Imigranti si dovolia len toľko, koľko im povolíme my sami.

Analytik Petr Robejšek sa vo svojom zaujímavom komentári k súčasným problémom nevyhol ani imigrácii. Na rozdiel od mnohých pravdoláskarov odtrhnutých od reality vidí veľmi jasne, že spoločenská objednávka a hlavne potreba je niekde úplne inde.

Ako najdôležitejší záver je konštatovanie, že Európa nie je pohotovostnou stanicou pre problémy sveta. A podľa neho, ak si tu už nejakých imigrantov pustíme, títo musia akceptovať, že platia naše pravidlá hry a my musíme byť dosť silní, aby sme ich dokázali presadiť.

Obávam sa však, že Robejšek tiež žije v ilúzii. Západná spoločnosť intenzívne pracuje na svojom rozklade už 50 rokov a dnes žneme plody tohto úsilia.

Bohužiaľ príbeh arabského obsadzovania Teplíc je vzorovým príkladom, že rovnaký postup sa plíživým presadzovaním politickej korektnosti dostal aj do našich končín

Hnutie „Blok proti islamu“ Ústecký kraj zverejnilo na sociálnej sieti komentár z Teplíc

„Toto sa udialo v Šanovskom parku jediný deň potom, čo ľudia demonštratívne ukázali, že majú tiež právo tu byť. Teraz som bola v Šanovskom parku cca pol hodiny. Sedeli sme na terase a boli sme svedkami ďalšieho príbehu … Oproti včerajšiemu večeru bol park znovu plný … Pani s pánom a so steňaťom staforda si sadli na lavičku a psík bol absolútne pokojný. Počas piatich minút začali okolo behať arabské deti a začali psíka provokovať. Behali okolo neho a pokrikovali na neho. Psík znervóznel a štekol. V tú chvíľu sa jedno z detí na bicykli zľaklo, narazilo a spadlo. Okamžite pribehol arabský otec, začal revať, zavolal políciu a chcel aby to riešili. Všetci sa do polície pustili a anglicky na nich pokrikovali prečo je tam ten pes, že ho tam nechcú atď … Našťastie polícia bola na strane pani a pána a nechceli to riešiť, ale Arabi sa búrili a boli naozaj nespokojní … cca za pol hodiny po incidente, sa opäť z parku ozýval hluk odpaľovanej pyrotechniky – ďalší koniec Ramadánu? Alebo iná zámienka? To teraz budú robiť pri každej príležitosti? Teplice nemajú vyhlášku, ktorá by použitie pyrotechniky upravovala (myslím). „

Agresivita a netolerancia moslimov v Šanovskom parku je však len vonkajší prejav toho, čo potichu prebieha už dávno a čo veľmi názorne opísal jeden zo spolumajiteľov činžového domu v Tepliciach. Je to veľmi poučné, zvlášť keď sa Vám bude zdať, že ste už niečo podobné niekde čítali. Skúste porovnať situáciu, ktorú opísal dnes už nebohý Enoch Powell vo svojom slávnom prejave „Potoky krvi“.

Netreba byť prorokom, aby sme predpovedali, aký koniec teplický príbeh bude mať, ak sa všetko nechá na „múdru vládu“. Nehnuteľnosti skúpia Arabi, do mestského zastupiteľstva si presadia svojich ľudí, ktorí začnú agresívne vystupovať proti protestujúcim, možno sa do mesta prisťahuje aj pár ľudí, ktorí síce nebudú kúpeľní hostia, ale zato budú milovať terorizovanie pôvodných obyvateľov. Nastane tzv. white flight, t.j. útek pôvodných obyvateľov a mesto obsadia moslimovia, ktorí si miestnymi vyhláškami upravia okolie na svoj obraz. Zákaz venčenia psov v parku a napríklad opaľovanie v bikinách pod trestom pokuty je len prvá ochutnávka toho, čo príde.

Riešenie sa asi nebude mnohým pravdoláskarom páčiť, ale vzhľadom na predajnosť vlády sa o situáciu musia postarať sami obyvatelia – neprestajným tlakom na moslimov, aby im znechutili miestne podmienky, trvalou aktivitou voči miestnemu zastupiteľstvu, neustálou osvetou apod. Ak to nedokážu, nech potom neplačú nad rozliatym mliekom. Teplice ešte stratené nie sú, ale na ich príklade bude vidno, či majú postsocialistické krajiny, nezasiahnuté príliš intenzívne rozkladom multikulturalizmu. šancu pri obrane západnej kultúry

[sociallocker][/sociallocker]

Zdroj:

http://video.aktualne.cz/dvtv/robejsek-musime-razantne-zdanit-bohate-vecny-rust-skoncil/r~afa1bad8320211e59f530025900fea04/

http://usti.idnes.cz/komentar-k-arabum-v-teplicich-dja-/usti-zpravy.aspx?c=A150725_220251_usti-zpravy_kha

http://medzicas.sk/potoky-krvi-varovanie-z-roku-1968/

7 komentárov

 • http://t.co/6NeV1sBDML
  Neziskovky: Od demokracie k totalite

  Category: islam Značky:Česko, Islam

  Neziskovky: Od demokracie k totalite

  Hate Free

  Financovanie tzv. neziskového sektora z verejných rozpočtov sa plazivo stáva jednou z najpodstatnejších tém tejto krajiny. Nekonečné zoznamy príjemcov dotácií budia pohoršenie neúčinnosťou, nákladnosťou alebo aj úplnou absurditou účelov, na ktoré sú peniaze použité. Rozhorčenie nad tým, ako nezmyselne sú často utrácané naše dane, by však nemalo byť hlavným predmetom diskusie o neziskovkách. Problém dotácií… Read More »
  aaaaaaaaaaa

  Biznis s imigrantami zaraďuje vyššiu rýchlosť

  Utečenci, zdroj: Mediafax

  Je známe, že tzv. mimo(ň)vládky sú organizáciami presadzajúce agendu, ktorou ovplyvňujú verejnú mienku, získavajú obrovskú, nikým neautorizovanú moc a naviac často za naše vlastné peniaze. Samozrejme proti vôli a mienke väčšiny spoločnosti. To je aj prípad imigrantov. Členovia týchto organizácií cítia neodolateľnú vôňu peňazí, je to potenciálne obrovský zdroj príjmov a preto zúrivo útočia na… Read More »

 • lež podívej se na cigány vládnou v naší vlasti pomoci mezinárodních organyzací a my většinové obyvatelstvo jsme dyskryminování a jsou nám porušována naše občanská práva ve spolupráci s unijními státy jimž vládnou kolonyální velmoce jako německo francie atd v této době vyhrožují všem kteří nesouhlasí ,považují nás zasvé kolonye
  Neziskovky: Od demokracie k totalite

 • Hoci to možno bude znieť tvrdo, ale tí ľudia, ktorí neprišli do styku s nejakým násilím, napríklad nedostali „nakladačku“ od surových spolužiakov, prípadne nejaké iné formy násilia nepochopia čo našej krajine hrozí. Ako v porekadle „Sýty hladnému neverí“ alebo „raz zažiť ako tisíckrát čítať“. Niežeby som im to prial, to určite nie! Trochu viac empatie by určite nezaškodilo, vžiť sa do situácie ľudí, ktorí toto musia trpieť.

 • Napadlo mi, co tak do toho vtiahnuť aj pravdolaskarov a zorganizovať nejaký gay príde v Tepliciach. To by sme videli reakcie arabov :-).

  • staci sa dohodnut s ludmi v obci a robit zabijacku kazdy vikend , postavit stanok v parku opekat slaninu , robit hody , atrakcie pre deti , postavit cvicisko pre psov , prilakat policajnych psovodov , motivovat policajtov aby trenovali psov v tom parku .
   kazdemu slepcovi dat slepeckeho psa . Postavit kaplnku , rozmiestnit krize , namontovat kamery a za kazdy vandalizmus stihat . Ludia by si mali nahravat vsetko na mobil , pripade nosit pripnute kamery , mohli by sa aj zlozit na viac kamier , mozno by to mali za zlavu . Samozrejme z vlastnej iniciativy a necakat na vladu .

   Pri ich dome spievat koledy vzdy do 22:00 a Chorale , rozozvonit zvony castejsie a hlasnejsie .

   A ked ani to nezamava vyhlasit protestnu verejnu hladovku .

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Imigranti si dovolia len toľko, koľko im povolíme my sami.

Pridaj komentár