Islam útočí…

Pri „humanistickej“ a „demokratickej“ masáži našich „pravdovravných“ médií o mierumilovnosti islamu a minimálnom množstve teroristov medzi masami „trpiacich“ utečencov by sme nemali zabúdať na dve veci.

Prvá je historicky daná a overená – mierumilovná väčšina je prakticky vždy zanedbateľná, ak je apatická, alebo nebodaj potichu súhlasiaca. To je v prípade islamu pravdivé do posledného písmena. Napriek tomu, že slovne moslimovia často odsudzujú islamský terorizmus, nezabudnú vždy dodať „ale“. Vyhradzujú si skrátka zaujať prakticky súhlasný postoj, ak ide o niečo, čo  sa týka viery a to sa týka prakticky vždy. Dokonca aj keby skutočne nesúhlasili, ale ostali ticho, islamisti získajú moc legitimizovaním touto tichou skupinou rovnakej viery. Pekne to opísal Paul Marek vo svojom príspevku na tému o zanedbateľnosti mierumilovnej väčšiny.

Druhá poznámka sa týka neuveriteľnej ľahkosti radikalizácie moslimských veriacich. Pri moslimoch, ktorých sväté texty burcujú k nenávisti, do boja a zabíjania neveriacich, neviete nikdy kedy dôjde pri pozornom a vedomom čítaní Koránu ku zlomu a z Vášho ochotného predavača na rohu ulice či milej moslimskej susedky sa stane vraždiaca beštia. Tak ako táto zdanlivo nevinná žena na videu…

Zdroj:

http://medzicas.sk/islamska-imigracia-ako-priznak-totality-bruselu/

9 komentárov

 • To vysvetlenie o tom ako sa clovek , ktory veri nieco tak silne ze urobi pre tu myslienku cokolvek je spravne . Akurat + ja si osobne nemyslim ze vsetci ludia a vsetky rasy su rovnake. Kazdodenna skusenost ma jasne presviedca ze nie su. Ja viem ze je to nove nabozenstvo ze si musime mysliet povinne ze ano . Ale proste to tak nie je. Arabi su arabi a spravaju sa tak. Kazda rasa si zvoli take nabozenstvo ake je najblizsie ich nature.

 • Pista Hetenyi

  Alahu, Alahu, nesikaj na blahu.

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Islam útočí…

 • Osobne by som tento clanok zaradil medzi mienkotvorne.Vy si nechcete udrzat Vas kredit a doveru,pan Polacek?Spojili ste postoj s emociou,technika ktora mi prekaza…

  • Zdeno Farbár

   Pán Pavol, práveže články Medzičasu a Protiproudu sú suché konštatovania bez emócii a ukazujú druhú tvár verejnoprávnych médii. Je len na čitateľovi či si s toho niečo zoberie alebo to zavrhne. Je smutné že sa nedokážete sa vyjadriť priamo k téme tohto článku, ale sa znižujete k napádaniu autora len svojou mienkou nepodloženou žiadnym rozumným argumentom. Myslím, že len pohľad nato ako tu „utečenci“ prichádzajú kde hranice štátu im nehovoria nič, osobné doklady a hraničná kontrola tak isto. Kadiaľ prejdú ostáva za nimi obrovský neporiadok. Čítajte radšej články fundovaných profesorov ako je Kohout, Smatana, či umelec Kocáb. To bude lepšie lahodiť vášmu vkusu a názoru.

  • V com vidite emociu? Ja ju tam nikde nenachadzam. Svoje dve tezy ilustrujem – raz clankom, druhykrat videom. Alebo Vam vadi vyber slovnika pri opise teroristickeho utoku? V tom sa asi nezhodneme. Pri ludoch utociacich planovite na nevojenske ciele len aby sposobili chaos smrtou nevinnych, budem vzdy hovorit o bestiach. A je uplne jedno, o ake pohlavie, rasu, narod a nabozenstvo ide

   • Asi sme sa nepochopili pan Polacek. Vysoko si cenim Vasu pracu, Vase clanky, najma geopoliticke, su spickou na slovenkej medialnej scene (z mojho pohladu lajka). O to viac mi potom vadi, ked vidim ze by sa dalo nieco urobit alebo napisat lepsie, nestranne, nezaujate. Video pripojene ku clanku, ak mu nevyse predcahda dany komentar, je spustacom emocii, konkretne hnevu. To uznate iste aj Vy. Z mojho pohladu nevhodne spojenie, podobne ake najdete v polovici clankov z „hlavneho spravodajskeho prudu“. Komentar bez videa, t.j. Vas postoj k danej teme, je celkom v poriadku, zastavam podobny nazor. Spojenie s danym videom je vsak nestastne, ak by aj islo o nejaku znamu kauzu. Nie je predsa jasne, ci ide o zachytenu „spontannu radikalizaciu“ zeny z videa, nevieme dovod jej reakcie, ani jej skutocny zamer.

Pridaj komentár