Islamisti napadli psíčkarov.

A to nie niekde v tradične „multikulturálnych“ krajinách, ako by sa dalo očakávať. Stalo sa tak v nám blízkej Českej republike.

Mesto Teplice má už pomerne početnú islamskú komunitu. Tá začína vznášať voči svojmu okoliu, zo svojho pohľadu „oprávnené“ požiadavky.

Islamisti chcú, aby z verejného priestoru postupne mizli veci „urážajúce“ islam. Do prvej línie boja za „toleranciu“ sa dostali miestni psíci.

Na veľmi časté lokálne obťažovanie osamotených psíčkarov tlupami islamistov reagujú miestni občania spoločnými prechádzkami so psami. Asi v nádeji, že ak ich bude viac na mieste, tlupy islamistov dajú im pokoj.

Na hromadne sa prechádzajúcich psíčkarov však útočili rovnako ako v prípade jednotlivcov:

Dnes v Šanovském parku, na hromadné venčení reagovali Arabi dělobuchy, přivolaná policie přihlížela . VENČIT SE BUDE! každý pátek, foťáky s sebou a přijdte kdo můžete, nenecháme si nic líbit, od toho jsme tady!!!!!

Islamisti  zjavne sú si vedomí, že v danej lokalite stoja nad zákonom a polícia zasiahne až vtedy, ak by sa im miestni občania chystali na oplátku „naložiť“.

Hádžu beztrestne po psíčkaroch a psíkoch delobuchy či kamene a vysmievajú sa ich bezmocnosti. Miestna polícia je podľa dostupných informácií skôr „vzdušným krytím“ islamistov, než tým, čo by mala byť polícia.

Donedávna silne „humanisticky“ médiami ovplyvnená česká verejnosť mení radikálne meniť názor. Je to vidieť v diskusii pod zverejneným videom.

Platí, raz zažiť je viac ako 100x čítať, a občanom Teplíc sa v súčasnosti požiadavky islamistov na „toleranciu“ darí zažívať dennodenne.

Teplice

Polícia síce blikala majákmi, avšak podľa dostupných informácií na ochranu psíčkarov odmietla zasiahnuť. Foto: IVČRN Teplice

Panujú obavy, že mestské zastupiteľstvo, ktoré si občania v posledných voľbách neprezieravo zvolili zo zástupcov „štandardných“ strán, bude situáciu (pravdepodobne na príkaz „zhora“) riešiť tak, že zakáže vodenie psov v parku. Aby „politicky korektne“ vyhovelo požiadavkám islamistov.

Je im asi jedno že v ďalších voľbách pravdepodobne vyletia zo zastupiteľstva ako starý kýbeľ. „Európske hodnoty“ sú „európske hodnoty“. A vždy je šanca, že sa im nejak zase pred voľbami podarí občanov oblbnúť, ak bude dosť peňazí na kampaň.

V diskusii síce čítame:

Psi jsou naši kamarádi, členové rodiny … a venčit je budeme. My jsme tady doma !!!

Ale je to veľmi ťažké dosiahnuť, keď proti tomuto sloganu stojí vlastná polícia.

V diskusii je aj prípad, keď v zákazu státia zastala česká vodička. Policajt jej oznámil, ak hneď neodíde je to na pokutu. Kdežto v tom istom čase zastavené vozidlo na tom istom mieste, ktoré jeho vodič a spolujazdci moslimského výzoru opustili zjavne na dlhšiu dobu si príslušník polície nevšímal. Ani po upozornení od vodičky.

Situácia v Tepliciach sa bude iste ďalej dramatizovať. Tak sa bude zákonite diať všade, kde bude narastať stret tak protichodných kultúr.

zdroj

My na Slovensku našťastie prestávame byť ovce. Počet ľudí, ktorí sa zaujímajú o udalosti okolo seba aj v zahraničí, už prekročil kritickú hodnotu. Minimálne môžu o nejaké to % pootočiť výsledky blížiacich sa volieb. Preto dnes beží kampaň v médiách o „náckoch“ a „extrémistoch“.

Preto sa vládna strana vo vzácnej zhode s tými opozičnými zhodujú na potrebe §, ktoré by značne sťažili občanom možnosť kritiky stavu spoločnosti. Či už obmedzením slobody zhromažďovania, alebo inými ťahmi, kde by proti nespokojným občanom boli použité represívne zložky štátu.

Zdá sa,  že jarné voľby trošku brzdia tieto snahy. Každá so súčasných parlamentných strán pevne stojí na „európskych hodnotách“. Ale nie až tak pevne, že by si to pred voľbami chcela rozhádať s voličmi a stratiť nejaké parlamentné stoličky.

Po voľbách bude na „uťahovanie šróbov“ času dosť, celé 4 roky. Aj potreba zákona trestajúceho kritiku islamu (ako prejav xenofóbie) bol mimovládkarmi naznačená, politikmi neodmietnutá, avšak diskusia na túto tému rýchlo nateraz stíchla.

Nechcem žiť v štáte, kde slovenský policajt bude de facto v pozícii príslušníka okupačnej správy. A „islamista“ v pozícii „rišskeho Nemca“, ktorému je dovolené voči občanovi „protektorátu“ takmer všetko.

Aj naši psíci sú naši, patria na Slovensko!

Lenže koho voliť, ktorá z politických strán je principiálne za práva všetkých občanov a neuhne požiadavkám Bruselu, či už bude vo vláde, alebo v opozícii ???

Ktorej slovenskej politickej strane sú bližšie práva a požiadavky vlastných občanov, než požiadavky komunít cudzincov? A nielen pred voľbami, tam sa natára kde čo, ale hlavne neopustí tú líniu po voľbách ???

[sociallocker][/sociallocker]

28 komentárov

 • Zaujimavy clanok som nasiel na Idnes – ten clovek vie, o com pise… http://berrezouga.blog.idnes.cz/c/467595/tahle-zeme-neni-pro-muslimy-cast-i.html

  Snad to oceni aj Juraj Polacek 😀

 • Jsme doma-!!!_Tak ať každý bojuje za svůj a náš domov -tak jako ještě nikdy nebojoval.-Naše vlast je v ohrožení-!!!

 • A flock of seagulls

  Takto to dopadá, „když pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí, ehm ehm“, a keď si ľudia volia do vlády feudálov, členov Bilderbergu. Česi bohužiaľ už čoskoro okúsia multikultúrne obohacovanie na vlastnej koži. Škoda, bola to krásna krajina, ale ako sa vraví – bolo koze dobre, šla sa na ľad šmýkať.

 • policajti sa len pozerali a boly bezmocny?nahodou nieje to zakazane zakonom ze delobuchy sa mozu pouzivat len cez silvestra?uz len zato by som ich ujebal spine jedny boha tu je to postavene secko na hlavu,ochranuju pristahovalcov a inu chamrat a na domacich jebu parchanti ……

  • Martin Kršně

   Žel bohům u nás to zákonem dané není. Jsme přímo z Teplic a u nás se toto řeší vyhláškou města, tzn. že každé město to může mít jinak. Nehledě na to, že údajně byl ohňostroj hlášený. Nejhorší je ale, že Teplice se rozdělili na dva tábory, sluníčkáře, kteří araby podporují a nás, ten zbytek, který je tu nechce. žel bohům, město ty přivandrovalce plně podporuje a my, jak bývá v „demokratickém“ světě zvykem, jsme označeni za xenofoby, rasisty a nacisty. Toť asi k situaci v Teplicích…

 • Iva Procházková

  Děkujeme za podporu! Iva Procházková, leader IVČRN Teplice

 • V Londyne je uplne normalne,ze ak je vodic autobusu moslim,cestujuceho so psom do autobusu nepusti a to ani v pripade vodiaceho psa!!! Ako keby ten autobus bol jeho sukromnym majetkom…uz neraz som videl vytoceneho anglicana so psom kopat do autobusu a vodicovi nadavat do fucking bastardov…vodic ma pravo kohokolvek vylucit z prepravy,hoci aj s odovodnenim,ze pes moze znecistit autobus a jednoducho mu to prejde

 • Asi vo volbach budem volit Kotlebu

 • No skúsili by na mojich psov hodiť delobuchy. Handrohlavci by pelášili schovať sa do najbližšej mešity.

 • Kto je na strane slovenskych obcanov? No predsa Kotleba…. on je v podstate jedina nadej pre nasu krajinu… To co dokazal v BBSK (a media o tom vytrvalo mlcia a prekrucaju len aby za zleho bol) moze byt na celom Slovensku a hned sa nam bude lepsie zit – samozrejme pokial sa nas nerozhodnu humanitarne bombardovat lebo nam vladne „fasista a extremista“….

 • „Lenže koho voliť, ktorá z politických strán je principiálne za práva všetkých občanov a neuhne požiadavkám Bruselu, či už bude vo vláde, alebo v opozícii ???“

  Odpoveď znie: Kotleba. Určite to nie je žiaden ideál, no ideály nečakajme, neprídu… Kotleba deklaroval rovnosť práv pre všetkých ončanov SR, zároveň vieme že určite nie je eurohujer. ĽSNS má šancu dostať sa do parlamentu a je najvyšší čas mať v parlamente skutočne národne orientovanú stranu. Inak budú tieto voľby tuším posledné.

 • mamradblbychtrolov

  zohnat dost pitbulov co su hladny a maju radi nahancky

 • a co ste si myslely kdyz ty hovada ve vlade nam to sem vpustily je to umysl nebojme se nenech me se zahnat do kouta kdyz nam to prichystaly mi jim odpovime neni treba mlcet uz dost

 • co ste cekaly kdyz ty hovada na hradech nam to sem pustily to je umyslne

 • My už jsme v prdeli, ač si to stále mnoho lidí neuvědomuje…zatímco bílí chodí do práce a přemýšlí ve stresu…plat, bydlení, obživa, jestli si může dovolit dítě, hypotéku…Čmoudi se od rána do večera procházejí, dělají děti, jezdí na nákupy taxíkem, mají svá auta, mají kde bydlet, chodí dobře oblékaní, z nudy dělají bordel a peněz dostanou víc, než pracující člověk. Jejich jistota důchodu a jistota důchodu pracujícího…schválně, na koho by jste si vsadili? Chápete? NO STRESS!!! ONI mají práva a budoucnost, MY máme ZÁVAZKY a POVINNOSTI.
  A takový národ, který si toto nechá líbit, nemá právo se ohrazovat proti muslimům, pouze opět sklopit uši a držet krok s tím, co mu tato zrádná vláda nařídí. Je to vyzkoušené na cikánech, tak to bude fungovat i s muslimama.
  Vaše vláda, poslanci, senátoři a neziskovky.

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Islamisti napadli psíčkarov.

 • bohuzial to bude aj tu 🙁

Pridaj komentár