Ideme s kožou na bubon. A toto sú dôvody.

Vojenská skupina vysokej úrovne (High Level Military Group – HLMG) došla k záverom, týkajúcim sa  konfliktu v Gaze v roku 2014, ktoré sú v úplnom protiklade so závermi Rady pre Ľudské Práva OSN, organizácií ochrany ľudských práv a väčšiny západných médií, ktoré všetky veria, že Izrael použil neprimeranú silu a spáchal vojenské zločiny. Prečo?

Pretože na rozdiel od HLMG, týmto organizáciám chyba hodnoverná vojenská expertíza. A to je problém, keď sa hodnotí vojenský konflikt. Okrem toho pristupujú k veci s dopredu vytvoreným názorom, ktorý si chcú len potvrdiť: Izrael je zabijak a Hamas je bezmocným reprezentantom utláčanej menšiny. Okrem toho analyzujú situáciu z pohľadu ľudských práv a nie zákonov ozbrojeného konfliktu. Ľudské práva sa vynikajúco uplatňujú v situácii keď, polícia zatýka v uliciach Londýna, ale nie vtedy keď analyzujeme ozbrojený konflikt veľkého rozsahu medzi znepriatelenými stranami – to majú regulovať Ženevské konvencie.

Výsledkom tejto ignorantskej, skreslenej, zlej a chybnej perspektívy  je široko rozšírená démonizácia Izraela. A samozrejme to je cieľom nepriateľov Izraela, ktorí zmanipulovali OSN, skupiny ľudských práv a veľa médií, ako aj veľa vlád na svete.

Pokiaľ si sa aj Ty dal týmto oklamať a sám odsudzuješ židovský štát na základe toho, čo tie organizácie hovoria a to je väčšinou všetko čo si kedy počul na túto tému, tak stal si sa tiež nástrojom nepriateľov Izraela. Pokiaľ si Žid a odsudzuješ na základe tejto dezinformácie Izrael, tak si dvojnásobne hodnotným nástrojom jeho nepriateľov. Si ako Lord Haw-Haw pre Nemcov počas II svetovej vojny: vážený Brit (presnejšie – v USA narodený Ír), ktorý šíril nacistickú propagandu proti Veľkej Británii.

V HLMD nebol ani jeden Žid. Nikto z nás nebol Izraelu ničím zaviazaný  okrem toho, že uznávame Izrael ako spojenca západu a predmostie západu. A všetci ti vynikajúci dôstojníci dospeli k záveru, že Izrael nemal na vyber a musel svojich občanov brániť spôsobom akým to robil, že striktne dodržiaval pravidlá ozbrojeného konfliktu, že nespáchal žiadne vojenské zločiny a reálne podnikol o veľa viac ako akýkoľvek iný štát v oblasti ochrany života nevinných civilov.

Každý z nás je pripravený verejne hlásať naše závery a čeliť všeobecnej mienke na základe našich rozsiahlych vedomostí a znalostí tykajúcich sa ozbrojených konfliktov a riskovať našu povesť.

Prečo?

Lebo rozumieme, že systematické spochybňovanie práva Izraela na obranu svojich hraníc a života svojich občanov je zároveň spochybňovaním práva našich štátov na obranu. Plne rozumieme, že neuveriteľne úspešná kampaň politickej vojny proti Izraelu ju súčasťou širšej akcie proti celému západnému svetu, ktorej cieľom je naše paralyzovanie a porážka.

Dlhá teroristická kampaň proti Izraelu má presne takú istú základnú motiváciu ako teroristická kampaň proti USA, Európe, Austrálii a celému Západu.

Nie je to náhoda, že Islamsky Štát, Al-Kaida a Hamas majú zámer zvrhnúť „režimy apostatov“ na Blízkom Východe, aby založili globálny islamský kalifát a zničili štát Izrael. Nie je náhoda, že všetky tie organizácie vedú politiku útočenia na nevinných civilov, politiku mučenia a podrezávania hrdiel svojich obetí, páchania hromadných popráv a používania živých terčov, aby chránili svojich bojovníkov a vyvinuli neudržateľný tlak na svojich nepriateľov.

Na budúce keď sa rozhodneš, že problémom je zločinecký Izrael a nie Iránom podporovaná, financovaná, ozbrojovaná, vybavená a motivovaná teroristická skupina v Gaze, pamätaj, že široká a objektívna vojenská expertíza  HLMG hovorí jednoznačne, že opak je pravdou. Samozrejme môžeš kritizovať Izrael, ale nerob to na základe systematickej kampane nenávisti, ktorej cieľom je zdiskreditovanie židovského štátu a jeho likvidácia.

Richard Justin Kemp

Bývalý veliteľ britských síl v Afganistane, pracoval v Joint Intelligence Committee a COBR Po odchode do dôchodku napísal knihu a vojne v Afganistane Attack State Red.

Zdroj:http://www.listyznaszegosadu.pl/notatki/postawilismy-na-szali-nasza-reputacje-wyjasniam-dlaczego

https://www.thejc.com/comment/analysis/we-put-our-reputations-on-the-line-this-is-why-1.64006

39 komentárov

 • Ako „slovenský“ prezident udelil vyvoleným židom a antislovákom antižidovský rád Ľudovíta Štúra

 • Malé odbočenie k vnímaniu bezpečnostného priestoru Izraela – ruský ISKANDER – toť poučenie aj pre nás – Cuba!
  http://www.nwoo.org/2017/01/12/postrach-nato-ruske-nejdesivejsi-rakety-na-zakladne-leteckych-a-kosmickych-sil-vks-v-syrii-jako-prvni-objevila-izraelska-druzice-fotografie/

 • Aktuálne v Izraeli – aj v súvislosti s nástupom Trumpa do úradu.
  Poznámka – periféria moci Globálneho prediktora, konkrétne teda židovská, začala ako lobby prerastať GP cez hlavu, takže jediný spôsob, ako by túto horizontálnu, a teda nezničiteľnú štruktúru, ktorá nadobudla vlastnosti celosvetovej mafie, mohol dostať pod kontrolu, bolo – napchať ju do jedného vreca – vytvoriť teda štát Izrael – od slova Izraeliti, teda nie sionisti. Proti konkrétnemu štátu sa tak darí pôsobiť cielenými vektormi moci, ale proti globálne rozptýleným štruktúram – proti „horizontu“ – viď symboliku GP – Slnko vychádzajúce nad horizontom – nie. Jediné, čo mohlo prinútiť Židov k vynútenému exodu späť do pripraveného vreca Izraela – bol holokaust počas 2WW. Že pritom zomrelo 6 miliónov Židov? – GP sa nepára so žiadnym národom – mali nesprávne inštinkty! Že pritom zahučí ďalší národ – Palestínci? – boli-sú v nesprávnom čase na nesprávnom mieste! Choré? Nie – bezcitné „mimozemské“ – tak je to
  6 tisíc rokov už zabehnuté.
  http://aeronet.cz/news/v-jeruzaleme-se-opakoval-utok-z-berlina-ridic-kamionu-preventivne-zastrelen-trump-oznamil-ze-uzna-jeruzalem-hlavnim-mestem-izraele-obama-chce-na-posledni-chvili-zabranit-jmenovani-trumpa-prezident/

  • Poznámka – Globálny prediktor riadi udalosti o- i- aj nástrojom – „ukrivdenosti“!!! Preto majú Česi na krku „ukrivdených“ Slovákov, Slováci majú na krku „ukrivdených“ Maďarov a všetci spolu „ukrivdených“ Židov a celá Európa spolu „ukrivdených“ moslimov a afričanov!

 • Nula – Bližšie k eliminácii parazitického globálneho mocenského systému – v Antarktíde – plánovanej po dohode s Alianciou Sfér – na 11. január 2017!
  Video čas – 1:31:46

  • jedna – ďakujem 🙂 Čo myslíš, stihnú to do planovaného „prekvapka“ v EU (od apríla do novembra 2017) ? Ja to nevidím na hneď úspešnú vec – toto sa bude ťahať snáď 15-17 rokov s chaosom vo svete,obzvlášť Europa bude trpieť ako ďas. Zvládnu to ľudia na slovensku, znovu si podať ruky k spoločnej budúcnosti, keď stratia hmotnú minulosť ? Uplne sú nasiaknutí tým záporným Juda OS, a ešte do neho tlačia Islam OS ako test, či sa chytí a updatuje, alebo zkolabuje – kde potom prídu ako spasitelia a mecenáši, ktorí vyvedú národy z chaosu do novéhe NWO. Už im to tu raz vyšlo, ale kto si prečíta Genesis ?! Bude veľmi ťažké vysvetľovať kúzla obecenstvu, keď sú opantaní zábavou(peniazmi, športom, imaginaritou v mediách) a všetko robia opačne (najprv hlúposť – z nej chcieť čarovať, ako najprv príjsť na kúzla a potom si môcť dovoliť byť hlúpi?! ) 🙂 Bude musieť prijsť zlé dobro, aby znova pochopili druhú stranu dnešného dobrého zla, škoda… ….uvidíme ….

   • https://www.youtube.com/watch?v=k9VKbFu9Wz0 akustická ozvena, američania tam dostali po „papuli“. Keby nekontrolovane nepchali „chalibačne“ (umňa slovo k lakomosti) prachy do okupácie človeka celkove, mohli mať lepšie stroje. Pravda musí výjsť tak, či tak najavo (principialne podľa zákona času) – aj rusi musia začať rečniť, pretože obe strany to vedeli a využívali. Stred (Europa) bola len tržnica na ich funkčný chod (slováci obzvlášť, ten dvojkríž nemáme vo vlajke len tak) Ak to nestihneme pochopiť včas, znovu nastane proces recyklacie spoločnosti – skoro sebavyhubením. Ale najprv nastane zlé dobro(nie), aby prišlo zamyslenie nad druhou stranou dobrého zla(áno), ako som už spomenul. Až potom sa pochopí duálne vnímanie a nastane evolúcia do viacrozmerného vnímania. Keď to vyjde, nebude treba peňazí ani činky, či šminky pred zrkadlom, „silné slová v hneve“ sa stanú nezmyselné, a človek sa stane človekom – tak ako bol stvorený. Teraz je len naprogramovaný troma hlavnými OS, žiaľ…

    • Nula – zotrvačnosť systému s veľkou hybnosťou nezastavíš na mieste – treba to vykoľajiť. V tej Antarktíde už prebehlo konfliktov viac. Bližšie k súčasnej realite – J.CH. 63
     – pre trollov – na rozdiel od vás mám psycho testy – ako jedna. Napriek chemtrails clone
     globálnych udalostí na oblohe.

     • to „vykoľajenie“ som mal na mysli tým chaosom. Bol riadený na iný účel, ale „vykoľají“ sa to úplne inak ako si priali. Neodhadli pomer : bolo im povedané síce ako to funguje no sebectvo ich dostalo pohľadom na vonkajšiu časť(rotujúceho obvodu – prirovnám to k starej hračke „Opitý Jano“ ak si ju pamätáš?) . A tak naplánovali bordel sveta práve z tej pozície… Chyba bola, že mali isť najprv do stredu toho rotujúceho cyklu (osy), kde je to vyvážené všetko by pochopili a nemusel tu byť bordel? Tá reakcia je typická pre človeka dnešnej doby v príklade: ,ktorému matrix naserviruje jeden a rovnaký plat na pol života jeho časovej úsečky(trebárs 300€) a zrazu mu ponukne plat 2300€ … Automaticky nastane kolaps duchovna, pretože nedal do jeho programu update finančnej gramotnosti /vedomosti/. A tak človek od emočného dojatia z nového platu beží hneď do obchodu a dosycuje svoje duševno zameškaným konzumom až celé okolie nevedome zasype jeho odpadom…. a jeho vierou sa stane peniaz….Ale už neodbiehajme ! Članok bol o tom ako ideme s kožou na bubon 🙂

 • O akej demonizacii Izraela je tu rec ? Ved Izrael ignoruje rezolucie bezpecnostnej rady OSN, Izrael okupuje uzemie Palestiny, ktore doslova ukradol, Izrael zrovnava palestinske dediny so zemou, aby nasledne tieto uzemia vyhlasil jednostranne za svoje, a na zdemolovanom uzemi nasledne postavi svoju osadu obohnanu betonovym plotom.. Cudujem sa kazdemu jednemu sudnemu cloveku, nech uz je akehokolvek nabozenskeho citenia, ze s plnym vedomim tychto zlocinov dokaze byvat na takom uzemi…Uzemi z ktoreho boli vyhnani jeho obyvatelia, a ti co nechceli ist dobrovolne boli zabiti. Nechcel by som tak krvilacne ziskany pozemok, dom, ani byt ani zadarmo.. Ak existuje v zidovskej viere peklo, tak sa tam stretnu vsetci tito chamtivci a vrahovia.

 • A už je to tu – GP svoju židovskú perifériu moci postupne preformátuje na perifériu moci scientológov – autonómia – v zmysle autonómnosti subjektu – národov, by mala definitívne skončiť aj ako idea. Poznámka – PRAHA JE ezoterické centrum minimálne Európy!
  http://aeronet.cz/news/rezoluce-osn-2334-je-pocatkem-ofenzivy-globalistu-proti-celosvetovemu-sionismu-a-izraeli-bude-se-sidlo-osn-stehovat-do-prahy-trump-naznacil-ze-na-servery-demokratu-neutocili-rusove-ale-cia/

 • Izrael by mal prestať podporvať multikulturalizmus a Islamizáciu v Európe, takto si kope vlastný hrob

 • Späť k téme – jedným slovom – TOGETHER – Svetový kongres „Slovákov a Maďarov“

 • Srať teraz na politiku – hádam s týmto poteším – po opici, fajnšmekrov „duracell“ top muziky!

 • Ideme s kožou na bubon, a toto sú dôvody, prečo židovská obec medzi sebou nepodporuje
  nemnožiacu sa LGBT „komunitu“ – inými slovami – KOMUNITNÝ ODPAD???

 • Slováci! Ahojte vy NEzvieratá – ahojte vy primitívi!!!

 • High Level Military Group – HLMG, prečo by som mal veriť tejto organizácií, keď o nej nič neviem. Kto jej dal status „Vojenská skupina vysokej úrovne“ ? Netvrdím, že OSN stojí za niečo, ale neverím ani takýmto organizáciam, pretože neviem, kto ich živý a aký je ich pôvod.. Ďalej všetko, čo je spojené s USA a UK a NATO u mňa vzbudzuje neskutočnú nedôveru, pretože západ rozpútal za posledných 20rokov neskutočné množstvo vojenských konfliktov a zástupných vojen a nikdy sa nepreukázalo, že dôvod bol pravdivý, ale naopak. Preto moja otázka je, kde bola táto „Vojenská skupina vysokej úrovne“, keď Bush sa rozhodol zničiť IRAK a ako dôvod použil chemické zbrane, ktoré tam nikdy neboli?

 • Co su to povodni obyvatelia? Myslis, Semitov, Aramejcov, Filistinov?

 • Počty obetí sú pri konfliktoch výrazne vyššie na Palestínskej strane. Článok je prešpikovany výrazne ideologickými konštatovaniami.

 • …………………….PF 2017!!!!!!!!!!!!

  Motto: ONI majú zbrane – My máme šampanské! – ŽIVIÓÓ!!!

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-3322436/They-guns-Champagne-Charlie-Hebdo-
  responds-Paris-terror-attacks-cartoon-gunned-reveller-enjoying-one-drink.html

  „kEĎ UŽ IDEME S KOŽOU NA TRH“ – the first fish condom commercial

 • Rober1 – taká hnusoba sa nechytá – ono si to chytí teba. Vo fľaši s vodkou je to bezpečné – hádam aj liečivé.
  K téme – národ, alebo sekta? Návrat o 4000 rokov späť – na Židov treba pozerať ako na nástroj Globálneho prediktora – jeho perifériu moci. Kvôli konceptuálnej globálnej moci GP – nemôže žiaden národ na planéte tvrdiť o sebe, že je autonómny – ani Židia.
  Tajná sekta degenerátov a vrodený komplex moci – spred 4 tisíc rokov

 • Palestína nebola vždy moslimská. Predtým bola kresťanská a čiastočne aj židovská a moslimovia ju dobyli a islamizovali.

 • Koľko percent územia pôvodnej Palestíny kontrolujú súčastní jej obyvatelia?

  • Knieza Myskin

   zle postavena otazka
   zidia na uzemi Palestiny boli vzdy, cast prisla potom v 19 storoci a zaciatkom 20 a az tretia vlna bola po WW2

  • Palestíncom na ich vlastnom území dovolili vlastniť až 39 až 40 percent pôvodného West Bank-u (pôvodná rozloha 5,655 km2) a super rozľahlé teritórium Gaza, ktoré by sa skôr dalo označiť reálnejšie ako koncetračný tábor, ku ktorému všetky námorné, pozemné a vzdušné komunikácie okrem Rafahu na Egyptskej hranici, kontroluje štát Izrael. Hustota obyvateľstva v Gaze je cez 5000 obyvateľov na 1 km štvorcový, pričom celkovo tých km štvorcových je 365, teda je to územie s rozlohou cca 61×6 km. Zaujímavé je, že okolo Rafahu vzniklo z oboch strán nárazníkové pásmo, lebo podobne ako na našej hranici s Ukrajinou tam vznikli tunely na pašovanie, pričom z vlastníkov pozemkov sa stali milionári (cca 1800, či sa na oboch stranách, alebo len na jednej neviem). Samozrejme, keďže nemajú svoj právny štát, tunely im postupne zrušili, tým pádom nemajú svoju oligarchiu.

   • T.j. celá historická Palestína zahŕňa územie štátu Izrael, teritóriá West Bank, Gaza a Golanské výšiny.

 • Akože – máme si vybrať – ako správne chytiť nie hada, ale jedovatého scinka pod kameňom, keď oba jeho konce sa na seba podobajú, ale nebezpečný, jedovatý je len jeden. Tak na toto treba vedieť viac, než len to, čo nám podávajú na tanieri. Môžme začať aj príčinou holokaustu Židov /súvisiacich holokaustov bolo viac – aj ten ukrajinský, turecko-arménsky/, môžme sa vrátiť aj do obdobia Lawrenca z Arábie, a povedzme až po bitku pri Kadeši. Môže byť? ???
  https://www.google.sk/search?q=jedovat%C3%BD+scink&biw=1016&bih=605&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjCqJiH6ZvRAhWIMBoKHTnlCskQsAQIIQ#imgrc=t2ZP5II0PAJHtM%3A

Pridaj komentár