„Humanizmus“ mení európskych policajtov na „Matku Terezu“

Koncom augusta malo v Poľsku prebehnúť súdne pojednávanie z Čečenom Aslanom A. alias Abdulkhanom K. Uvedený Čečen je obvinený rôznej násilnej trestnej činnosti, podvodov atď.

Pojednávanie sa neuskutočnilo, lebo policajti odmietli doviezť Čečena z mesta Gdansk, kde je v cele predbežného zadržania, z dôvodu obavy útoku a zabitia väzňa počas jeho transportu.

Aslan bol prevezený do vzdialeného Gdanska z toho dôvodu, že v miestnom väzení bolo príslušníkom justičnej stráže a ich rodinám vyhrážané. Riaditeľ väznice napísal nadriadeným, že ďalší pobyt Aslana vo väznici „môže ohroziť bezpečnosť väznice a slúžiacich členov justičnej stráže„. Aslan je bandita, ktorý vydieral ľudí. Ako o sebe sám tvrdí, je bývalý vojak Čečenského veliteľa Doku Umarova, obvinený Ruskou prokuratúrou z vraždy v Kalilingrade.

Ten jeden Čečen trasie poľským súdnictvom. Doteraz ma to prekvapovalo, ale potom som zbadal fotku imigranta – isto  moslima-, ktorý prstom hrozí, či tiež upozorňuje na niečo maďarského policajta,  a keď som uvidel zábery z TV Markíza kde podvyživení imigranti o ktorých nič nevieme kultúrne obohacujú náš životný priestor tým, že ako motýle prchajú z náručia policajtov a tí len za nimi pobežia, lebo nemôžu použiť služobnú zbraň.

Bezmocnosť poľskej justičnej Stráže voči čečenskému gangsterovi ma už tak neprekvapuje.

Keď európskeho policajta postaví do pozoru moslim tmavšej pleti, lebo vie že za nim stoji celý súdny dvor v Štrasburgu, pripomína sa mi to čo napísal poľský spisovateľ Marek Hłasko:  „Ten, kto nebol nikdy zbitý francúzskym policajtom nemôže povedať, že bol niekedy zbitý…“

modli

Rimania a ani Gréci, ktorí vybudovali civilizácie nepoznali slovo xenofóbia, vedeli čo je pre nich dobré a čo nie. Darmo by sme im vysvetľovali, že nemôžu sa brániť našim newspeakom…

Keď ti čo nám majú pomáhať a chrániť sa nezobudia …. kto sa zobudí?

Mariusz Malinowski

2 komentáre

  • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo “Humanizmus” mení európskych policajtov na “Matku Terezu”

  • Dnes, keď sa im domček z karát rozsýpa a začal sa vynarať kopec zmlúv a dohôd, ktoré boli uzavreté v zákulisí, je prekazatelne a uplne zrejme, ze tento projekt tzv. „rôznorodosti“ je vlastne planovana GENOCIDA BIELYCH LUDI. Aj ked mnohi budu namietat, ze genocida je silné slovo – predsa len je to násilný trestný čin. Nie je to vsak tak, ak sa pozrieme do DOHOVORU OSN o zabraneni a trestani zlocinu genocidy z roku 1948. Definicia genocidy podla OSN je: a) usmrtenie prislusnikov skupiny; b) tazke tesne alebo DUSEVNE ublizenie clenom skupiny; c) ÚMYSELNÉ UVEDENIE SKUPINY DO TAKÝCH ŽIVOTNÝCH PODMIENOK, KTORÉ VEDÚ K ČIASTOČNÉMU ALEBO ÚPLNÉMU FYZICKÉMU ZNIČENIU; d) opatrenie na zabránenie rodenia detí skupiny; e) násilne prevádzanie detí z jednej skupiny do druhej. ÚMYSELNÉ UVEDENIE SKUPINY DO TAKÝCH ŽIVOTNÝCH PODMIENOK, KTORÉ ´VEDÚ K JEJ ČIASTOČNÉMU ALEBO ÚPLNÉMU FYZICKÉMU ZNIČENIU <<<< chodte do akéhokoľvek mestského centra v západných štátoch zaplaveného TRETÍM SVETOM a nestretnete žiadnych bielych ľudí <<<< pretože boli odtiaľ ÚMYSELNE VYTLAČENÍ, pretože svoje právo existovať ako kultúra a rasa vo svojej vlastnej krajine!

Pridaj komentár