Islamské znásilnenie Európy

Obrázok, ktorý sa objavil začiatkom februára na titulke poľského časopisu wSieci šokoval Európu. Žena zahalená do zástavy s logom Európskej Únie je brutálne znásilňovaná čiernymi rukami. Naskytá sa otázka: Je tento obrázok prejavom rasizmu redakcie, alebo je to len predpoveď tragickej reálnej budúcnosti Európy?

wsieciV prvom rade treba povedať, že ide o úvodný obrázok k článkom renomovaných poľských novinárov. Aleksandra Rybiňska je absolventkou katedry sociológie na Sorbonne a Inštitútu politických štúdií v Paríži so skúsenosťami z denníkov Rzeczpospolita, Gazeta Poľska a Gazeta. Bronislaw Wildstein je uznávaný novinár, ocenený mnohými uznaniami, bývalý dopisovateľ rádia Slobodná Európa, alebo komentátor Rzeczpospolita. Ani jedného z nich nemožno obviniť z nedemokratičnosti, či presadzovania nejakých totalitných ideológií. Napriek tomu vyslali do sveta správu, ktorá hovorí o tom, že nastáva „Peklo Európy“ a pýtajú sa či „Chce Európa spáchať samovraždu?“

Články vznikli ako odraz brutálnych sexuálnych útokov v Nemecku na prelome roka. Podľa novinárov si médiá a elita zakrývajú oči a dovolili prerastenie situácie do katastrofy. Aleksandra Rybiňska píše: „Ľudia starej Európy si po novoročných udalostiach v Kolíne bolestne uvedomili problémy vznikajúce masívnym príchodom imigrantov.“ „Prvé príznaky toho, že sa veci uberajú zlým smerom, tu však boli už omnoho skôr,“ pokračuje a dodáva: „Boli stále ignorované alebo marginalizované v mene tolerancie a politickej korektnosti.

Uplynulo pár týždňov a situácia sa evidentne zhoršila. To čo vyzeralo v médiách politicky korektnej západnej Európy na začiatku roka ako škandál je dnes realita. Z celej Európy prichádzajú správy o brutalite migrantov, raketovom náraste kriminality a sexuálnych trestných činov. Čo je však najhoršie, zistili sme, že medzi státisícami migrantov je dnes neznámy počet teroristov, ktorí svojou činnosťou „pokrstili“ hlavné mesto Európy Brusel a zabili pri svojich útokoch desiatky nevinných civilistov.

Na rovinu povedané, sme vo vojne s inváznou vlnou radikálneho islamu. Napriek tomu európska elita ako keby ďalej pokračovala v námesačnom spánku. Podľa maďarského premiéra Viktora Orbána však ide o zámer. Magyar Idok zverejnil, že na stretnutí parlamentných frakcií strán vládnuceho bloku Fidesz-KDNP v maďarskom Lillafured začiatkom februára odhalil tajné sprisahanie Turecka a Nemecka o prevezení 400 000 až 500 000 migrantov priamo z Turecka na územie Únie, kde sa povinne rozdelia medzi členské krajiny EÚ.

Dohodu potom prezentovala Angela Merkel pod krycím pláštikom ako výhodné opatrenie, kde Turecko malo byť garantom zastavenia migračného prívalu za úplatok 6 miliárd eur, pričom po nátlaku bola schválená na summite Únie.

Reakciou na to bol známy prejav Viktora Orbána, kde zásadne odmietol islamizáciu Maďarska a kde vyzýva všetky európske krajiny na odpor voči plánu Bruselu a Berlína na nútený dovoz migrantov.

Treba povedať, že to, čo sa na začiatku javilo ako jednorazový dočasný prúd ľudí, ktorý sa dá zvládnuť administratívnymi opatreniami, sa dnes zmenilo na akýsi systém, ktorý žije vlastným životom. Pri dnešnej migrácii je množstvo faktorov, ktoré sami osebe neznamenajú až takú hrozbu, dokopy však vytvárajú výbušnú zmes mimoriadnej sily.

Dá sa spomenúť plán Turecka deštruovať Európu a zlepšiť si tak vlastnú pozíciu, záujmy kriminálnikov, rozvrat krajín Ázie a Afriky vplyvom politiky členov Únie a NATO a následný rozpad ekonomiky vedúcej k migrácii, populačná explózia spôsobená páchateľmi dobra zo Západu apod. V prvom rade je tu už spomenutý islam, ktorý je vierou absolútnej väčšiny migrantov. Aj keď samotná vlna migrácie islamom nebola primárne spustená, rozhodne zvyšuje jej nebezpečnosť a dnes už je islamom aj eskalovaná.

Moslimskí migranti sem neprichádzajú v snahe zachrániť si život, ale zlepšiť si ho. Ich viera im hovorí, že Európania sú podradní a že je ich povinnosťou im pomáhať a zabezpečiť im pohodlný život podľa ich vysnívaných predstáv. Zároveň je to kultúra, ktorá neznáša kritiku a odpor, kultúra, ktorá má v sebe jedovaté nálože diskriminácie v oblasti viery a pohlavia. Na kritiku reagujú násilím.

Podľa Viktora Orbána ide o plánovaný útok na základy európskej civilizácie. Nemám problém s ním súhlasiť. Dnes sa deje migrácia z islamských krajín s podporou mnohých – už sú to nielen pašeráci, zločinci, teroristi alebo islamizátori. Dnes im čistia cestu aj elity Západu na čele s Angelou Merkel a mimovládkami za tichej spoluúčasti americkej diplomacie.

Aktuálny dátum je 1.4.2016 označovaný aj ako deň bláznov, čiže môžeme v novinách čítať aj vymyslené správy. Jedna z nich je správou o tom, ako sa súčasný premiér Fico tajne dohodol s vedením Únie na dovoze 50 tisíc migrantov. Hoci mala byť táto správa žartom, nepripadá mi tak. Premiér Fico je všetko možné, len nie burič. Existenčne je závislý na dodávke financií z Eurofondov a urobí všetko pre to, aby tomuto peňazovodu nič nestálo v ceste. Zmena predvolebnej rétoriky je tá najmenšia vec.

Tak ako je dnes reálne znásilňované Nemecko, Francúzsko či Belgicko, bude podľa mňa trpieť aj Slovensko po tom, čo sa súčasná vláda podvolí želaniu Bruselu a prikývne na kvóty. Práve preto treba likvidovať neposlušnú opozíciu, útočiť na Sulíka, Kollára, alebo Kotlebu. Nie kvôli ich rôznych názorom na ekonomiku, extrémistické úchylky, či bohémsky životný štýl. Spoločným menovateľom je odpor voči migrácii, islamizácii a trvanie na obrane a obhajobe koreňov európskej civilizácie postavenej na grécko-rímskych judeokresťanských základoch. Do boja vytiahli všetky presstitútky a sluhovia elít, mimovládky, úplatní politici a „osobnost“ verejného života. Heslo dňa je „Sulík delenda est (Sulík musí byť zničený),“ potom bude nasledovať rovnaký scenár proti Kollárovi a Kotlebovi. Po ich likvidácii a spacifikovaní odbojných strán aj za pomoci rozvracačov zvnútra, islamizácii Slovenska nič nebude stáť v ceste.

Alebo áno?

Dôvodom na otázku je radikalizácia verejnej mienky. Ešte nikdy za posledné desaťročia nebola verejnosť celej Európy tak rozpoltená a tak znechutená kolapsom politiky elít. Ľudia sú držaní pod tlakom politickej korektnosti v práci a na verejnosti, súkromné rozhovory však ukazujú stále viac hnevu. To čo  sa na verejnosti prezentuje ako mierna kritika je (zatiaľ) medzi štyrmi očami posledným predstupňom k defenestrácii politikov. Je len otázkou času, kedy napätie prerastie do vzbury občanov proti systému. Spúšťačom môže byť čokoľvek – ďalšia vlna znásilňovania, teror sklamaných migrantov, ktorým nie je ich budúca domovina ochotná platiť do konca života výpalné vo forme sociálnych dávok a nebodaj ich chce aj deportovať. Migranti sú z troch štvrtín bojaschopní a hlavne boja ochotní chlapi, často s „neoceniteľnými“ bojovými a teroristickými skúsenosťami.

Je nemožné predpovedať, čo sa stane. Avšak už samotná možnosť radikalizácie a násilných aktivít či už migrantov alebo pôvodných občanov, by mala byť varovaním. Pre slovenských odporcov islamizácie a migrácie je to však príležitosť na konsolidáciu. Treba odmietnuť hon na bosorky, naopak ísť po krku novej  vláde hneď od začiatku. Presmerovanie pozornosti na osobnosti opozície nesmie zabrať, naopak treba podporiť vznikajúcu alianciu opozičných strán. Bohužiaľ, ako mnohokrát v histórii na frontovej línii prestáva ísť o možnosť dorozumenia. Sú len dve farby, čierna a biela.

Tí ktorí sa vybrali cestou podpory dnešnej vlády podporujú migráciu a islamizáciu, koniec tejto civilizácie. Na druhej strane sme všetci ostatní. A verte, že nás je podstatne viac.

Zdroj:

 

 

9 komentárov

 • takze vsetko je OK ????

  Blaming Policy, Not Islam, for Belgium’s Radicalized Youth
  http://www.nytimes.com/2016/04/08/world/europe/belgium-brussels-islam-radicalization.html?mabReward=CTM&_r=3

 • Slovo arab je starohebrejské slovo a znamená “ Miešanec, alebo Bastard“. Integrácia s týmito degenorovanými subhuman je Biologická zbran tzv. ELIT, ale elita je len krycie slovo pre židov. Je nebudem nazývat žida elitou, ale len židom. Treba menovat nepriatela pravým menom, inak sa z toho bahna nikdy nevymotáme. Bieli Americania, ktorým ešte zostal rozum , nám musia byt príkladom, lebo toto, co sa deje v Európe teraz sa v USA dialo po zavraždení JF Kenedyho , ked jeho židovský nástupca Johnson pod pažbou samopalov integroval ciernych africanov do škôl s bielymi detmi. Toto bol zaciatok konca USA, lebo do tejto doby sa tam nikto nemiešal s ciernymi, ale ked dostali deti do zmiešaných škôl, miešanie dostalo rýchly spád a dneska po 50 rokoch je tam státisíce ak nie milióny miešanych hybridov. Táto degenerovaná špína je abomination nášmu stvoritelovi a ak to tak pôjde dalej, ked Bieli budú menšinou, tak ich cierny vyvraždia, tak ako to urobili na Haiti, tak ako to robia teraz v Južnej Afrike. Kto stojí za touto propagandou, ked všetky média nie len v USA, ale v celej Euro´pe, vlastnia ŽIDIA, nie elity , ale ŽIDIA.
  Prvá a Druhá svetová vojna bola židovským dielom. Nemci nezacali prvú svetovú vojnu, ale Anglicko-Francúszko-Austria, Nemecko vošlo do vojny ako posledné a do dneska vynia Nemecko za prícinu vojny. Nemci roku 1916 chceli skoncit vojnu a navrhli anglicku mier, co anglicko zamietlo, priviedlo do vojny USA a vojna pokracovala dva roky. Za anglickom a USA stáli židia, lebo židia kontrolovali Anglov od roku 1694, ked nainštalocali prvú centrálnu židovskú úžernicku Banku, tzv. Bank of Englad,ale tá banka bola súkromná banka židov, ktorí tlacia peniaze Anglicku na papier a berú zato úroky. Takúto banku nainštalovali aj v USA roku 1913 a hned rok nato zacali Prvú svetovú vojnu. Druhú svetovú vojnu zacali židia roku 1933, ked vypovedali Nemecku vojnu, lebo Adolf Hitler a Národní Socialisti, pozatvárali židovských Bankárov a vyhodil židov z parlamentu, lebo židia priviedli Nemecko na kolená, ekonomickou krízou, ked viac než polovica Nemecka bola bez práce.
  Toto isté sa deje dneska celej európe, lebo títo bankári, teraz sedia a vlastnia Centrálnu banku EU a celá tá dlhová kríza je umelo vytvorená na znicenie Európy, tak ako aj umelo ŽIDMI vytvorená RAPEFUGEE kríza.
  Kto vie , že v EU parlamente je ešte 150 clenný „LEN ŽIDOVSKÝ“ parlament, ako kontrolná komisia na znicenie európy a vyvratdenie našich deti.
  Koho nemôžete kritizovat-židov-! Ci nejaká historická pravda musí byt chránená zákonom, ako falošný holokaust???
  A tak by som ešte pokracoval trištzri dni vkuse ……………..

  http://www.europaeische-aktion.org/Artikel/en/European-Jewish-Parliament-inaugurated-in-Brussels_19.html

 • Niektorí ľudia ako nap. Emil Páleš hovoria, že najlepšia obrana proti islamu je návrat ku kresťanstvu. V skutočnosti je to ale veľmi hlúpy názor, viac o islame a kresťanstve v tomto článku:

  Neznáme akademické poznatky o krvavých zločinoch cirkvi: šírenie kresťanstva násilím a genocídou
  http://krestanstvo.czweb.org/clanky/nezname-akademicke-poznatky-o-krvavych-zlocinoch-cirkvi-sirenie-krestanstva-nasilym-a-genocidou

  • Vždy je to otázka kontextu. Pre našu budúcnost je kresťanstvo určite lepšia ako islam. Je tu totiž jeden veľký rozdiel. Pri kresťanstve mala zločiny na svedomí cirkev a motiváciou bola túžba po moci (áno, pomáhali jej vojaci či davy či už kvôli fanatickým presvedčeniam, alebo individuálnemu prospechu). ALE v kresťanskej ideológii nikde nestojí, že máš násilím presviedčať iných na vieru a zabíjanie je dokonca STRIKTNE zakázané. Islam oproti tomu, má priamo vo svojej ideológii nenávisť voči iným vyznaniam a násilie berie ako akceptovateľný (ba až vítaný) prostriedok na svoje šírenie.
   Je pravda, že ak by sme sa striktne držali kresťanských zásad, tak nemáme šancu sa ubrániť. Na druhej ľudia musia mať niečo za čo bojujú, ak majú bojovať. V tomto smere kresťanstvo môže predstavovať jeden z ideologických motivátorov – napr. spolu s národným („za boha a za národ“ by nebolo nič nové).

  • Tak prečo neprestúpiš na Islám , čo je modlenie sa k satanovi. Zločiny církve? Len sa pozri na minulosť Islámu, čo robili v Španielsku a po celej Európae tisíc rokov IDIOT !!! Kresťania len odpovedali na zločincov čo sa modlia satanovi. Kultúra Islámskych štátov ti vonia prestúp k ním a bude ti dobre !!! Pozri si toto video na JEWtube , keď vieš anglicky , história Islámu od arabky!!!

 • Z toho čo vidím v Nemecku si nie som istý, či množstvo ľudí na jednej či druhej strane až tak rozhoduje. Kľúčovým aspektom sú médiá a silové zložky štátu. Ak sa vláda (na vonkajšiu objednávku) rozhodne presadiť arabizáciu Slovenska, všetko bude závisieť na postoji jednotlivých ľudí v polícii (a možno aj a armáde). Podľa toho tu môžeme mať ako jeden extrém tvrdé potlačenie protestov a ako druhý násilné zvrhnutie vlády. Niekde medzi tým je občianska vojna. To je však len čisto vnútroštátny pohľad. Sme malá krajina a tak vplyv zahraničia je rovnako dôležitý (ak nie viac). Na príklade Srbska sme mohli vidieť, že nástroje na presadzovanie „spravodlivosti a demokracie“ môžu siahať až po „humanitárne bombardovanie“. Môžu ale stačiť aj ekonomické sankcie, ktoré existenčne ohrozia ľudí a prinútia ich držať hubu a krok. Bez podpory nejakej veľmoci je naša šanca malá. Samozrejme žiadna veľmoc nás nebude podporovať nezištne, takže zrejme čoskoro pre nás príde chvíľa „výberu menšieho zla“. To nie je v histórii (ani našej) nič nové. Akurát vždy nie je ľahké posúdiť, ktoré zlo je menšie, najmä ak ste v krížovej paľbe propagandistických médií a organizácií tretieho sektora.

 • Záver článku mi dodal nádej. Ďakujem.

 • Poučenie z krízového vývoja v Libanone. O integrácii a vďačnosti islamských utečencov v Libanone.
  http://www.zvedavec.org/vezkratce/12511/

Pridaj komentár