Je po voľbách, Moslimovia do toho!

Je po voľbách, Moslimovia do toho!

Predseda islamskej nadácie na Slovensku poskytol rozhovor BBC News kde sa posťažoval na chýbajúce priestory pre moslimov na Slovensku. Myslím si, že mu nešlo len o  hocijaké priestory, tých majú dosť, ale o mešitu. Posťažoval sa tiež nie je správne slovo, skôr vydieral.

Hasna povedal, že keď sa od slovenských moslimov žiada rovnaká lojalita, ako od ostatných občanov, mali by mať aj rovnaké práva.

Dore Gold v knihe „Boj o Jeruzalem“ napísal, že akýkoľvek ústupok voči moslimom nebol koncom problému, ale jeho novým začiatkom. Ustupovať moslimom je ako ustupovať teroristom. Ústupkom sa moslimovia uisťujú, že sú na správnej ceste k ďalším požiadavkám a súper je slabý.

Som Poliak dlhodobo žijúci na Slovensku, nemám slovenské občianstvo, nie som  Slovensku nijako zaviazaný, ale neviem si predstaviť, ako by moja ne-lojalita voči Slovensku mala vyzerať?

A ak aj dokázal, čo znamená ne lojalita Poliaka voči ne lojalite moslima? Kedysi som narazil na jeden blog kde Bulhar hovoril, že ma kamarátov moslimov v Bulharsku a  pýtal sa ich viacerých, na ktorú stranu by sa postavili v prípade Bulharsko – Tureckej vojny, teda vojny s islamom, a bol šokovaný, keď mu bez zaváhania odpovedali, že by sa postavili na stranu moslimov. Môj známy z Poľska ma známeho v Alžírsku, kde občas jazdí. Alžírčan je pohodový moderný človek, ktorý mu povedal, že jeho „tie“ veci nezaujímajú, že jemu je v Alžírsku dobre, ale keby mu Alah prikázal, zabil by –  toho Poliaka.

Čo to znamená, že sa od moslimov žiada lojalita? Lojalita voči komu? Štátu, susedom? A kto sú slovenskí moslimovia? Utečenec z Afganistanu Azim Farhadi, ktorý na Slovensku našiel druhý domov a teraz uvažuje nad lojalitou? Slovensky neofita Jozef Lencz, patrí tiež k tým od ktorých sa žiada lojalita? Ľudia, ktorí tu vyštudovali, tí vážení a ctení podnikatelia a lekári, ktorých Hasna tak často spomína ako neškodných občanov Slovenska teraz uvažujú nad tým, že musia byt nespravodlivo lojálni voči štátu, ktorý im dal druhý domov?

A nebral by som slová Hasnu na ľahkú váhu. Nikto v súčasnosti nedokáže za bieleho dňa tak vystrieľať nejakú redakciu či koncert, nechať vybuchnúť vlak či nákupné centrum, alebo odrezať decku hlavu tak, ako moslimovia. A to všetko to v súlade s vlastným svedomím islamským zvykovým právom a vôbec Islamom, stačí že na nich príde ta správna chvíľa. A na tie správne chvíle práve prichádzajú aj v mešite. A nejedná sa o žiaden extrémizmus, ale o podstatu islamu.

Ale ja, ako islamofob, Hasnovi rozumiem. Hasna a jeho slovenskí moslimovia a vôbec moslimovia nemôžu konať inak. Vládca ich Mordoru Mohamed im dal vzory správania a oni nemôžu inak, musia bojovať, aby to čo nie je moslimské zmizlo alebo sa im úplne podrobilo. Od toho nemôžu ustúpiť.

Najpopulárnejším menom pre chlapca v islamskom svete je Mohamed. Veď aj sám Hasna má na meno Mohamed

Pred nedávnom zase imigranti niekoho zabili a znásilnili decko v aquaparku a je to OK. Mohamed tiež znásilňoval a vraždil. Absencia „Nezabíjaj“ v islame je pre nás Európanov poľahky a kruto citeľná.

Ale oni inak nemôžu. V Knihe „Láskavé bohyni“ Jonatana Littela je scéna, kde dôstojník gestapa vypočúva zajatého vojenského straníckeho komisára, komunistu. A hovorí mu, že cely svet sa poburoval keď Stalin robil čistky, ale my ? podotýka gestapák ? sme tomu rozumeli, že to bolo treba.

Tak isto ja, ako islamofob rozumiem tomu, že Hasna v podstate vydiera slovenský štát. Rozumiem správaniu sa moslimských imigrantov na Silvestra v Európskych mestách, kde usporiadali hromadné hony na ženy ktoré naháňali vo svorkách ako vlci, rozumiem, že znásilňujú školáčky na plavárňach, a zneuctievajú už ani nie kresťanské, ale už tradičné európske symboly ako na príklad vianočný stromček. Rozumiem tomu, lebo oni robia to, čo musia.

Pavel Barša, český politológ – ktorý vyštudoval… samozrejme filozofiu – vymyslel taký pojem ako nová xenofóbia. Nova xenofóbia je strach pred tým, aby iné kultúry žili vedľa nás podľa svojich vlastných zvykov.

Dúfam že novo xenofóbni mimovládkari, sociálni pracovníci a iné služby, zložky či združenia, prestanú s tými programami, ktoré majú odučiť imigrantov od im prirodzeného správania sa voči ženám a deťom. Prečo by si imigranti mali prestať vážiť svoju vlastnú kultúru a začať si vážiť biele nemoslimské ženy, keď ony boli vždy pre nich, buď otrokyňami alebo boli mŕtve.

Ostáva len dúfať, že Hasna nezaspí a bude trvať na svojom a slovenskí moslimovia sa začnú rázne dožadovať svojich práv. A Slováci, skôr než ich neomarxisti čítajúci dennikN, SME či Týždeň zbavia svojprávnosti a nastolia totalitu povinnej lásky k svojim vlastným budúcim  kápom moslimom, postavia sa na odpor tak, aby deti našich detí mohli o 10 rokov bezpečne isť na plaváreň aj samé večer  aby nemuseli sedieť doma a čakať, lebo bez mužského doprovodu sú len „biele mäso“.

Že Slovensko neskončí ako Švédsko, kde 46 percent žien a 20 percent mužov – bývalých vikingov, zmagorených švédskymi Havranmi a Hvoreckými – sa bojí vyjsť za tmy na ulicu.

Mariusz Malinowski

One comment

  • To snáď nie!

    Islámska nadácia na Slovensku?
    To akože naozaj?
    Toto Slováci dovolili? NA SLOVENSKU!?
    Ak je toto pravda tak sa musia naši predkovia v hroboch obracať.

Pridaj komentár