Horúca sprava: Antimigračný protest v Doveri. Tiekla krv!

Horúca sprava: Antimigračný protest v Doveri. Tiekla krv!

Dnes popoludní došlo v Doveri k zrážkam účastníkov agresívnej antiimigračnej demonštrácie s účastníkmi antirasistickej demonštrácie. Odohrávali sa Dantovské scény, obe strany po sebe hádzali dlažobné kocky.

Polícia mala problémy s rozdelením účastníkov oboch demonštrácií v Doveri. V britskom prístave sa zhromaždili stovky nacionalistov, ktorí sa následne zúčastnili pochodu, proti prijímaniu imigrantov kočujúcich v Calais. Došlo k fyzickým stretom.

Antiimigranti kričali „nechceme imigrantov v našej zemi“, „Tento štát patri bielym, rodeným Britom“, „zavrite hranice a začnite deportácie“, „Tie barbarské zvieratá nesmú vyjsť na ulicu“, „nechceme tu rasistov, pedofilov a vrahov“.

Antirasisti odpovedali „Sme tu dnes z dôvodu fašistickej demonštrácie. Už štvrtý krát tento rok organizujú svoje protesty. Obyvatelia Doveru majú dosť nenávisti.“

Mariusz Malinowski

http://www.polishexpress.co.uk/z-ostatniej-chwili-protest-antyimigracyjny-w-dover-polala-sie-krew/

10 komentárov

 • Tych, co maju akekolvek vyhrady pri prijimani imigrantov, nespravodlivo a manipulativne oznacuju za rasitov. Rasista je ten, kto povazuje ineho cloveka za menejcenneho pre prislusnost k nejakej skupine. Cize rasisti su prave ti, co povazuju za menejcennych nemoslimov a zeny. Kto nesuhlasi s ludskou rovnopravnostou, nemoze dostat v Europe azyl. Musi najprv suhlasit so zakl. ludskymi pravami a zakonmi. Slnieckari su naivni, lebo si myslia, ze lahke je vracat mnozstvo rasistov, co so zakl. ludskymi pravami nesuhlasia a dozaduju sa rasizmu. A je im jedno, ze este aj skolaci z imigrantskych rodin nesuhlasia so zakonmi a ludskymi pravami uz v detskom veku a rastu z nich buduci rasisti. Absolutne podcenuju tuto hrozbu ich rasizmu, ked im je to pri prijimani imigrantov jedno.

 • Mne je len divne, ako sa rychlo vedia zorganizovat tito slnieckari. Su neuveritelne organizovani.
  Ci je to Praha, Bratislava, Varsava, Berlin, Kolin, Dover….stale, stale v den(!) demonstracie proti migrantom je hned zorganizovana aj demonstracia z opacneho tabora. Hned v tom istom meste. V ten isty cas. Ako na povel.

  Potom v kazdej sprave o nejakej demonstracii je hned pripomenute, ze sa ale konala aj anti-demonstracia.
  Pritom ta anti-demonstracia je z velkej casti provokacia. Ak sa taketo tabory stretnu.

  • On je dolar mocný argument a v dostatečné výši zajistí počty i disciplínu a jak vidno, i dlažební kostky 😉 .. neziskovky jsou jen kamufláž pro zájmy cizích tajných služeb, prostředek k rozvratu, tam jako u nás, na Ukrajině rozpoutali občanskou válku, ted se o to snaží co to dá v Polsku, u nás vymývají mozky malým dětem ve školkách a večerníčkama multikulti sračkama, ve školách učitelé rovnou v hodinách oblíkají holkám nikáby a hrají si na „hodné uprchlíky a zlé policajty“ atp. .. dokud je nezačnem monitorovat, vyhoštovat, škůdce zavírat a zakazovat fungovat tomuhle xindlu na našem území, bude to jako boj s hydrou, usekneš jednu hlavu a dorostou 2 jiné 😉 .. bohužel Sralbotkovci si je tady pěstují a dotují TEŽKÝMI milióny z našich kapes, takže dokud nebude vláda viset na všech lampách kolem strakovky a úřadu vlády, tak s nima nezmůžem vůbec nic ..

 • čo ste čakali – veď o toto tu ide poštvať voči sebe prisťahovalcov a domorodcov a toto je scenar pre celu europu – a keď sa hovorí aj o tom, že sa nebude nikto čudovať keď sa nejaký ten kontajner so zbraňiami objaví v niektorom tábore pre tých , ktorým aj tak platia a už sú vycvičení… takže pozor…a rýchlo konať – Merkelka sa dohodla s budúcou svetovládou že to potiahne do maxima… ale po nej prídu aj iní …a ako sa už teraz vie – a odkial???? že behom roka sem má prísť ´dalších jeden aj pol milióna 1,5 milióna utečencov – to je istá občianska vojna – a potom zasiahne záchranca USA a bude všetko ako v base… no hrúza pomyslieť… nerobme túto hru – treba ich vyhnať kým je čas -a pušťať iba scenzurovaných a prevychovaných po 2 ročnej skušobnej dobe niekde v neutralnej zóne … ináč si to neviem prčedstaviť…

  • Ale to je pre mnohych nerealna konspiracia, ze by mohol niekto chciet niekoho proti niekomu postvat. Ved tak to v dejinach nikdy podla nich nebolo.

 • Gorily sa medzi sebou pobili. Takto sa bieli Arijci nechovaju.

 • No je evidentní komu autor článku fandí. Kostky házely oba tábory, ovšem jednu jsou agresivní a druzí antirasističtí.
  Nebudu psát, co si o autorovi myslím, ale přejí mu, aby i u jeho domu byl takový bordel, jaký ti odporní agresivní rasisté zažívají každý den.

Pridaj komentár