Imigrácia ako lukratívny biznis pre vyvolených

V minulom článku sme prezentovali, že nadácie už dnes žijú z prípravy Slovenska pre budúcu „spokojnú a šťastnú“ multikultúrnu spoločnosť. V Česku ide dokonca už dnes o sumu viac ako 500 miliónov korún.

Je zrejmé, že nikomu o nejakých utečencov v princípe nejde. O čo ide, je biznis. O peniaze, ktoré sa pri organizácii dovozu imigrantov, ich premiestňovaní, školení a „starostlivosti“ o nich točia. Ide o štátne prostriedky, takže je to ideálna príležitosť pre korupciu a zároveň pre vypĺňanie tučných šekov, kde horný limit neexistuje – lebo humanita.

Pri takomto prístupe pár vyvolených, ktorí majú kontakt na vládu a tzv. elitu presadzujú čo najviac imigrantov, pretože to znamená ešte viac peňazí a ešte tučnejšie kontá. Že sa pritom zlikviduje celá civilizácia a celá tisícročná kultúra? Koho to zaujíma?

Integračné centrum Teslova

Integračné centrum Teslova

Projekt umiestnenia imigrantov v centre Bratislavy, naviac indoktrinovaných islamom, najvražednejšou a najagresívnejšou ideológiou dneška je presne z tohto súdka. Nepochybujem ani na sekundu, že ide o niekoho, kto má kamaráta vo vláde, alebo aspoň vo vládnej strane. Normálny človek v normálnej krajine by podobný projekt zmietol zo stola bez váhania. V skorumpovanej prostredí Slovenska je to naopak projekt, ktorý treba podporiť a po prvom pilotnom projekte budú nasledovať ďalšie.

A tak budú za miliardy pre kamarátov a sponzorov ľavej aj pravej elity vyrastať azylové a imigračné centrá, mešity, nadácie budú chrochtať blahom, univerzity budú chŕliť ďalšie tisíce doteraz úplne zbytočných sociológov, psychológov, etnológov, andragógov, multikulti špecialistov.

To že budú utekať pôvodní obyvatelia, to že bude kolabovať chudobné Slovensko, ktoré nemá ani na riešenie vlastných bezdomovcov, sestričky či platy učiteľov, týchto ľudí netrápi. Sme len odpad, hnojivo pre ich vlastný spokojný život za ohradami svojich strážených pozemkov. Namiesto toho aby sa miliardy investovali tam, kde sú pre Slovákov skutočne potrebné, pôjdu naše dane úplne inam – na sociálne príspevky pre desaťtisíce a neskôr státisíce imigrantov a na zisky oligarchov a skorumpovaných politikov.

Nech sa potom nikto nediví, že sa ľudia búria a hľadajú alternatívy. Bohužiaľ mnohé z nich nebudú len mierumilovné…

[sociallocker][/sociallocker]

Zdroj:

http://medzicas.sk/nadacie-ktore-volaju-po-imigrantoch-vetria-peniaze-vela-penazi/

http://vetvicka.blog.idnes.cz/c/443845/Byznys-ze-Syranama-zacina-Privezte-jich-milijon.html

http://reality.etrend.sk/realitny-biznis/integracne-centrum-pre-utecencov-moze-vyrast-v-ruzinove.html

http://medzicas.sk/maria-malinova-slnieckarom/

http://medzicas.sk/racionalne-argumenty-preco-je-neriadena-imigracia-nezmysel/

7 komentárov

 • Aku ulohu vtomto zastava strana SaS a SKOK ?

  Mam namysli ‚sluzobnu cestu‘ Miskova zo SKOK , ked isiel na Siciliu a nikoho nenasiel .
  http://jurajmiskov.blog.sme.sk/c/383721/ako-sme-nahanali-utecencov-v-taliansku.html
  http://www.hlavnespravy.sk/ako-miskov-s-kollarom-hladali-utecencov-v-taliansku/641541

  Zo strany SaS pan Osusky , ktory sa bez vahania podpise pod kazdu eurohujerinu , zucastni
  sa kazdej protestnej akcie atd . A snim aj dalsi exoti v strane SaS eurohujeri , welcome refugees positive ludia .
  Viete to mi nepride do hlavy , ze Risko drzbalonik zahlasuje proti kvotam a v strane ma eurohujerov ,ktory sa nevedia dockat
  na vseliake dotacie a plnymi duskami podporuju kvoty.

  Vedeli by ste sa vyjadrit pan Polacek ?

  S pozdravom

  • Richard je realista, na uskutocnovanie svojich vlastnych zamerov potrebuje zazemie strany a ludi, ktori podporuju jeho osobu. Takze hoci sa v nazoroch diametralne rozchadza s pravdolaskarmi a ludmi slepo podporujucimi americku politiku, potrebuje ich stranicku podporu. Da sa teda povedat, ze je jedno, aky maju tito ludia nazory, ak vo volbach zdvihnu ruku za volbu Sulika za predsedu SaS, resp. nebudu voci nemu intrigovat. Hovorim tomu, ze Richard je rukojemnikom vlastnej strany…

   • Neverim , podla mna museli podaktory infarktovat ked zahlasoval proti kvotam .
    Ale ved SKOK , uz odskocil a podla mna odskocia aj dalsi co maju rozbehnute biznisy so vseliakymi nadaciami , vystavbami centier atd .

    Je pravda ze Richard nepocita s podporou kriticky zmyslajucich ludi co si davaju suvislosti dohromady . On pocita s ludmi co vyjdu zo strednych skol zblbnuty pravdolaskarskou ideologiou, prvovolici , atd . Medzi ktorymi som bol aj ja . Vtedy som mal iny nahlad na vec a Galko so Sulikom boli hviezdy . Richard ako sprechoval v nemcine so Schultzom a Galko ako sikanovany bojovnik proti korupcii . Bohuzial sklamala ma SaS .

    Takto . Musi sa najst politik co bude robit politiku uprimne a nie podla niakych skriptov , analyz, cez reklamky , pre cielove skupiny ,za pomoci prieskumov verejnej mienky , za tony velkej manipulacie a masaze . Lebo takto sa budu striedat jak taki panacikovia , lebo doveru strati tak ci tak kazdy , casom .

    Inak zdravemu jedincovi musi zakonite preskocit z politiky , za kratky cas . Lebo uz aj na Galkovi vidim znamky sialenstva , ked im ztoho sibe a nevedia to uniest tak nech odidu do uzadia , alebo proste nech tam dosadia poriadnych hercov profesionalov jak maju Briti Camerona , alebo americania Obamu . Nech je tam herec co zahra vsetko poriadne a podla skriptu , takeho cloveka co trenuje pred zrkadlom 6 hodin denne a driluje sa . Nasi politici nedosahuju pozadovanu uroven . (Chcem byt oblbnuty ked uz tak poriadne a nie lacno ). haha
    Aj ked Richard vie argumentovat , ma podla mna potencial , ale …. jeho strana je mu vlastnym hrobom . Prestne tak jak ste to zhodnotil pan Polacek .

    S pozdravom

  • presne tak, Richard Sulík je iba lapák na kôrovca – voliča.
   V skutočnosti strane vládu ľudia z pozadia. A SaS nie je stranou protestnou, ale politicky korektnou, v konečnom dôsledku multikulturálnou. Rozhoduje Poliačik a nie Sulík. Strana už tým pripomína SMER, iné na kameru pre (tupo)voliča (Sulík), opak v živote (Poliačik a spol.)

 • Ďalšia svetová vojna bude vojna západnej civilizácie proti islamu.

 • Samozrejme, že ich sem chcú silou-mocou, pretože na nich dostanú peniaze. Na Slováka nedostanú nič, tak nás kľudne vymenia.

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Imigrácia ako lukratívny biznis pre vyvolených

Pridaj komentár