Ivan Novoroľník: O Novej generácii SDKÚ

(MZC) VIEM že budem za hejtera ale nedá mi. Subjekty slovenskej pravice – as you see protoplazma including – má …. nie, prekvapiť to už nikdy, ale pobaviť, to áno, to im ide asi úplne najlepšie.

Dovolím si doplniť hejterský preklad : zo strany ktorá ide neoblomne v stopách nie že HZDS ale starej dobrej SDĽ, (ešte aj posledného predsedu mali obidve takého že nafleku môže robiť Mikulášovi čerta a citlivejšie deti pri jeho úsmeve plačú) do stratena, akurát že napravo nie je žiaden Smer ktorý by ju zjedol a dal milosrdnú ranu z milosti, vystúpila platforma jej dorastu. Čím sa celkom vtipné pohrala s teóriou, že nulu nulou nevydelíš.

Najvýznamnejšie rozhodnutie v našej histórii je, že sme vznikli – toto som si prečítal dvakrát, niečo tak esenciálne a na dreň objasňujúce význam pravicových mládežníkov vo vesmíre by nespáchal ani smerácky hejter, ktorý vlani vyhral celoročnú internú súťaž o najzabitejší koment v diskusii na sme.sk.

Plánujú pokračovať poskytovaním podpory, lebo „O Veľký Kiska“ volá mladých do politiky (a tu by sme radi zdôraznili, že prosímpekne my sme tento skvelý prezidentov nápad odjakživa propagovali a s presidentom plné súhlasíme, ako aj vo všetkom ostatnom)

Budeme spolupracovať s nám podobnými (prekristoverany, podobného je viac?) aby sme vysvetlili všetkým, že čo je dôležité. Dôležité je, aby Fico prehral. Je úplne u riti kto vyhrá, hlavne je aby Fico prehral, je to niečo ako woodoo magic. A potom najbližší utorok nastanú kobercové nálety pečených holubov. Konkrétne to bude poobede okolo 14,35. Lebo keď Fico prehrá, všetko sa zmení.

Budeme pracovať na našom programe, predbežne tam máme úplne všetko, čo sa páči – ochrana prírody, vzdelávanie, samé sexi veci, no nekúp to.

Okrem toho ideme robiť happeningy, lebo tie nám idú a je to sranda a červená Ficovi a tak.

Ešte ideme absolvovať pár mediálnych školení, lebo aby boli výsledky, je treba marketing a marketing je dôležitý, lebo predaj leštených prdov poslednú dobu alarmujúco klesá. Marketing je v zásade úplne najdôležitejší.

Týmto sa začína naša nová epocha od tranzitu od bezvýznamnosti do takej ničoty, že aj tá čo žrala nekonečný príbeh by od strachu ušla a skryla sa pod posteľ.

Držte nám palce.

Držím!

Zdroj:
http://www.novageneracia.sk/929/

Pridaj komentár