Islamista zaútočil na policajtky, jedna je vážne zranená

Charleroi foto: Wikipedia

Stalo sa tak v Belgicku, v meste Charleroi, pred hlavnou policajnou stanicou

Zatiaľ neidentifikovaný muž zaútočil mačetou a počas útoku kričal „Alláhu akbar“.

Jedna z dvoch napadnutých policajtiek je vážne zranená v tvárovej časti. Po operácii sa jej stav podarilo stabilizovať.

Ďalší policajt presným výstrelom zachránil svoje kolegyne. Páchateľ neskôr zraneniu podľahol.

Viac info (zdroj) Mail Online

 

8 komentárov

 • Navrhujem rozšíriť výzbroj policajných zložiek o projektily s obsahom bravčovej krvi

 • Inak ako by to debiálne (pardon mediálne) vyzeralo, keby napadol mačetou normálnu hliadku a potom by ho policajt zastrelil… Asi z mediálnych dôvodov, by sa štandardné hliadky polície mali posilniť o ženský element a potom by ani v USA nemali problémy so strielaním na černochov…., potom by to šlo aj samopalom a vo vaščích množstvách. U nás by stačilo keby do radov polície prijali vozíčkarov (pre policajného šéfa by bol atraktívny finančný aj vstupný bonus za prijatie invalida) a potom by bol konečne poriadok aj v osadách.

 • Aspoň že si to tentokrát neodsrali nezúčastnené osoby a bežní ľudia. Policajt je predstaviteľ štátnej moci, ktorý prisahal nasadiť aj svoj vlastný život na ochranu zákona. Títo istí fízli perzekvujú ľudí s inými ako oficiálnymi názormi na imigráciu, až kým im teraz „mladíci“ nedali ochutnať vlastnú medicínu.

 • Hoci ťa inakšie nemusím, toto je rozhodne správna úvaha a určite by to účinkovalo…

 • Chúďatko pomätené,samozrejme opäť nič spoločné s islamom.
  V mimovládkach a v medialných sračkometoch musia ťahať 24ky na 3 smeny aby stíhali žehliť prúsery „duševne pomätených“ snedých nových Europanov.

 • Pride mi to jako chyba, zabit pokazde utocnika. Oni do toho idu s vedomim ze umru a pojdu do neba k svojim 72 pannam.
  a pokazde ked ich zabijeme, tak ich naborci maju další a další dokaz ze to funguje.
  Co tak ich len strelit do nohy alebo ruky? co tak naucit policiu par chvatov od Segala, alebo im aspoň povedat ze to co sa ucia na akademii mozu používat nielen proti demonstrantom a starym ludom, ale aj na ozbrojencov co ich chcu zabit.

  Dajte ich do basy, každého do inej a nech si uziju spoluveznov. Ked budu mladi moslimovia vediet ze po utoku hocicim okrem vybusnej vesty pojdu do basy, kde budu kazdu noc robit niekomu cubku. tak si to hned rozmyslia, ci im tych 72 panien bude stat za to aby 30 rokov 360 noci do roka maly roztazeny kakac.

  • Dobrý postreh. Tým,že je pre nich žena handra na utretie ich malého brka, tak po postrelení a doliečení by som ich zavrel po jednom s 50timi ich ženami – ale tu na europskej pôde s tým, že si s nim môžu ženy naložiť podľa europskych hodnôt. Garantujem Vám, že by ho ich ženy …“milovali“ ako oni naše biele životy…. ?! 🙂 Stačí jedna takáta duchovná basa s fotkami, ako ho ženy s láskou poslali do raja, a ostatným to načne ich naprogramované hlavy nadradena nad všetko…. Aspoň načne, kým sa dočkáme opravneho riešenia a začneme ich duchovno s fyzičnom transportovať naspäť na Mars… 🙂

  • My preferujeme Chucka Norrisa.

Pridaj komentár