonca snahy klasifikovať „homofóbiu“ ako psychiatrickú poruchu, čo by v budúcnosti umožnilo homo-hnutiu zatvárať svojich kritikov na psychiatriu. Bez súdu, bez advokáta, bez možnosti odvolania…

 • Veru áno, za všetko zlo na svete môžu Gay Pride pochody, nič horšieho na svete neexistuje

 • V tomto tématu utopily „elity“ už i poslední zbytky Zdravého Rozumu. Rozuměla bych tomu v zemích islámu, prostě tam, kde je s tím problém. Ale tady, v Evropě, dělají cosi, co je až trapné – vykopávají otevřené dveře. Narodila jsem se na konci války, přesto už ani moje generace neměla s homosexualitou nijak velký problém. Znám pár takto orientovaných, ale všichni tyhle parády kritizují, že nadělají víc škody než užitku.
  Ale to je prostě Politická Korektnost se všemi jejími důsledky !
  Prostě z nás chtějí nadělat eintopf. Jednotnou masu, kterou bude nějaký Velký brácha ovládat jednoduchými povely. Každý problém má řešení, ale musí se udržet Optimální míra. Všechno má své meze..

  Politická korektnost – fenomén dnešní doby – http://jdem.cz/26my4
  Úprk rozumu – Politická korektnost a smrt veřejné rozpravy v moderní Británii – Anthony Browne – http://jdem.cz/bq55n8

  • mimovladky a ich „gender“, „rodova rovnost“, lgbi a dalsie degenerovane hluposti nepatria do sucastnej europy.

   aspon nie do strednej.

   zapad je zaostaly a cela agenda mimovladok patri na blizky vychod a musulmantskych krajin.

   je na case ich poslat spravnym smerom a do kelu….

 • Tak to musí byť tragédia že nebudú vidieť kopulujúcich pošukov v latexe na alegorických vozoch 🙂

Pridaj komentár